Dordrecht, Netherlands

Postillion Hotels ontslaat een derde van het personeel

Hotelketen Postillion Hotels ontslaat 110 van de 350 werknemers. De hotels van Postillion sloten in maart vanwege de coronacrisis. Daardoor heeft de keten, met een congrescentrum in Rotterdam en een hotel in Dordrecht, geen omzet kunnen maken.
Jordy Nijenhuis | 16 juni 2020 08:45 | Aangepast op 16 juni 2020 08:45
Omdat het geld de komende maanden ook niet zal binnenstromen, moet de keten reorganiseren. Daardoor komen 110 medewerkers op straat te staan, bij elkaar opgeteld 60 voltijdfuncties. De medewerkers hebben maandag de mededeling over de ontslagen gekregen.

De ontslagen vallen volgens de organisatie bij alle vestigingen en in alle lagen van de onderneming. Er is geen sprake van het sluiten van een vestiging.

Er is over de ontslagreeks overlegd met de ondernemingsraad, de vakbond en het UWV. Voor de medewerkers die moeten vertrekken, is een sociaal plan opgesteld. Ook krijgen ze hulp bij het vinden van een nieuwe baan, belooft Postillion.

Lees ook

Eerste duel FC Dordrecht van 2026 krijgt geen winnaar: 1-1 bij RKC

FC Dordrecht is het nieuwe jaar begonnen met een 1-1 gelijkspel bij RKC Waalwijk. Op basis van het e...

Stationsliften opnieuw stuk: knoppen vastgelijmd en deuren ingetrapt

De liftenmalaise op stations gaat onverminderd door. Dordrecht Zuid spant de kroon: daar hebben vand...

Nieuw clubgebouw VV Dubbeldam bijna klaar: ‘Dit voelt als een nieuw tijdperk’

Na jaren van voorbereiding en ruim anderhalf jaar bouwen is het nieuwe clubgebouw van VV Dubbeldam b...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Danielle en Timothy van Rebel Rebel

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

De gemeente Molenlanden heeft vier plekken in beeld voor de opvang van in totaal 251 asielzoekers. H...

OM eist 12 jaar cel voor dodelijke woningbrand na ruzie om herdershond

Het Openbaar Ministerie heeft twaalf jaar cel geëist tegen een 66-jarige man uit Ridderkerk voor het...