Dordrecht, Netherlands

Quad vliegt uit de bocht en vat vlam, persoon gewond

Bij een ongeluk met een quad in de Bleijenhoek is zaterdagavond een persoon gewond geraakt. De quad vloog uit de bocht op de Merwekade. De bijrijder viel van de quad en raakte daarbij gewond.
Jordy Nijenhuis | 5 september 2020 20:41 | Aangepast op 5 september 2020 20:41
Volgens een woordvoerder van de politie heeft het voertuig in brand gestaan. Omstanders hebben het vuur snel gedoofd en schakelden de hulpdiensten in.

Toen de politie op de Merwekade arriveerde was te quad alleen nergens meer te zien, het slachtoffer lag nog wel op de grond. Agenten vonden de vierwieler na kort speurwerk een straat verderop.

Hoe het ongeluk precies kon gebeuren en waarom de bestuurder van de quad weg is gegaan, is onbekend. De politie zoekt uit hoe de vork precies in de steel zit. De politiewoordvoerder spreekt van ‘een vaag en ingewikkeld incident’.

Het slachtoffer is met een ambulance naar het ziekenhuis gebracht, zijn toestand is stabiel.

foto: Jordy Nijenhuis


Lees ook

Woningnood, femicide en Donald Trump: na muziekprijs laat ZOEKHETUITMAN opnieuw van zich horen

De Dordtse punkband ZOEKHETUITMAN komt vrijdag met een nieuwe EP. Met hun muziek spreekt de band zic...

Lange file op snelweg door ongeluk met meerdere voertuigen

Op de A16 bij de Drechttunnel in Dordrecht richting Rotterdam is donderdagochtend een ongeluk gebeur...

Zorgen en frustratie over afsluiting N214 tijdens dichte brug: ´erg penibel´

Wie om wil rijden als de A15 vaststaat, komt dit najaar bedrogen uit. In september gaan er in versch...

Groen licht voor renovatie hoofdrioolgemaal Maria Montessorilaan

Het hoofdrioolgemaal aan de Dordtse Maria Montessorilaan wordt grondig gerenoveerd. Woensdag heeft w...

Gemeente Molenlanden heeft creatieve oplossing voor werknemerstekort

De gemeente Molenlanden lost hun personeelstekort op door gepensioneerden weer aan het werk te zette...

Cees (71) waakt aan bed in laatste levensfase: 'Niemand verdient het om alleen te sterven'

Sliedrechter Cees Kros is waakvrijwilliger in het woonzorgcentrum bij hem in de buurt. Hij zit regel...