Dordrecht, Netherlands

Recordaantal toeristen in Dordrecht door Koningsdag

Dordrecht trekt dit jaar een record aantal toeristen naar Dordrecht. Dit komt volgens VVV-directeur Erik Zindel mede door Koningsdag. ‘De tv aandacht rond Koningsdag roept alle herinneringen weer op bij de mensen van daar had ik toch nog een keer naar toe gewild. En dan komt men.”
Petra Scheurwater | 13 augustus 2015 09:49 | Aangepast op 13 augustus 2015 09:49
De bezoekers van de stad komen volgens hem primair voor stadswandelingen. Maar ook het Hof van Nederland, het Dordrechts museum en de Onderwijsmuseum kunnen steevast op een bezoekje rekenen.


Ook voor volgend jaar staan er al verschillende evenementen op de planning, waaronder Dordt in Stoom. Zindel verwacht dat dit evenement gewoon doorgaat, hoewel ze nog niet alle sponsors rond hebben.

Lees ook

Fenomenale Brand voor de tweede keer wereldkampioen veldrijden

Lucinda Brand is zaterdag voor de tweede keer wereldkampioen veldrijden geworden. De Dordtse was in ...

Cyberbingo moet ouderen weerbaarder maken tegen cybercriminaliteit: 'Criminelen gaan heel geraffineerd te werk'

Bingo en ouderen is een combinatie die goed bij elkaar past. Als je het aangename ook nog eens met h...

FC Dordrecht raakt topscorer Eduardo kwijt: ‘Ik zag hem met de dag groeien’

Een mooie transfer is op komst voor Yannick Eduardo. De spits die dit seizoen al twaalf keer scoorde...

Uitstekende tweede helft bezorgt FC Dordrecht zege bij Vitesse

FC Dordrecht heeft vrijdagavond een 1-2 zege geboekt bij Vitesse. In de Gelredome herstelde de ploeg...

Laatste moestuin in PFAS-pilot aangepakt, maar zorgen blijven

Na de moestuinen in Sliedrecht en Papendrecht wordt momenteel de grond van Tuindersvereniging Winger...

37 locaties door gemeente Dordrecht nader onderzocht op PFAS

De gemeente Dordrecht gaat dit jaar 37 locaties laten onderzoeken waar mogelijk PFAS in de bodem aan...