Dordrecht, Netherlands

Politie verspreidt foto overleden man in Zwijndrecht

De politie tast nog altijd in het duister wat de 22-jarige man, die onlangs in het water bij de Uilenkade in Zwijndrecht werd aangetroffen, is overkomen. In de hoop op meer informatie wordt daarom een foto van hem gedeeld van toen hij nog leefde.
Redactie Streek 56 | 30 september 2025 14:00 | Aangepast op 30 september 2025 12:50
Het lichaam van de man werd vorige week woensdag gevonden. Een paar dagen later werd duidelijk dat het gaat om een man met de Poolse nationaliteit die in Zwijndrecht woonde. Hij werd al een paar dagen vermist.

De man vertrok vrijdagavond 19 september om 23.55 uur uit een Dordts café. Sindsdien kregen familie en vrienden geen contact meer met hem.

“We tonen nu een foto van de man toen hij nog leefde, in de hoop dat mensen hem herkennen en weten wat er is gebeurd voordat hij in het water is gevonden”, aldus de politie. De politie houdt nog rekening met verschillende scenario’s en komt graag in contact met mensen die misschien meer weten.

Meest gelezen

Waterbus Sliedrecht geschrapt: vanaf 6 oktober uit de vaart

Redactie Streek 56 | 24 sep 2025 14:10

Lichaam gevonden in Oude Maas bij Zwijndrecht

RTV Rijnmond | Rijnmond | Redactie Streek 56 | Barbara Visscher | 24 sep 2025 14:57

Overval op shoarmazaak, verdachte (15) in winkel vastgehouden

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 25 sep 2025 08:49

Lees ook

Vernieuwde hartbewakingsafdeling voor dit ziekenhuis: meer rust en privacy

Hoewel er plannen zijn voor een compleet nieuw ziekenhuis, wordt het Albert Schweitzer ziekenhuis in...

Geen cake of chips: deze basisschool viert verjaardagen zonder traktaties

Samen een feestelijke tent bouwen in de klas, in plaats van een zoete traktatie. Bij basisschool De ...

Van gips naar goud: de prijzenkast van Lotte van Drunen is nu bijna te klein

Stel je voor: je hebt al zoveel gewonnen dat je prijzenkast uitpuilt. Als wereldkampioen motorcross ...

Nog meer aanhoudingen voor geweldsincidenten in Zwijndrecht

De vier jongeren die eerder werden aangehouden voor een steekpartij in Zwijndrecht, blijven allemaal...

Is pickleball ‘the next big thing’ voor sporters? Hier denken ze van wel

“De vraag is wat de toekomst gaat worden in sport, wat wordt ‘the next big thing’. Wij denken pickle...

Museumschool moet wijkcentrum worden: 'Met ruimte voor de toekomst en het verhaal van 1940'

De voormalige Museumschool in Ridderkerk moet een nieuwe bestemming krijgen. Het gebouw, waar in mei...