Dordrecht, Netherlands

Rabobank zet Parkhuispersoneel in het zonnetje met gezonde sapjes

Dinsdagmiddag kregen de 450 medewerkers van Het Parkhuis een gezonde verrassing: Bij de ingang van de zorginstelling stond een kraampje met smoothies, fruitsalades en sapjes om ze te bedanken voor hun harde werk.
Vivian Rutte | 14 juli 2020 18:38 | Aangepast op 14 juli 2020 18:38
Het initiatief voor de kraam kwam vanuit de Rabobank. Paul Mallee, directeur Particulieren van de Rabobank, vertelt: “Het Parkhuis heeft het zwaar gehad de afgelopen tijd. Dus we vonden het een leuk idee om het personeel langs deze weg in het zonnetje te zetten.”


Medewerkers vinden het een leuk gebaar: “Ik heb deze periode hard gewerkt en het heeft me ook wel geraakt omdat mensen bijvoorbeeld overlijden. Dus het is leuk een blijk van waardering te krijgen.”


Paul van Gennip, bestuurder van het Parkhuis, is dik tevreden over zijn medewerkers: “Deze mensen hebben letterlijk staan zweten in hun beschermende pakken, het is echt heel zwaar voor ze geweest. Dus dit koude fruitsapje hebben ze echt dubbel en dwars verdiend vinden wij.”

Lees ook

Zorgen en frustratie over afsluiting N214 tijdens dichte brug: ´erg penibel´

Wie om wil rijden als de A15 vaststaat, komt dit najaar bedrogen uit. In september gaan er in versch...

Groen licht voor renovatie hoofdrioolgemaal Maria Montessorilaan

Het hoofdrioolgemaal aan de Dordtse Maria Montessorilaan wordt grondig gerenoveerd. Woensdag heeft w...

Gemeente Molenlanden heeft creatieve oplossing voor werknemerstekort

De gemeente Molenlanden lost hun personeelstekort op door gepensioneerden weer aan het werk te zette...

Cees (71) waakt aan bed in laatste levensfase: 'Niemand verdient het om alleen te sterven'

Sliedrechter Cees Kros is waakvrijwilliger in het woonzorgcentrum bij hem in de buurt. Hij zit regel...

Dirigent Wilhelminakerk krijgt erespeld tijdens afscheidsconcert: ‘Totaal door verrast’

Als dirigent Ries van der Zouwen (70) afgelopen weekend voor het laatst zijn stokje neerlegt na een ...

Bezwaren, kosten en onzekerheid remmen woningbouw: meeste gemeenten halen eigen ambities niet

Lang niet alle colleges hebben de woningbouwplannen die zij hadden in de afgelopen coalitieperiode, ...