gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Quivi Fowler weg bij FC Dordrecht

6b7a4eded53d43968180e619b15e071e.jpg

Quivi Fowler speelt niet langer bij FC Dordrecht, maar voor de Engelse voetbalclub Cardiff City U23. Omdat de middenvelder bij de Schapenkoppen niet aan spelen toekwam, heeft hij in overleg met de club besloten te vertrekken.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Op 7 januari scoorde hij voor Cardiff City een doeplunt tegen Crystal Palace. Fowler werd in juni 2018 aangetrokken door de Dordtse voetbalclub.

Net als voormalig trainer Gérard de Nooijer, oud assistent-trainer Scott Calderwood en andere vertrokken spelers en staf staat hij nog wel op de website van de voetbalclub.


Bij FC Dordrecht komen ook nieuwe spelers binnen. Zo werd dinsdag bekend dat Jari Schuurman van Feyenoord de selectie komt versterken. Eerder is ook Crysencio Summerville al gehuurd van de Rotterdamse club. 

Feyenoord en FC Dordrecht hebben een samenwerking afgesloten waardoor in de toekomst vijf spelers van Feyenoord per seizoen bij de Schapenkoppen spelen. Wanneer Jari Schuurman wordt gepresenteerd is niet bekend.

Lees ook

theo.jpg

De schoonvader van Theo (80) zat op een schip vol gevangenen, toen volgde een bombardement

Waar je ook bent, op 4 en 5 mei komen allerlei oorlogsverhalen bovendrijven. Zo ook tijdens het bevrijdingsontbijt in Dordrecht, waar Theo Broers (80) het relaas van zijn schoonvader doet, die op de Oostzee voor zijn leven vocht. “Hij was aan één kant helemaal verbrand en hij heeft een paar weken in het ziekenhuis gelegen.”

foto artikel 5 mei.jpg

5 mei in de streek: honderden mensen aan de wandel of de ontbijttafel

Waar we op 4 mei herdenken, vieren we op 5 mei feest. Feest dat we nu al 81 jaar bevrijd zijn. En dit feest wordt ook in onze streek gevierd. De hele dag zijn op verschillende plekken activiteiten te bezoeken. “Het is goed dat we een dag als vandaag samen vieren.”

fotowillem.jpg

Aanhouding na zware mishandeling Willem (70): 'Een hele goede zaak'

Goed nieuws voor de toegetakelde Willem uit Papendrecht: de verdachte die hem vorige week mishandelde, heeft zich bij de politie gemeld. Het gaat om een 18-jarige man uit Papendrecht. Hij is maandagavond aangehouden.

fotocorrado.png

Vrouw lastiggevallen, verdachte vrijgelaten: 'Te weinig bewijs'

Een vrouw is dit weekend lastiggevallen in het parkje tussen de Twintighoevenweg en de Krommedijk in Dordrecht. De vrouw werd in het park aangesproken door een man, die zijn broek en onderbroek had laten zakken. De verdachte werd aangehouden, maar inmiddels is de zaak geseponeerd door te weinig bewijs.

4mei.jpg

Kransen, speeches en twee minuten stilte in Dordrecht: ‘Herdenken is beseffen’

Doodse stilte voor twee minuten lang. Ook maandagavond stonden tienduizenden bewoners van Dordrecht stil bij de slachtoffers van de Tweede Wereldoorlog. Op het Sumatraplein, waar de grootste jaarlijkse ceremonie van de stad plaatsvindt, waren honderden mensen te vinden.

boekenmarkt pap artikelfoto.jpg

Dit is de grootste indoor boekenmarkt van de streek: 'Mensen komen overal vandaan'

De indoor boekenmarkt bij muziekvereniging Excelsior in Papendrecht was afgelopen zaterdag een succes. Op de grootste indoor boekenmarkt van de regio waren allerlei soorten boeken te koop, waaronder thrillers, kinderboeken en reisverhalen.