Dordrecht, Netherlands

Poller Visstraat tijdelijk langer dicht

De Visstraat is voorlopig dagelijks langer afgesloten door de poller. Normaal gesproken gaat de poller vanaf 17:00 uur open, maar vanaf dinsdag is de straat tot en met middernacht afgesloten.
Petra Scheurwater | 16 juni 2020 09:31 | Aangepast op 16 juni 2020 09:31
De gemeente beperkt de openstelling van de binnenstad voor auto's, omdat veel eigenaren van restaurants en cafés hun terrassen hebben uitgebreid. Zij gebruiken soms ook een deel van de rijweg. De gemeente wil voorkomen dat daar veel verkeer langsrijdt. Daarom blijft de poller voorlopig ook 's avonds omhoog.


Voor de bevoorrading van de winkels gaat de poller nog steeds wel een deel van de dag omlaag. Tussen 00:00 uur en 11:00 uur is de poller gewoon open. De openingstijden voor de poller op de Kolfstraat veranderen niet.

Camera's

Op 1 juli vervangt de gemeente de poller door handhaving met camera's. De camera controleert of het kenteken een geldige ontheffing heeft. Ook dan gelden de aangepaste tijden. Buiten deze tijden doorrijden zonder ontheffing mag dan ook niet.


Hoelang de poller minder lang open is, is nog niet bekend.

Meest gelezen

Pasar Malam Dordrecht gaat niet door

Redactie Streek 56 | 10 mei 2025 09:44

Mes in beslag genomen na vechtpartij bij autowasstraat

Redactie Streek 56 | 12 mei 2025 16:34

Man aangehouden voor bedreiging in huiselijke sfeer

Corrado Francke | 9 mei 2025 17:53

Lees ook

Karla ramt voetgangers én huis nadat ze dronken achter het stuur stapt

Het Openbaar Ministerie (OM) eist een taakstraf van 240 uur tegen een Sliedrechtse vrouw. De 61-jari...

Ongeluk op A15 zorgt voor lange file in avondspits

Op de A15 richting Gorinchem is het verkeer dinsdagmiddag vastgelopen bij Hardinxveld-Giessendam. Na...

Fietsforenzen worden naar de goede plek gezwaaid: 'Ik wist het niet'

De nieuwe fietsenstalling aan de achterkant van station Dordrecht heeft plaats voor 1800 fietsen. Te...

Na vechtpartij, krijgt deze wasstraat inbrekers op bezoek

Nog geen 24 uur na een vechtpartij, heeft een wasstraat aan de Merwedestraat in Dordrecht bezoek geh...

112-nieuws: man blust brand bij de buurman, fietser in ziekenhuis door botsing

Een Dordtenaar heeft met zijn tuinslang een brandje op het balkon van zijn buurman geblust. In het c...

Dit is de gemeente met de minste speeltuinen in onze streek

Hendrik-Ido-Ambacht en Sliedrecht zijn de gemeenten in Zuid-Holland met de minste speeltuinen per du...