gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Pumptrack moet er komen

e60060040a13a6c4e8b5b7d5a43af75f

Tijdens de gemeenteraadsvergadering van dinsdag is bevestigd dat er genoeg geld is voor de pumptrack die ze willen gaan bouwen. De raad wil alleen wel dat er rekening wordt gehouden met de aankomende financiële gevolgen die de track kan opleveren.

Jerom Huijskens |  | Aangepast op
De raadsleden die op de financiële gevolgen wezen diende daarover een amendement in. Zij willen dat de gemeente dan voor de eventuele kosten opdraait. Het amendement heeft het niet gehaald. Een van de wethouders zei namelijk dat hij het liet controleren en dat het bedrag voldoende is.

Het idee van de track is een burgerinitiatief. Een pumptrack is een baan met veel bochten en bulten speciaal gemaakt voor fietscrossers.

Arine van der Heuvel-Van der Ham( CDA) zegt dat de reden van twijfel is omdat burgerinitiatieven soms de neiging hebben tegen obstakels aan te lopen. De raad reageerde bij een eerdere vergadering enthousiast op het idee. Het zou namelijk ter bevordering zijn van de gezonde leefstijl van de Dordtenaren.

Lees ook

Albert Schweitzer Ziekenhuis duurzaamheid

Kunstwerk en museum voor zinloos afval: ziekenhuis wil afvalberg verminderen

Hoe kom je als ziekenhuis af van een jaarlijkse berg restafval van meer dan 650.000 kilo? Voor die uitdaging staat het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht. Hoewel de afvalstroom naar nul brengen een utopie is, wil het ziekenhuis wel grote stappen zetten. Om dat doel kracht bij te zetten, is ziekenhuisafval zichtbaar gemaakt in de centrale hal met een kunstwerk en een tijdelijk ‘museum voor zinloos afval’.

foto rb zwi

Ruzie om meisje mondt uit in bloedige mishandeling: ‘Die jongen moet voelen’

Een gezellige avond in het café eindigt voor een man met rake klappen en trappen. Zijn gezicht zit onder het bloed, ook loopt hij een dikke neus en overal schaafwonden op. Twee mannen uit Zwijndrecht lopen, onder meer door Snapchat-berichten, tegen de lamp. “Hij gaat dood vanavond.”

oudekademuur

Vondst oude kademuur legt wegwerkzaamheden stil

Bij de herinrichting van de Spuiboulevard Oost in Dordrecht is onverwacht een oude kademuur aangetroffen. De werkzaamheden zijn daarom stilgelegd.

dagvaarding chemours

Stichting naar rechter om PFAS-vervuiling Chemours: ‘Veel mensen maken zich zorgen’

Stichting PFAS Vrij Green Claim start een civiele procedure tegen Chemours. De stichting wil de chemiegigant aansprakelijk stellen voor de PFAS-vervuiling in de omgeving van de fabriek, een einde aan verdere uitstoot en een financiële compensatieregeling.

Ongeluk N3 Laan van Europa geblurd

Twee auto’s botsen op N3, kinderen gecontroleerd door ambulancepersoneel

Op de kruising tussen de N3 en de Laan van Europa zijn woensdagochtend twee auto’s op elkaar gebotst. In beide auto’s waren kinderen aanwezig. De inzittenden van de voertuigen zijn gecontroleerd door ambulancepersoneel, niemand hoefde naar het ziekenhuis.

OPMA Simone van der Kraan foto artikel

Op Pad Met Ad: Simone van der Kraan brengt mensen samen met liefde voor koken

Simone van der Kraan kookt maandelijks vrijwillig voor en met mensen die te maken hebben met eenzaamheid of armoede. In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad, gaat Ad met haar naar de keuken waar ze elke maand kookt voor de mensen.