Dordrecht, Netherlands

Politie vindt 60 killo zwaar illegaal vuurwerk

Het vuurwerk dat werd gevonden in een auto Politie Dordrecht / Instagram
De Dordtse politie heeft afgelopen maandagnacht een flinke hoeveelheid illegaal vuurwerk gevonden. De vondst werd gedaan tijdens een verkeerscontrole.
Redactie Streek 56 | 20 november 2024 16:30 | Aangepast op 20 november 2024 15:58
"Tijdens onze surveillances controleren wij diverse voertuigen", schrijft de politie op Instagram. "Zo ook zondag op maandagnacht, toen wij tijdens een routine controle ongeveer 60 kilo zwaar illegaal vuurwerk aantroffen in een voertuig."

Het vuurwerk is in beslag genomen en de bestuurder is aangehouden. Hij mag zich gaan verantwoorden bij de rechter, aldus de politie.

Lees ook

Zorgen en frustratie over afsluiting N214 tijdens dichte brug: ´erg penibel´

Wie om wil rijden als de A15 vaststaat, komt dit najaar bedrogen uit. In september gaan er in versch...

Groen licht voor renovatie hoofdrioolgemaal Maria Montessorilaan

Het hoofdrioolgemaal aan de Dordtse Maria Montessorilaan wordt grondig gerenoveerd. Woensdag heeft w...

Gemeente Molenlanden heeft creatieve oplossing voor werknemerstekort

De gemeente Molenlanden lost hun personeelstekort op door gepensioneerden weer aan het werk te zette...

Cees (71) waakt aan bed in laatste levensfase: 'Niemand verdient het om alleen te sterven'

Sliedrechter Cees Kros is waakvrijwilliger in het woonzorgcentrum bij hem in de buurt. Hij zit regel...

Dirigent Wilhelminakerk krijgt erespeld tijdens afscheidsconcert: ‘Totaal door verrast’

Als dirigent Ries van der Zouwen (70) afgelopen weekend voor het laatst zijn stokje neerlegt na een ...

Bezwaren, kosten en onzekerheid remmen woningbouw: meeste gemeenten halen eigen ambities niet

Lang niet alle colleges hebben de woningbouwplannen die zij hadden in de afgelopen coalitieperiode, ...