Dordrecht, Netherlands

Politie viert eerste klant spuugmasker

Nog maar net in gebruik, hebben politieagenten het nieuwe spuugmasker woensdagavond al kunnen gebruiken.
Leo Roubos | 16 februari 2018 10:24 | Aangepast op 16 februari 2018 10:24
De agenten moesten naar een melding van een agressieve klant in cafetaria ‘t Stekkie aan het Pearl Buck-Erf. Hij zou zich vervelend naar de andere klanten gedragen.

De man bleek zich inderdaad erg te misdragen, waarop de agenten besloten de man aan te houden. De man werkte niet echt mee, waardoor er een aanhouding met verzet volgde. Daarbij werd een agent vol in het gezicht gespuugd.

De agressieve man werd daarop beloond met het spuugmasker en met dat ding over zijn hoofd overgebracht naar het politiebureau. De recherche heeft de zaak in onderzoek.

Meest gelezen

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Auto te water in Stadspolders, vrouw loopt nat pak op

Corrado Francke | 7 jul 2025 10:23

Lees ook

Raad Hardinxveld eist duidelijkheid over 210 vluchtelingen: ’Wethouder, hoe nu verder?’

Waar in Hardinxveld-Giessendam is er volgend jaar plek voor in totaal 210 vluchtelingen? De plannen ...

FC Dordrecht verliest van Anderlecht in oefenduel met komische tint

FC Dordrecht heeft zaterdag een oefenwedstrijd tegen het Belgische Anderlecht met 5-0 verloren. Hoew...

LIVE: zonnige zaterdag op Big Rivers, mis hier niets van het festival

Big Rivers, het grootste festival van onze streek, viert dit weekend het 25-jarig jubileum. RTV Dord...

Laatste noot geklonken: leerorkest verdwijnt van Dordtse basisscholen

Het Leerorkest Drechtsteden verdwijnt uit de Dordtse klaslokalen. Alle basisscholen waar het orkest ...

Big Rivers van start: zo zag de drukke eerste festivalavond eruit

Big Rivers is vrijdagavond uit de startblokken geschoten. Met allerlei soorten muziek, genoeg verfri...

Mister Big Rivers zwaait af: 'Dit was een toppertje'

Bas de Zwart (71) houdt het na 22 jaar voor gezien. Hij bracht Big Rivers van klein festival naar ee...