gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Poppodium De Gooth viert feest voor 50 jaar bestaan

087d4937b4004bb339b8096038809d0b.jpg

Dit jaar mag poppodium De Gooth in Ridderkerk vijftig kaarsjes uitblazen. Al decennia lang is het een thuishaven voor muziekliefhebbers en om dit jubileum te vieren organiseert het poppodium op 8 en 9 november een feestweekend.

Jasmijn Thomassen |  | Aangepast op
Tijdens het feestweekend spelen er verdeeld over twee avonden wel tien bands en artiesten. De volledige line-up is nog niet bekend, “We willen het nog spannend houden” aldus voorzitter Marc Harreman. Houd de komende weken de Instagram in de gaten voor de volledige line-up. Inmiddels zijn er al drie bands bekend waaronder De Plaag, De Bazzookas en Tusky. Veel bands die eerder al optraden bij De Gooth kunnen we terug verwachten, waaronder bands met Ridderkerkse leden en spraakmakende nieuwe acts.

De Gooth is opgericht in 1974 met als uitgangspunt een veilige haven te zijn waar iedereen schaamteloos zichzelf kan zijn. Het is een plek waar liefhebbers van metal, punk en rock samen komen om te genieten van live muziek, feestavonden en de gezellige sociëteit. Elke maand organiseert de vrijwilligersorganisatie verschillende evenementen waar .

Voor het 25 jaar jubileum organiseerde De Gooth het 'Goothstock festival' een driedaags festicval vol muziek en cabaret. Dit festival was destijds zo'n succes dat het niet bij een festival bleef, maar jaarlijks terugkwam. Bij het 50 jaar jubileum hoopt het poppodium weer zo'n groot succes neer te zetten.

Lees ook

IMG_3316.JPG

Familie De Vries wint stuk grond van Werelderfgoed Kinderdijk

Minder tegels en meer groen. Dat is waar het NK Tegelwippen om draait, met als doel om onze streek beter te beschermen tegen hevige regenval en extreme hitte. Deelnemers maken kans op een uniek stukje grond, ter grootte van een tegel, van iconische plekken in Nederland, waaronder de molens in Kinderdijk. Familie De Vries kwam als een van de winnaar uit de bus en is nu in het bezit van een stukje UNESCO-erfgoed. “Ik vind het heel bijzonder!”

requiem.png

Zondag op TV Dordrecht: Requiem Johan de Witt

Een van de meest bijzondere activiteiten in het kader van het herdenkingsjaar was de uitvoering van het ‘Requiem in memoriam Johan de Witt’ door Merwe's Oratorium Vereniging. Een registratie van dit concert van september 2025 in de Augustijnenkerk is deze zondag te zien op TV Dordrecht.

stembureauraadslid.png

Maand na de verkiezingen: zo staat het met de formatie in alle gemeenten

Bij de één is het al zo goed als zeker, bij de ander is een nieuwe coalitie nog ver weg. Precies een maand na de gemeenteraadsverkiezingen is in nog lang niet alle gemeenten duidelijk welke partijen het nieuwe college gaan vormen. Een overzicht.

yv2026417NKS04072.jpg

FC Dordrecht kan play-offs op de buik schrijven na oorwassing in Almere

Nu is het zeker: FC Dordrecht doet dit seizoen niet mee aan de play-offs om promotie naar de eredivisie. De ploeg had bij het ingaan van de voorlaatste reguliere speelronde nog een ieniemienie-kans, maar een 4-1 nederlaag bij Almere City bezegelde het lot definitief.

hackaszfoto.png

Hack raakt ziekenhuis, maar geen gegevens gelekt: ‘Wisten dat we kwetsbaar zijn’

Onhandig is het zeker, maar geschokt is men bij het Albert Schweitzer ziekenhuis niet door de hack bij softwareleverancier ChipSoft. Daardoor kunnen patiënten al anderhalve week niet bij cliëntenportaal MijnASz. “Het gaat erom hoe je ermee omgaat”, benadrukt bestuursvoorzitter Nicole Stolk.

politie.jpg

Nepagenten maken slachtoffers in Sterrenburg

Er zijn criminelen actief als nepagenten in de Dordtse wijk Sterrenburg. De afgelopen twee weken zijn er achttien meldingen gemaakt van criminelen die zich voordoen als agent, bankmedewerker of Ziggo-medewerker.