Dordrecht, Netherlands

Populariteit Dordtse vlogger blijft stijgen

De Dordtse Kees Aantjes, ook wel bekend als de Vloggende Bestemming, is sinds maart vorig jaar zijn eigen YouTube kanaal begonnen. Door de coronapandemie verloor hij zijn baan als freelance cameraman bij grote tv-programma’s. Hij gooide het roer om en belandde in de wereld van de influencers.
Isabel Pijnappels | 5 maart 2021 16:14 | Aangepast op 5 maart 2021 16:14
De vlogger verkocht zijn huis, Porsche en al zijn andere bezittingen en vertrok in een 40 jaar oude brandweerwagen naar Spanje om zijn hondje ChiKo op te halen. Later kocht hij een jacht en vanuit daar maakt hij vlogs voor jong en oud.

Goed verdienen

De Vloggende Bestemming heeft momenteel bijna acht duizend abonnees en trekt gemiddeld 25 duizend views per video. Kees vertelt dat hij er nog niet helemaal van kan rondkomen, maar nu het aantal kijkers oploopt, heeft hij er alle vertrouwen in.

De YouTuber merkt dat zijn populariteit stijgt. In het weekend staan er vaak mensen op de kade. “Het wordt gezien als een soort corona-uitje om de boot te bekijken en mij en ChiKo te ontmoeten.”

Benieuwd naar zijn vlogs? Bekijk

Lees ook

Eerste duel FC Dordrecht van 2026 krijgt geen winnaar: 1-1 bij RKC

FC Dordrecht is het nieuwe jaar begonnen met een 1-1 gelijkspel bij RKC Waalwijk. Op basis van het e...

Stationsliften opnieuw stuk: knoppen vastgelijmd en deuren ingetrapt

De liftenmalaise op stations gaat onverminderd door. Dordrecht Zuid spant de kroon: daar hebben vand...

Nieuw clubgebouw VV Dubbeldam bijna klaar: ‘Dit voelt als een nieuw tijdperk’

Na jaren van voorbereiding en ruim anderhalf jaar bouwen is het nieuwe clubgebouw van VV Dubbeldam b...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Danielle en Timothy van Rebel Rebel

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

De gemeente Molenlanden heeft vier plekken in beeld voor de opvang van in totaal 251 asielzoekers. H...

OM eist 12 jaar cel voor dodelijke woningbrand na ruzie om herdershond

Het Openbaar Ministerie heeft twaalf jaar cel geëist tegen een 66-jarige man uit Ridderkerk voor het...