Dordrecht, Netherlands

RIVM: 9 nieuwe ziekenhuisopnames, 13 coronadoden

Het aantal nieuw gemelde corona-besmettingsgevallen is met 9 toegenomen, meldt het RIVM in de update van vrijdag. Dat is minder dan gisteren, toen er 13 nieuwe besmettingsgevallen werden gemeld.
Corrado Francke | 22 mei 2020 14:03 | Aangepast op 22 mei 2020 14:03
Het aantal coronadoden is gestegen met 13. Gisteren werden er nog 27 nieuwe doden gemeld: in totaal zijn er nu 5788 Nederlandse coronadoden.

Het aantal geregistreerde besmettingen in Nederland staat inmiddels op 44.888: een toename van 188 personen ten opzichte van donderdagmiddag.

32 sterfgevallen in Dordt

In de regio Zuid-Holland Zuid zijn er 116 sterfgevallen bekend bij de GGD. Dordrecht is met 32 sterfgevallen qua coronadoden nog altijd het hardst geraakt door het virus in de regio.

In totaal zijn er in de gemeente Dordt nu 386 mensen positief getest op het coronavirus en zijn 81 inwoners opgenomen (geweest) in het ziekenhuis.

Lees ook

Nieuw clubgebouw VV Dubbeldam bijna klaar: ‘Dit voelt als een nieuw tijdperk’

Na jaren van voorbereiding en ruim anderhalf jaar bouwen is het nieuwe clubgebouw van VV Dubbeldam b...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Danielle en Timothy van Rebel Rebel

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

De gemeente Molenlanden heeft vier plekken in beeld voor de opvang van in totaal 251 asielzoekers. H...

OM eist 12 jaar cel voor dodelijke woningbrand na ruzie om herdershond

Het Openbaar Ministerie heeft twaalf jaar cel geëist tegen een 66-jarige man uit Ridderkerk voor het...

Het Leerpark krijgt 'nu echt!' een eigen station

Er zijn grootse plannen voor het Dordtse spoor en die gaan miljoenen kosten. Dordrecht verwacht in d...

Vertrekkers, nieuwelingen én K-pop aan de Krommedijk

De Plucheplakkers komen uit de winterstop! Omdat FC Dordrecht-Helmond Sport is afgelast, publiceren ...