gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Pumptrack moet er komen

e60060040a13a6c4e8b5b7d5a43af75f

Tijdens de gemeenteraadsvergadering van dinsdag is bevestigd dat er genoeg geld is voor de pumptrack die ze willen gaan bouwen. De raad wil alleen wel dat er rekening wordt gehouden met de aankomende financiële gevolgen die de track kan opleveren.

Jerom Huijskens |  | Aangepast op
De raadsleden die op de financiële gevolgen wezen diende daarover een amendement in. Zij willen dat de gemeente dan voor de eventuele kosten opdraait. Het amendement heeft het niet gehaald. Een van de wethouders zei namelijk dat hij het liet controleren en dat het bedrag voldoende is.

Het idee van de track is een burgerinitiatief. Een pumptrack is een baan met veel bochten en bulten speciaal gemaakt voor fietscrossers.

Arine van der Heuvel-Van der Ham( CDA) zegt dat de reden van twijfel is omdat burgerinitiatieven soms de neiging hebben tegen obstakels aan te lopen. De raad reageerde bij een eerdere vergadering enthousiast op het idee. Het zou namelijk ter bevordering zijn van de gezonde leefstijl van de Dordtenaren.

Lees ook

20261021_093104

Pontje erbij? Rijkswaterstaat 'in gesprek' over extra vaartuig in de spits

Er komt mogelijk een extra pont tussen Dordrecht Kerkeplaat en de Rosmolenweg in Papendrecht. Vanwege drukte op de ene pont die vaart zoekt Rijkswaterstaat naar oplossingen. Een voorlopige oplossing is een vaart in de spits eruit halen. Tot onbegrip van reizigers.

webfoto rijkswaterstaat

Duivelseiland wordt renovatieplek voor grote bruggen uit de regio

Een grote, kale vlakte met daarop een graafmachine, een bulldozer en een wals. Op Duivelseiland in Dordrecht, officieel Krabbegors geheten, valt voorlopig nog weinig spectaculairs te zien. Daar komt de komende jaren verandering in: zo wordt onder meer de 300 meter lange boog van de Van Brienenoordbrug naar het eiland gebracht om daar te worden gerenoveerd.

kerkwegzwijndrecht

Deze weg is bijna twee maanden dicht

De Kerkweg in Zwijndrecht gaat op de schop. De weg, die de Lindtsedijk verbindt met de Laan van Nederhoven, is sinds deze maandagochtend dicht vanwege herinrichtingswerkzaamheden.

businkkrakers

Krakers bezetten panden in binnenstad

Aan de Singel in Dordrecht zijn zaterdag leegstaande woningen gekraakt. Zes mensen die de panden in zijn gegaan, zijn door de politie aangehouden.

IMG-20261004-WA0017 (1)

Geparkeerd busje in brand in Krispijn

In een geparkeerd busje in de Dordtse wijk Krispijn heeft in de nacht van zaterdag op zondag brand gewoed. Dat gebeurde in de Albert Neuhuysstraat.

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_02_45_01.Still001

Nederlandse korfballers, met vijf PKC'ers in de ploeg, winnen opnieuw EK

Vijf PKC'ers zijn met de Nederlandse korfbalploeg Europees kampioen geworden. In de finale werd België zaterdag met 27-12 verslagen.