Dordrecht, Netherlands

Reizigers gedupeerd door opstootjes en verkeer

Reizigers tussen Zwijndrecht en Schiedam Centrum zijn de dupe geworden door problemen met de businzet. Opstootjes en de situatie op de weg ontregelden het vervoer.
Robert van Loon | 10 november 2018 16:35 | Aangepast op 10 november 2018 16:35
De problemen begonnen om negen uur ‘s ochtends toen in een bus een opstootje plaatsvond. Meerdere reizigers kregen ruzie met elkaar omdat er werd overgegeven in de bus, dit gebeurde onderweg naar station Zwijndrecht.


Toen de bus aankwam in Zwijndrecht was er weer een opstootje, de politie heeft drie personen aangehouden. Twee buschauffeurs hebben aangifte gedaan en wilden niet meer rijden. De uitval van twee buschauffeurs en andere problemen met onder andere het verkeer zorgde ervoor dat reizigers in Zwijndrecht een flinke vertraging opliepen.

Op sociale media werd volop geklaagd over de afwezigheid van bussen en personeel. De NS heeft tien extra bussen ingezet, in de middag waren de problemen weer verholpen. Ook zondag zijn er werkzaamheden tussen Zwijndrecht en Schiedam Centrum.

Lees ook

Meester Maurien speelt Backstreet Boys op basisschool en dat levert hem honderdduizenden kijkers op

Hij had nooit gedacht dat hij zoveel kijkers zou trekken, toen meester Maurien begon met het plaatse...

Petitie voor behoud cultuurcentrum DOOR bijna 1000 keer ondertekend

Een petitie om cultuurcentrum DOOR in Dordrecht te behouden, is tot donderdagochtend meer dan duizen...

FIOD valt ook binnen in woning Arnout Damen en arresteert twee medewerkers scheepsbouwer

De inval van de FIOD in het huis van Kommer Damen in Noordeloos was niet de enige in het lopende ond...

Kluisjes scholieren gecontroleerd: pepperspray en vuurwerk gevonden

Bij een grootschalige controle bij vier middelbare scholen in Zwijndrecht zijn deze week verschillen...

Wethouder door het stof voor openmaken kisten in grafkelders: 'Had nooit mogen gebeuren'

In de grafkelders van de Dordtse begraafplaats Essenhof zijn sinds 2013 kisten geopend terwijl de na...

Bewoners voelen zich onveilig na fataal ongeluk: ‘Het was wachten tot het misging’

Na het verkeersdrama dinsdagmiddag op de Dordtse Krispijnseweg gaat het de dag erna vooral over hard...