Dordrecht, Netherlands

RIVM: Geen nieuwe doden en ziekenhuisopnames in Dordrecht

Het aantal positief geteste personen op het coronavirus is woensdag gestegen met 184, dat meldt het RIVM. Dinsdag steeg het aantal positief geteste personen met 164. In totaal zijn er nu 48.087 mensen besmet (geweest) met het coronavirus.
Nynke Cuperus | 10 juni 2020 14:09 | Aangepast op 10 juni 2020 14:09
Het aantal ziekenhuisopnames steeg met vijf naar 11.805. Ook het aantal patiënten dat overleed aan COVID-19 is gestegen. Het RIVM meldt elf nieuwe doden. Daarmee staat het dodental staat nu op 6.042.

Het werkelijke aantal besmettingen met het nieuwe coronavirus ligt hoger dan het aantal dat genoemd wordt, meldt het RIVM. "Sinds 1 juni kan iedereen met klachten zich laten testen. Toch is het aannemelijk dat niet alle COVID-19 patiënten getest worden."

57 Dordtse coronadoden

Het dodental in Dordrecht is sinds de vorige update van dinsdagmiddag niet veranderd. 57 Dordtenaren storven aan de gevolgen van COVID-19, waarvan 31 Het Parkhuis woonden.

Ook het aantal ziekenhuisopnames in Dordrecht bleef gelijk, namelijk 85. Het aantal besmettingen steeg van 512 naar 515.

Meest gelezen

Vermiste jongeman gevonden in de rivier, hulp kwam te laat

Redactie Streek 56 | 1 jul 2025 11:52

Zo gaan Dordtse basisscholen om met de hittegolf

Jonathan Sekeris | Barbara Visscher | 30 jun 2025 13:40

Lees ook

Steekpartij in huis: man gewond, vrouw aangehouden

Er is zaterdagavond een steekpartij geweest in een huis in Ridderkerk. Daarbij is een man gewond ger...

FC Dordrecht verliest oefenwedstrijd achter gesloten deuren ruim van Sparta Rotterdam

FC Dordrecht heeft zaterdag zijn tweede vriendschappelijke wedstrijd in de voorbereiding gespeeld te...

Minister: polder deels onder water, maar veel voorzieningen blijven

De Hel- en Zuilespolder wordt flink onder handen genomen. Maar niet getreurd: de fiets- en wandelpad...

Baggerfestival van start: 'Er is bijna te veel te doen om op te noemen'

Het had dit jaar wat voeten in de aarde, maar het Baggerfestival is weer losgebarsten. Bezoekers kun...

Zaterdag in Studio De Witt: oud-waarnemer Peter van der Velden

Studio De Witt trakteert luisteraars deze zaterdag opnieuw op een scherpzinnige en veelzijdige uitze...

Op Pad Met Ad op TV: op vaartocht met Dordtse duizendpoot Jaap Bouman

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad geeft presentator Ad van den Herik het roer eens over: J...