Dordrecht, Netherlands

Politie zoekt getuigen verkeersaso N3

De politie heeft donderdag in actie moeten komen nadat iemand met een BMW zijn auto tegen de vangrail van de N3 had geparkeerd.
Leo Roubos | 13 april 2018 10:32 | Aangepast op 13 april 2018 10:32
Volgens getuigen had de man daarvoor asociaal rijgedrag vertoond. Hij klapte met zijn auto op de vangrail om vervolgens aan de andere kant tegen de vangrail tot stilstand te komen.

De politie verzoekt getuigen die de man asociaal hebben zien rijden contact op te nemen. Omdat de man bij de politie bekend was vanwege zijn onveilige rijgedrag, is zijn rijbewijs ingenomen en is hij aangemeld voor de Educatieve Maatregel Gedrag en Verkeer cursus (EMG).

Terwijl de agenten bezig waren met de afhandeling van de aanrijding van de verkeersaso, gebeurde op de zelfde plek in de andere rijrichting ook een aanrijding. Een bestuurder merkte te laat dat haar voorligger stil stond. Beide bestuurders raakten gewond en zijn overgebracht naar het ziekenhuis. In de voorste auto zat een hond, die door een dierenambulance naar het dierenziekenhuis is gebracht.

De N3 was door deze aanrijdingen in zijn geheel gestremd. Hierdoor ontstonden lange files. Na anderhalf uur werd de N3 weer vrijgeven.

Meest gelezen

Grote opkomst verwacht voor Rode Lijn-demonstratie: ‘Het leeft echt in Dordrecht’

Erik van Krimpen | Redactie Streek 56 | 27 jun 2025 17:04

Begraafplaats Essenhof heeft zelf ingrepen gedaan bij keldergraven; gemeente laat het onderzoeken

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | Pascal Lenstra | 24 jun 2025 10:10

Zo gaan Dordtse basisscholen om met de hittegolf

Jonathan Sekeris | Barbara Visscher | 30 jun 2025 13:40

Lees ook

Onderzoek wijst uit: kansen sluiting Chemours op juridische grond 'zéér gering'

De kans dat chemiebedrijf Chemours verplicht kan worden de deuren te sluiten is héél erg klein. "Er ...

Kuijt van start als trainer FC Dordrecht: 'Overtuigd door rust, stabiliteit en vertrouwen'

Dirk Kuijt is op een snikhete maandag begonnen als trainer van FC Dordrecht. Op zijn eerste werkdag ...

Celstraffen voor 'nepaannemers' die tientallen mensen voor half miljoen euro oplichtten

De rechter heeft een 50-jarige Dordtenaar veroordeeld voor het opzetten van nepklusbedrijven, waarme...

Landelijk hitteplan van kracht, drie gemeenten werken met eigen plan

'Drink voldoende, houd je huis koel en denk ook om elkaar'. Zo luidt het RIVM-advies om de hittegolf...

Heilige relikwieën in processie door hete binnenstad

De jaarlijkse Heilig Houtprocessie werd deze zondag gelopen in de Dordtse binnenstad. De twee splint...

Protestmars Rode Lijn trekt duizenden: ‘Dordrecht spreek je uit!’

“Dordrecht spreek je uit!”, klinkt het door de straten van het centrum. De ‘Rode Lijn Dordrecht’ de...