Dordrecht, Netherlands

Rabobank zet Parkhuispersoneel in het zonnetje met gezonde sapjes

Dinsdagmiddag kregen de 450 medewerkers van Het Parkhuis een gezonde verrassing: Bij de ingang van de zorginstelling stond een kraampje met smoothies, fruitsalades en sapjes om ze te bedanken voor hun harde werk.
Vivian Rutte | 14 juli 2020 18:38 | Aangepast op 14 juli 2020 18:38
Het initiatief voor de kraam kwam vanuit de Rabobank. Paul Mallee, directeur Particulieren van de Rabobank, vertelt: “Het Parkhuis heeft het zwaar gehad de afgelopen tijd. Dus we vonden het een leuk idee om het personeel langs deze weg in het zonnetje te zetten.”


Medewerkers vinden het een leuk gebaar: “Ik heb deze periode hard gewerkt en het heeft me ook wel geraakt omdat mensen bijvoorbeeld overlijden. Dus het is leuk een blijk van waardering te krijgen.”


Paul van Gennip, bestuurder van het Parkhuis, is dik tevreden over zijn medewerkers: “Deze mensen hebben letterlijk staan zweten in hun beschermende pakken, het is echt heel zwaar voor ze geweest. Dus dit koude fruitsapje hebben ze echt dubbel en dwars verdiend vinden wij.”

Meest gelezen

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Big Rivers van start: zo zag de drukke eerste festivalavond eruit

Corrado Francke | Stijn van der Poel | 12 jul 2025 08:00

Lees ook

Coffeeshopbezoek eindigt in steekpartij met schaar: OM wil verdachte vrijspreken

De 21-jarige man die verdacht wordt van een steekpartij op het Bagijnhof in Dordrecht moet worden vr...

Rook uit scheepsruim, olierestjes in brand

Bij een scheepswerf aan de Merwedestraat in Dordrecht heeft korte tijd brand gewoed in het ruim van ...

Fietscursus voor ouderen: ‘Soms schrik ik me rot’

De aanwezigheid van elektrische stepjes, snelle fietsen en fatbikes op de fietspaden zorgt ervoor da...

Kortstondige romance mondt uit in stalking en bedreiging: 730 berichten op één dag

Tegen een dertigjarige man uit Oudekerk aan den IJssel is een voorwaardelijke celstraf en een gebied...

Zonder auto tóch door de milieustraat dankzij Conny: ‘Ik ben intens blij’

De Dordtse milieustraat is toegankelijk gemaakt voor bewoners zónder auto. En dat allemaal dankzij e...

Watertoren krijgt cultureel café: ‘Dit is een hele toffe locatie’

De watertoren van Zwijndrecht zal vanaf komend najaar publiek toegankelijk worden, met de mogelijkhe...