Dordrecht, Netherlands

Reparaties komende zomer aan Moerdijkbrug

De Moerdijkbrug is van 25 juli tot en met 11 augustus gesloten voor treinverkeer. ProRail vervangt beide sporen op de brug om het risico op defecten te verkleinen.
Kees Rijborz | 23 februari 2017 16:37 | Aangepast op 23 februari 2017 16:37
De plannen om reparaties aan de brug uit te voeren speelden al langer, maar er was hiervoor nog geen definitieve datum uitgetrokken. ProRail heeft bewust voor deze periode gekozen omdat er in de zomervakantie minder reizigers gebruik maken van de trein.

Tot de werkzaamheden beginnen zal ProRail iedere twee weken het spoor controleren om eventuele defecten uit te voeren in het weekend.

Meest gelezen

Grote stroomstoring treft 4500 huishoudens

Rijnmond | 27 jan 2026 19:22

Döner of pakketje halen straks verleden tijd op dit plein? ‘Zou heel jammer zijn’

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 30 jan 2026 10:31

Lees ook

Deze brug gaat maanden dicht vanwege werkzaamheden

De Matenabrug in Wijngaarden (gemeente Molenlanden) wordt tussen 3 februari en eind april volledig a...

1,6 miljoen statiegeldblikjes ingeleverd in 2025: ‘Voldoet aan de verwachtingen’

Er zijn afgelopen jaar 1,6 miljoen statiegeld blikjes en flesjes ingeleverd bij de bulkmachine bij h...

Fenomenale Brand voor de tweede keer wereldkampioen veldrijden

Lucinda Brand is zaterdag voor de tweede keer wereldkampioen veldrijden geworden. De Dordtse was in ...

Cyberbingo moet ouderen weerbaarder maken tegen cybercriminaliteit: 'Criminelen gaan heel geraffineerd te werk'

Bingo en ouderen is een combinatie die goed bij elkaar past. Als je het aangename ook nog eens met h...

FC Dordrecht raakt topscorer Eduardo kwijt: ‘Ik zag hem met de dag groeien’

Een mooie transfer is op komst voor Yannick Eduardo. De spits die dit seizoen al twaalf keer scoorde...

Uitstekende tweede helft bezorgt FC Dordrecht zege bij Vitesse

FC Dordrecht heeft vrijdagavond een 1-2 zege geboekt bij Vitesse. In de Gelredome herstelde de ploeg...