Dordrecht, Netherlands

Ridderkerker (40) vast in onderzoek naar drugslabs

De aangetroffen spullen Politie
Een 40-jarige man uit Ridderkerk is vorige maand opgepakt in een lopend onderzoek naar handel in verdovende middelen. Dat heeft de politie donderdagmiddag bekend gemaakt. Ook zijn een woning en bedrijfspand in Ridderkerk doorzocht.
Redactie Streek 56 | 7 augustus 2025 16:15 | Aangepast op 7 augustus 2025 16:15
De afgelopen tijd zijn in totaal vijf verdachten opgepakt en twee drugslabs ontdekt. Dat begon met de aanhouding van twee mannen uit Colombia en Venezuela op 5 juni, in een drugslab in het Gelderse Lienden. Diezelfde dag volgde de politie een bestelbus die vanuit België naar een onbemand drugslab in Rotterdam reed. 

Een bestuurder werd toen niet aangehouden, maar diezelfde avond werd een 40-jarige automobilist uit Ridderkerk staande gehouden door een arrestatieteam. Hij sloeg vervolgens met zijn wagen op de vlucht. Na een crash ging de man te voet verder. Om hem tot stoppen te dwingen, werd eerst een waarschuwingsschot gelost en daarna met een beanbag geschoten.

Vervolgens zijn een woning en bedrijfspand in Ridderkerk doorzocht. In het bedrijfspand is een kilo verdovende middelen aangetroffen. Dit is in beslag genomen.

In het onderzoek zijn twee weken later ook nog twee mensen uit Ingen opgepakt. Uiteindelijk zijn vier van de vijf verdachten voorgeleid aan de rechter-commissaris. Drie verdachten, onder wie de Ridderkerker, zitten nog steeds vast.

Lees ook

Dordtpas niet geraakt door failissement Groupcard

Het faillissement van Groupcard zet menig gemeente in op stelten, maar Dordrecht lijkt er vooral met...

Matteo Malasomma tweede Feyenoord-huurling bij FC Dordrecht

FC Dordrecht huurt Matteo Malasomma dit seizoen van Feyenoord. De 18-jarige Italiaan is, na Seunggyu...

Rick is gek op zijn klassieke Maserati: 'Ik ga er ook mee naar de supermarkt'

De Riverside Car Classic is weer in aantocht. Uit onze streek stellen een aantal verzamelaars hun ou...

Nepagent (22) aangehouden in Zwijndrecht: 'Melden helpt dus'

De politie heeft dinsdag een nepagent opgepakt in Zwijndrecht. De 22-jarige man uit de Hoeksche Waar...

Zon en hoge temperaturen in aantocht: 'Houdt mogelijk 2 weken aan'

Klaar met de constante afwisseling van je zonnebril en je paraplu vanwege het wisselvallig weer? Dan...

Regenboogpad Papendrecht opnieuw beklad: 'Onbegrijpelijk'

Het regenboogpad aan de kruising van de Veerweg met de Vondellaan in Papendrecht is opnieuw doelwit ...