gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Politie zoekt getuigen verkeersaso N3

De politie heeft donderdag in actie moeten komen nadat iemand met een BMW zijn auto tegen de vangrail van de N3 had geparkeerd.

Leo Roubos |  | Aangepast op
Volgens getuigen had de man daarvoor asociaal rijgedrag vertoond. Hij klapte met zijn auto op de vangrail om vervolgens aan de andere kant tegen de vangrail tot stilstand te komen.

De politie verzoekt getuigen die de man asociaal hebben zien rijden contact op te nemen. Omdat de man bij de politie bekend was vanwege zijn onveilige rijgedrag, is zijn rijbewijs ingenomen en is hij aangemeld voor de Educatieve Maatregel Gedrag en Verkeer cursus (EMG).

Terwijl de agenten bezig waren met de afhandeling van de aanrijding van de verkeersaso, gebeurde op de zelfde plek in de andere rijrichting ook een aanrijding. Een bestuurder merkte te laat dat haar voorligger stil stond. Beide bestuurders raakten gewond en zijn overgebracht naar het ziekenhuis. In de voorste auto zat een hond, die door een dierenambulance naar het dierenziekenhuis is gebracht.

De N3 was door deze aanrijdingen in zijn geheel gestremd. Hierdoor ontstonden lange files. Na anderhalf uur werd de N3 weer vrijgeven.

Lees ook

man vermist

Dordtenaar Bart al twee dagen vermist

De 48-jarige Dordtenaar Bart is sinds maandag 29 juni vermist. De politie meldt dat hij maandag mogelijk nog in de omgeving van de Sluisweg in Dordrecht is geweest.

fotpo stemvork 23

Bijzonder kunstwerk 'Stemvork' weer terug in het Wantijpark

Een bijzonder kunstwerk keert terug in het Wantijpark. Het gaat om het kunstwerk ‘Stemvork’ dat in ere is hersteld. Zaterdagochtend 13 juni wordt het gerestaureerde kunstwerk onthuld, zestig jaar na de oorspronkelijke onthulling.

Start ZWR 2025 foto Kees Wolthoorn kopie

Teleurstelling voor 1400 deelnemers: Zoomer Wantijrun vanwege hitte afgelast

De achtste editie van de Zoomer Wantijrun in Dordrecht gaat vanwege de hitte niet door. Het hardloopevenement stond gepland voor woensdagavond 24 juni, maar de organisatie voelt zich door de verwachte weersomstandigheden genoodzaakt er een streep door te zetten. “Deze beslissing nemen we met pijn in ons hart.”

luchtalarm 03

sirene

Luchtalarm blijft toch bestaan en Defensie gaat meebetalen

Het luchtalarm blijft bestaan, zeggen Haagse bronnen tegen de NOS. Defensie gaat eraan meebetalen, ook wordt het systeem gemoderniseerd. Daarmee zal het luchtalarm toch niet op 1 januari 2028 verdwijnen, zoals minister Van Weel (Justitie en Veiligheid) eerder had aangekondigd.

foto nanning en kunst 1

Zo zag je de Dordtse burgemeester nog nooit: 'Heel bijzonder'

Een portret maken van burgemeester Nanning Mol. Die unieke opdracht hadden vijf leden van het jubilerende Studio 76. De werken zijn onthuld in het Dordrechts museum in aanwezigheid van de burgemeester van Dordrecht zelf. En uiteindelijk nam hij er eentje mee naar huis.

IMG_8819

Man (22) die vrouwen wilde verkrachten nam ook man in nekklem: 'Poging doodslag'

De man, die eind februari twee pogingen tot verkrachting deed in Rotterdam, viel nog een derde slachtoffer aan. Het ging om de vriend van een van de vrouwen op wie hij had gemunt. Dit slachtoffer werd in een nekklem genomen en in zijn gezicht geschopt. Hij raakte daardoor bewusteloos. Het Openbaar Ministerie heeft poging doodslag ten laste gelegd.