Dordrecht, Netherlands

Poller Visstraat tijdelijk langer dicht

De Visstraat is voorlopig dagelijks langer afgesloten door de poller. Normaal gesproken gaat de poller vanaf 17:00 uur open, maar vanaf dinsdag is de straat tot en met middernacht afgesloten.
Petra Scheurwater | 16 juni 2020 09:31 | Aangepast op 16 juni 2020 09:31
De gemeente beperkt de openstelling van de binnenstad voor auto's, omdat veel eigenaren van restaurants en cafés hun terrassen hebben uitgebreid. Zij gebruiken soms ook een deel van de rijweg. De gemeente wil voorkomen dat daar veel verkeer langsrijdt. Daarom blijft de poller voorlopig ook 's avonds omhoog.


Voor de bevoorrading van de winkels gaat de poller nog steeds wel een deel van de dag omlaag. Tussen 00:00 uur en 11:00 uur is de poller gewoon open. De openingstijden voor de poller op de Kolfstraat veranderen niet.

Camera's

Op 1 juli vervangt de gemeente de poller door handhaving met camera's. De camera controleert of het kenteken een geldige ontheffing heeft. Ook dan gelden de aangepaste tijden. Buiten deze tijden doorrijden zonder ontheffing mag dan ook niet.


Hoelang de poller minder lang open is, is nog niet bekend.

Lees ook

Kuijt is helder na nederlaag FC Dordrecht: 'Doen onszelf enorm tekort'

FC Dordrecht verprutste zaterdag veel te veel kansen, iets waar opponent Willem II in het slotkwarti...

Gemiste kansen worden FC Dordrecht fataal bij Willem II

FC Dordrecht heeft ook de derde gang naar Tilburg van 2025 niet in een succes om kunnen zetten. De p...

Overvaller vertrekt met lege handen bij slijterij in Dordrecht

Een gemaskerde man die in Dordrecht een slijterij binnenwandelt heeft geen trek in een borrel, maar ...

LUISTER: 'Ik voel me eindelijk een vrouw' Een podcast over vrouwen die niet zonder gratis maandverband kunnen

In Alblasserdam is onlangs één van de vier menstruatie-uitgiftepunten naar een andere locatie verhui...

Ridderkerkse vrouw slachtoffer van nepbankmedewerkers: 24.000 euro weg

Nepbankmedewerkers hebben 24.000 euro afhandig weten te maken van een licht dementerende vrouw in Ri...

Kersttraditie terug in Dordtse binnenstad: ‘Het wordt gezellig druk’

Groot feest voor schaatsliefhebbers onder ons. Donderdagavond is de ijsbaan in de binnenstad van Dor...