gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Provincie wil juist meer Waterbus in nieuwe concessie

239ca35c171c39c74ab069bab99c3133

De provincie Zuid-Holland wil juist dat de Waterbus in de nieuwe concessie meer gaat varen in plaats van minder, zoals een plaatselijk dagblad meldt.

Leo Roubos |  | Aangepast op
Bij het provinciebestuur is met enige verbazing gereageerd op berichten dat de Waterbus in de nieuwe concessie minder mag gaan varen. Zo wil de provincie dat er minimaal 30.000 uren vervoer komt tegenover de 29.000 uren die er momenteel worden gevaren. “Dat wij minder van een nieuwe exploitant zouden verwachten is niet juist.”


Wel stelt de provincie – die de nieuwe concessie heeft opgesteld samen met de gemeenten in de Drechtsteden – dat er meer wordt ingezet op flexibiliteit en duurzaamheid.


In totaal trekt de provincie Zuid-Holland 75 miljoen euro uit, voor de komende 15 jaar dat de concessie geldt. “Doel is om het in 2018 in de klantenbarometer al als best gewaardeerde OV-systeem van Nederland, op een nóg hoger plan te brengen.”

Lees ook

kees thies

Kees Thies stopt als columnist: 'Niet rouwig om'

Kees Thies gaat stoppen als columnist bij AD De Dordtenaar. Dit vertelde hij zaterdag in de uitzending van Studio De Witt op Drechtstad FM. Thies bereikt in december de pensioengerechtigde leeftijd en zal op 5 december zijn laatste column publiceren.

arkelrechtbank

OM eist 17,5 jaar gevangenisstraf tegen vermoedelijke veiligheidschef van IS uit Arkel

De verdachte zelf ontkent. Maar volgens het Openbaar Ministerie is er genoeg bewijs dat een 41-jarige man uit Arkel tussen 2014 en 2018 een prominente rol speelde bij het schrikbewind van IS in Syrië. Hij zou daarom 17,5 jaar de cel in moeten.

illegale prostitutie Pexels

Burgemeester sluit pand na vondst illegale sekswerkers

Een pand aan de Havikstraat in Sliedrecht is voor drie maanden gesloten. Burgemeester Jan de Vries heeft dat besloten na de vondst van vier illegale sekswerkers in het pand eind juli.

aanhouding Ridderkerk

Buurt hoort knal, 31-jarige man uit huis gehaald

Een 31-jarige inwoner van Ridderkerk is dinsdagavond door een arrestatieteam uit zijn huis gehaald. Buurtbewoners hadden aan het begin van de avond een knal gehoord en ook zouden er spullen uit de flat aan de Reijerweg zijn gegooid.

sliedrecht baanhoek

Werk aan verzakt spoortalud van start: dit gaat er gebeuren

ProRail start komende week met de maandenlange herstelwerkzaamheden aan het spoortalud bij station Sliedrecht Baanhoek. Het talud is vervormd en moet verstevigd worden. De treinen blijven rijden.

nk20260905NKS02061

Twaalf tegengoals in twee duels: FC Dordrecht verliest ook van Jong AZ

FC Dordrecht heeft zich zaterdag niet kunnen revancheren voor de 6-1 dreun bij FC Volendam vorige week. Thuis tegen Jong AZ trok de ploeg in een doelpuntenfestival aan het kortste eind: 3-6.