gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Poppodium De Gooth viert feest voor 50 jaar bestaan

087d4937b4004bb339b8096038809d0b

Dit jaar mag poppodium De Gooth in Ridderkerk vijftig kaarsjes uitblazen. Al decennia lang is het een thuishaven voor muziekliefhebbers en om dit jubileum te vieren organiseert het poppodium op 8 en 9 november een feestweekend.

Jasmijn Thomassen |  | Aangepast op
Tijdens het feestweekend spelen er verdeeld over twee avonden wel tien bands en artiesten. De volledige line-up is nog niet bekend, “We willen het nog spannend houden” aldus voorzitter Marc Harreman. Houd de komende weken de Instagram in de gaten voor de volledige line-up. Inmiddels zijn er al drie bands bekend waaronder De Plaag, De Bazzookas en Tusky. Veel bands die eerder al optraden bij De Gooth kunnen we terug verwachten, waaronder bands met Ridderkerkse leden en spraakmakende nieuwe acts.

De Gooth is opgericht in 1974 met als uitgangspunt een veilige haven te zijn waar iedereen schaamteloos zichzelf kan zijn. Het is een plek waar liefhebbers van metal, punk en rock samen komen om te genieten van live muziek, feestavonden en de gezellige sociëteit. Elke maand organiseert de vrijwilligersorganisatie verschillende evenementen waar .

Voor het 25 jaar jubileum organiseerde De Gooth het 'Goothstock festival' een driedaags festicval vol muziek en cabaret. Dit festival was destijds zo'n succes dat het niet bij een festival bleef, maar jaarlijks terugkwam. Bij het 50 jaar jubileum hoopt het poppodium weer zo'n groot succes neer te zetten.

Lees ook

Stil film Fuga

Bachfestival op TV Dordrecht: première film 'Fuga'

In opdracht van het festival maakte Sarah Blok een korte speelfilm, geïnspireerd door de structuur van Bach's fuga’s. De film ging gisteren in première tijdens de tiende editie van het Bachfestival in Dordrecht en is deze zondag voor het eerst te zien op TV Dordrecht.

twee werken 17e eeuw

Na 350 jaar zijn deze twee Dordtse schilderijen terug in de stad

Het Dordrechts museum heeft twee unieke werken cadeau gekregen. Het gaat om het 'Trompe l’oeil stilleven met jachtattributen' van Robert Knight en het 'Heuvelachtig rivierlandschap met twee paarden bij een boerderij' van Cornelis Tegelberg. De 17e-eeuwse werken zijn geschonken door verzamelaar Jan-Bart Evenboer.

janheijkoopgemeente

Jan Heijkoop voor drie weken waarnemend burgemeester Papendrecht

Wouter Kolff, commissaris van de Koning in Zuid-Holland, heeft een waarnemend burgemeester aangesteld voor Papendrecht. Wanneer burgemeester Margreet van Driel van 21 juli tot 10 augustus op vakantie is, neemt oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht Jan Heijkoop de honneurs waar.

elektrischetouringcar

Van dieselronk naar stille zoem: eerste elektrische touringcar in de streek

Het geluid van een ronkende dieselmotor van een touringcar kennen we allemaal. Een elektrische touringcar met een licht zoemend geluid, dat is even wennen. Toch is het de nieuwe realiteit bij SnelleVliet Touringcars in Alblasserdam. Het bedrijf heeft daarmee de eerste elektrische touringcar in onze streek.

1000113157

Supermarkt twee keer ontruimd om mistige damp in magazijn

Een supermarkt aan de Espenhof in Papendrecht is binnen een dag twee keer ontruimd. Beide keren veroorzaakte een kapotte koelmachine een mistige damp in het magazijn, laat een brandweerwoordvoerder weten.

Wantijbad vol

Bestuur Wantijbad reageert op duik in gesloten zwembad: ‘Licht onhandig’

Medewerkers van het Wantijbad namen vrijdag 26 juni tijdens code rood met hun families een verfrissende duik in een verder gesloten zwembad. Het bestuur noemt nu de situatie "licht onhandig”, blijkt uit beantwoording van wethouder Marc Merx op politieke vragen.