Dordrecht, Netherlands

Qbuzz reizigers betalen teveel

Reizigers in de Drechtsteden betaalden de afgelopen weken soms wel het dubbele voor hun reis met Qbuzz. Dat komt door een fout in het systeem van de busmaatschappij.
Jordy Nijenhuis | 26 maart 2019 11:34 | Aangepast op 26 maart 2019 11:34
“Het is erg vervelend voor de reizigers dat na alle problemen van de afgelopen tijd er weer iets is wat niet goed gaat”, vertelt Susan Zethof, woordvoerder van Qbuzz. “We zijn met man en macht bezig om dit probleem op te lossen.”

Het oplossen van het probleem kan nog wel even duren. “Als het een simpel probleem was hadden we het natuurlijk allang verholpen. We gebruiken in de Drechtsteden het zelfde systeem als in Utrecht en daar gaat het wel goed.”

Reizigers wordt gevraagd hun reisgeschiedeis online in de gaten te houden. Als zij ontdekken dat ze teveel betaald hebben kunnen ze via de website hun geld terugvragen. “Het is momenteel te druk met aanvragen om te controleren of de reiziger echt te veel betaald heeft, daarom gaan we met alle aanvragen akkoord.”

Lang wachten op het geld hoeft niet, volgens de woordvoerder staat het bedrag binnen enkele dagen op de rekening.

Lees ook

Zorgen en frustratie over afsluiting N214 tijdens dichte brug: ´erg penibel´

Wie om wil rijden als de A15 vaststaat, komt dit najaar bedrogen uit. In september gaan er in versch...

Groen licht voor renovatie hoofdrioolgemaal Maria Montessorilaan

Het hoofdrioolgemaal aan de Dordtse Maria Montessorilaan wordt grondig gerenoveerd. Woensdag heeft w...

Gemeente Molenlanden heeft creatieve oplossing voor werknemerstekort

De gemeente Molenlanden lost hun personeelstekort op door gepensioneerden weer aan het werk te zette...

Cees (71) waakt aan bed in laatste levensfase: 'Niemand verdient het om alleen te sterven'

Sliedrechter Cees Kros is waakvrijwilliger in het woonzorgcentrum bij hem in de buurt. Hij zit regel...

Dirigent Wilhelminakerk krijgt erespeld tijdens afscheidsconcert: ‘Totaal door verrast’

Als dirigent Ries van der Zouwen (70) afgelopen weekend voor het laatst zijn stokje neerlegt na een ...

Bezwaren, kosten en onzekerheid remmen woningbouw: meeste gemeenten halen eigen ambities niet

Lang niet alle colleges hebben de woningbouwplannen die zij hadden in de afgelopen coalitieperiode, ...