gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Radioverslaggever Ben Corino aangehouden

Radiopresentator Ben Corino is afgelopen zaterdag door de politie de studio uitgezet. De actie was op touw gezet door vrouwen die de uitzending overnamen, vanwege Internationale Vrouwendag komende donderdag.

Peter Tromp |  | Aangepast op
"We hadden een item over vrouwen in een mannenberoep", zegt programmamaker en Vrouwendag-coördinator Esther de Beun, "dus we hadden een vrouwelijke politie-agent en die wilde wel meewerken." De Beun neemt ieder jaar het programma van Ben Corino over om Vrouwendag in de schijnwerpers te zetten.

"We zoomen vooral in op onderwijs voor vrouwen", zegt Mary Ruisch. Ook zij is coördinator achter de Dordtse Vrouwendagactiviteiten. Donderdag 8 maart is het Vrouwendag. In Dordrecht is onder meer een wandeling langs plaatsen waar vrouwen hebben gewoond die belangrijk zijn geweest voor Dordrecht.

Het radioprogramma, dat afgelopen zaterdag door de vrouwen is overgenomen, wordt donderdagavond herhaald tussen 19.00 uur en 21.00 uur.

Lees ook

fotogscods

Dit plan zorgt voor 'heel wat onrust' bij voetbalclub, fusie lijkt in de maak

Voetbalclub GSC/ODS dreigt één van de drie velden kwijt te raken en onderzoekt daarom een fusie met FC Dordrecht amateurs. Het op Sportpark Stadspolders gelegen GSC/ODS voelt zich weggejaagd door gemeentelijke plannen en verhuist daarom mogelijk naar de Krommedijk. "Dit is voor mij plan a", aldus voorzitter Hans Suiker.

fotobusinkrijksstraagautoopzijnkant

Auto belandt op kant na botsing tegen boom

Een auto is in de nacht van donderdag op vrijdag op zijn kant terechtgekomen op de Rijksstraatweg in Dordrecht. Dat gebeurde nadat de wagen tegen een boom is gebotst.

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_21_45_35.Still002

Te weinig plekken voor asielzoekers: gemeente op het matje geroepen

De gemeente Hardinxveld-Giessendam regelt te weinig asielopvang en staat nu onder toezicht van het kabinet. Dat heeft minister Bart van den Brink van Asiel en Migratie bekendgemaakt.

merwedebrugrws2

Aantal vrachtwagens over Merwedebrug met 90 procent gedaald, maar buitenlandse chauffeurs ontlopen boete

Het aantal vrachtwagens dat over de Merwedebrug (A27) rijdt, is met zo'n 90 procent gedaald. Dat laat Rijkswaterstaat weten. Sinds 18 juli mogen er geen vrachtwagens en touringcars meer over de brug, omdat de brug niet veilig genoeg is voor zware voertuigen. Chauffeurs die wel over de brug rijden krijgen een boete.

Foto website binnenvaart

Binnenvaart hoopt op nog meer regen voor hoger waterpeil: ‘Elke druppel is er één’

De afgelopen dagen vielen na lange tijd eindelijk weer de eerste regendruppels. Goed nieuws voor de binnenvaart, die veel last heeft van de extreme droogte in Europa. Al maakt één zwaluw nog geen zomer: “We zijn echt in afwachting van nog meer water.”

pw20260801_WAL4626

Bekijk hier de samenvatting van FC Dordrecht - RSCA Futures (0-2)

De laatste test voor de seizoensstart van FC Dordrecht is zaterdag uitgelopen op een teleurstelling. Jong Anderlecht, ook wel RSCA Futures, was met 0-2 te sterk voor de ploeg van Paul Nuijten. De Streekomroep was ook bij de 'generale repetitie' voor de Krommedijkclub en maakte een samenvatting van het duel, die hieronder te bekijken is.