Dordrecht, Netherlands

Quizmaster Remy Balistreri speelt nu zelf tv-quiz

Hij is de vaste quizmaster van café-restaurant Merz in Dordrecht en mag het nu zelf laten zien. Remy Balistreri doet dinsdagavond mee aan de televisiequiz Met het Mes op Tafel.
Sander Verrips | 26 januari 2021 17:22 | Aangepast op 26 januari 2021 17:22
Balistreri is historicus, geschiedenisdocent op het Johan de Witt-gymnasium en ondernemer. Als echte liefhebber maakt hij doorgaans quizzen en nu is vanaf 19:55 uur op NPO2 te zien wat hij er zelf van bakt.

In Met het Mes of Tafel krijgen drie kandidaten vragen uit allerlei categorieën van presentator Herman van der Zandt. Met hun kennis, maar ook met de nodige bluf proberen zij het meeste geld te verzamelen. Winnaars van de doordeweekse afleveringen spelen aan het einde van week de finale.

Lees ook

Het Jaar Van de sterrenwacht: van mogelijk wegbezuinigd naar miljonair

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. De Do...

Man loopt breuken en PTSS op door kopschopper: ‘Ik had het idee dat ik blind was’

De rechtbank veroordeelt een kopschopper tot de maximale taakstraf van 240 uur. Hij wordt verdacht v...

Toename van crimineel jongerengeweld: meer geld naar camera's en straatcoaches

Jongeren die voor overlast zorgen en zich crimineel gedragen moeten worden aangepakt en een verdere ...

Deze gemeente bouwt eerste houten woningen: 'De impact op het milieu is veel kleiner'

Woningen die niet van beton zijn gemaakt, maar van hout. In de gemeente Zwijndrecht worden de komend...

Woede en verdriet na vrijspraak koffermoord: 'Het recht zou moeten zegevieren'

Nabestaanden van Manuel Alvarez hebben woedend gereageerd op de beslissing van het Haagse gerechtsho...

Het Jaar van Nanning Mol: 'Ik scoorde geen punten bij een paardenfan'

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. Nanni...