Dordrecht, Netherlands

Politie zoekt getuigen verkeersaso N3

De politie heeft donderdag in actie moeten komen nadat iemand met een BMW zijn auto tegen de vangrail van de N3 had geparkeerd.
Leo Roubos | 13 april 2018 10:32 | Aangepast op 13 april 2018 10:32
Volgens getuigen had de man daarvoor asociaal rijgedrag vertoond. Hij klapte met zijn auto op de vangrail om vervolgens aan de andere kant tegen de vangrail tot stilstand te komen.

De politie verzoekt getuigen die de man asociaal hebben zien rijden contact op te nemen. Omdat de man bij de politie bekend was vanwege zijn onveilige rijgedrag, is zijn rijbewijs ingenomen en is hij aangemeld voor de Educatieve Maatregel Gedrag en Verkeer cursus (EMG).

Terwijl de agenten bezig waren met de afhandeling van de aanrijding van de verkeersaso, gebeurde op de zelfde plek in de andere rijrichting ook een aanrijding. Een bestuurder merkte te laat dat haar voorligger stil stond. Beide bestuurders raakten gewond en zijn overgebracht naar het ziekenhuis. In de voorste auto zat een hond, die door een dierenambulance naar het dierenziekenhuis is gebracht.

De N3 was door deze aanrijdingen in zijn geheel gestremd. Hierdoor ontstonden lange files. Na anderhalf uur werd de N3 weer vrijgeven.

Lees ook

Dordtse Vrijwilligersprijzen: welke organisatie gaat er vandoor met de publieksprijs?

Welke Dordtse vrijwilligersorganisatie viel jou afgelopen jaar het meest op? Vanaf deze zaterdag kun...

Internetsensatie Chatmo uit Papendrecht met Wesley Sneijder naar bijzonder WK

Mohamed Rashid, beter bekend als Chatmo, vertegenwoordigt begin volgend jaar Nederland tijdens het w...

7 jaar cel geëist tegen Dordtenaar na explosie bij 78-jarige vrouw

Het Openbaar Ministerie eist zeven jaar gevangenisstraf tegen een 19-jarige man uit Dordrecht die ve...

Grootste bekernederlaag voor FC Dordrecht sinds 1978: 'Na vijf minuten stonden we al met 3-0 achter'

Hoe vaak krijg je als Dordtse profclub zeven doelpunten of meer tegen? Donderdagavond moest FC Dordr...

Verzetsstrijder Kappelhoff, die zijn dood vond in Dordtse bunker, herbegraven

Verzetsstrijder Cornelis Kappelhoff is donderdag herbegraven. De in 1920 geboren Dordtenaar nam acti...

Ad duikt in een halve eeuw De Hoop: ‘Niet langer alleen voor verslaafden’

Een gloednieuwe aflevering van Op Pad Met Ad brengt presentator Ad van den Herik dit keer naar het t...