Dordrecht, Netherlands

Recordaantal toeristen in Dordrecht door Koningsdag

Dordrecht trekt dit jaar een record aantal toeristen naar Dordrecht. Dit komt volgens VVV-directeur Erik Zindel mede door Koningsdag. ‘De tv aandacht rond Koningsdag roept alle herinneringen weer op bij de mensen van daar had ik toch nog een keer naar toe gewild. En dan komt men.”
Petra Scheurwater | 13 augustus 2015 09:49 | Aangepast op 13 augustus 2015 09:49
De bezoekers van de stad komen volgens hem primair voor stadswandelingen. Maar ook het Hof van Nederland, het Dordrechts museum en de Onderwijsmuseum kunnen steevast op een bezoekje rekenen.


Ook voor volgend jaar staan er al verschillende evenementen op de planning, waaronder Dordt in Stoom. Zindel verwacht dat dit evenement gewoon doorgaat, hoewel ze nog niet alle sponsors rond hebben.

Lees ook

Zorgen en frustratie over afsluiting N214 tijdens dichte brug: ´erg penibel´

Wie om wil rijden als de A15 vaststaat, komt dit najaar bedrogen uit. In september gaan er in versch...

Groen licht voor renovatie hoofdrioolgemaal Maria Montessorilaan

Het hoofdrioolgemaal aan de Dordtse Maria Montessorilaan wordt grondig gerenoveerd. Woensdag heeft w...

Gemeente Molenlanden heeft creatieve oplossing voor werknemerstekort

De gemeente Molenlanden lost hun personeelstekort op door gepensioneerden weer aan het werk te zette...

Cees (71) waakt aan bed in laatste levensfase: 'Niemand verdient het om alleen te sterven'

Sliedrechter Cees Kros is waakvrijwilliger in het woonzorgcentrum bij hem in de buurt. Hij zit regel...

Dirigent Wilhelminakerk krijgt erespeld tijdens afscheidsconcert: ‘Totaal door verrast’

Als dirigent Ries van der Zouwen (70) afgelopen weekend voor het laatst zijn stokje neerlegt na een ...

Bezwaren, kosten en onzekerheid remmen woningbouw: meeste gemeenten halen eigen ambities niet

Lang niet alle colleges hebben de woningbouwplannen die zij hadden in de afgelopen coalitieperiode, ...