Dordrecht, Netherlands

Recordaantal toeristen in Dordrecht door Koningsdag

Dordrecht trekt dit jaar een record aantal toeristen naar Dordrecht. Dit komt volgens VVV-directeur Erik Zindel mede door Koningsdag. ‘De tv aandacht rond Koningsdag roept alle herinneringen weer op bij de mensen van daar had ik toch nog een keer naar toe gewild. En dan komt men.”
Petra Scheurwater | 13 augustus 2015 09:49 | Aangepast op 13 augustus 2015 09:49
De bezoekers van de stad komen volgens hem primair voor stadswandelingen. Maar ook het Hof van Nederland, het Dordrechts museum en de Onderwijsmuseum kunnen steevast op een bezoekje rekenen.


Ook voor volgend jaar staan er al verschillende evenementen op de planning, waaronder Dordt in Stoom. Zindel verwacht dat dit evenement gewoon doorgaat, hoewel ze nog niet alle sponsors rond hebben.

Lees ook

Wie wordt de nieuwe Biai of Hahn? FC Dordrecht zoekt doelman voor de toekomst

Aan de Krommedijk was het woensdag een komen en gaan van talentvolle keepers. Tijdens de eerste edit...

De Sint komt eraan: hier in Dordrecht kun je hem vandaag zien

De spanning neemt toe, want Sinterklaas is in aantocht. Als alles goed gaat, meert de Goedheiligman ...

Fiona helpt mee in deze supermarkt met vlees inpakken: ‘Niet moeilijk’

De Jumbo Foodmarkt in winkelcentrum Sterrenburg in Dordrecht heeft er in één klap zes nieuwe collega...

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met fotograaf Louis Meulstee

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met de Dordtse fotograaf Lo...

Hij komt, hij komt: de lieve, goede Sint is er op deze locaties

Sinterklaas en zijn pieten hebben hun reis uit Spanje bijna achter de rug en komen zaterdag aan in d...

Bus strandt in Sliedrecht: ‘Rook, iedereen eruit!’

De passagiers uit bus 388 hadden hun vrijdagochtend vast anders voorgesteld. Uit het niets wordt de ...