gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

ROC Da Vinci College meest innovatieve instelling voor beroepsonderwijs in Europa

Het ROC Da Vinci College is uitgeroepen tot meest innovatieve instelling voor beroepsonderwijs in Europa. De VET-award is vanmiddag in Brussel uitgereikt door commissaris Marianne Thijssen van de Europese Commissie.

Peter Tromp |  | Aangepast op
Het Da Vinci College ontvangt de prijs, vanwege het hybride onderwijsconcept en de leeromgeving. Volgens de jury van de Innovative VET Award is Da Vinci een uitstekend voorbeeld van innovatief leren. De vernieuwende inspanningen tonen een geïntegreerde aanpak van onderwijskundige en technologische vernieuwing.

De prijs wordt uitgereikt aan instellingen die bijdragen aan excellentie door innovatief onderwijs. De activiteiten van de instelling moeten inspirerend zijn voor andere beroepsonderwijs instellingen. De Europese Commissie nam het initiatief samen met de expertgroep “Platform of European Associations of VET Providers” en reikt de prijs nu voor de tweede keer uit. Vorig jaar won het Finse OPTIMA vanwege haar duurzame, proactieve inzet om te komen tot innovatieve en flexibele leerpaden.

Lees ook

IMG_1616 (2)

Houten hek bezorgt Van Drunen moeizame start van WK motorcross

Lotte van Drunen is de jacht op haar derde WK-titel begonnen met een vierde plaats. In Frankrijk ging de Sliedrechtse motorcrosser onderuit, waarna haar motor vast kwam te zitten onder een houten hekwerk.

Parallelweg Sliedrecht

Sneller klaar dan verwacht: deze belangrijke weg gaat eerder open

Eerder dan vooraf aangekondigd, is de Sliedrechtse Parallelweg helemaal vernieuwd. Vanaf vrijdag 18.00 uur is de belangrijke weg aan de rand van het dorp weer volledig te gebruiken.

autobrand

Opnieuw een auto in brand bij eetcafé: 'Wanneer houdt dit op?’

Een brandstichter heeft vrijdagnacht opnieuw toegeslagen op de parkeerplaats van het Dordtse eetcafé De Wilhelminaboom. Volgens eigenaresse Monique van Esseveld is deze keer de auto van een klant verwoest door vlammen.

VAN DRUNEN-MOTOCROSS-GP-07-GER-2026

Na harde val raakt WK-titel steeds verder uit zicht voor pechvogel Van Drunen

Er moet een wonder gebeuren als Lotte van Drunen nog wereldkampioen motorcross wil worden dit jaar. De 18-jarige Sliedrechtse kwam zondag in Duitsland hard ten val en heeft na twee van de vijf raceweekenden een achterstand van 44 punten op de huidige WK-leider.

fietsendief gepakt

Politie pakt notoire fietsendief: 19 tweewielers gevonden

De politie heeft afgelopen weekend in Dordrecht een man aangehouden die verdacht wordt van meerdere fietsendiefstallen. Bij de man thuis zijn vervolgens 19 tweewielers gevonden, waarvan er zeven als gestolen geregistreerd staan.

verkeerslichten 02

wegen

Grote stoplichtoperatie van start: tientallen lampen vervangen

Op vier verschillende kruisingen in Dordrecht worden alle verkeerslichten vervangen. Als eerste zijn de stoplichten op de Provincialeweg bij de op- en afritten van de N3 aan de beurt.