gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ronald Portier: ik heb het te druk

Op de kandidatenlijst van de SP voor de gemeenteraadsverkiezingen staat Ronald Portier op de vijfde plaats.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Oorspronkelijk had hij gevraagd op de vierde plek terecht te komen, maar hij moet zijn werk als raadslid combineren met het voorzitterschap van de SP in Dordrecht, een volledige baan en zijn privéverplichtingen. Hij besloot te ruilen met Elles Menken. Portier vindt haar zo’n waardevolle kandidaat voor het raadslidmaatschap dat hij haar meer kans op verkiezing wil geven. Een andere verdeling van werkzaamheden zou hem erg welkom zijn.

Ook als hij niet in de raad gekozen wordt blijft hij de fractie natuurlijk ondersteunen, met name met zaken op het gebied van de Drechtraad en de Sociale Dienst Drechtsteden.

Lees ook

bigriverswebfoto

Big Rivers 2026 losgebarsten: ‘Telefoon uit en genieten’

Kleurrijke outfits, volle pleinen en heel veel muziek: Big Rivers 2026 is vrijdag vrolijk van start gegaan. “We zijn al rond geweest en overal blijven we even hangen”, klinkt het vanuit de zonovergoten Dordtse binnenstad.

foto artikel havenkerk

Havenkerk wordt gekocht door gemeente Ablasserdam

De gemeente Alblasserdam koopt de Havenkerk in het dorp. In een raadsvoorstel aan de gemeenteraad heeft het gemeentebestuur voorgesteld om daarvoor 2,2 miljoen uit te trekken. De raad is daar dinsdagavond mee akkoord gegaan.

OZEMPIC FOTO WEBSITE

afslankmiddel

Johan vraagt huisarts om afslankspuiten, maar krijgt ze niet: ‘Dan ga je toch zelf zoeken’

Waarom zou je illegale afslankmedicatie willen kopen via internet? Het Albert Schweitzer ziekenhuis waarschuwt voor grote gezondheidsrisico's als je online iets besteld, wat uiteindelijk niet het medicijn blijkt te zijn. De 56-jarige Dordtenaar Johan* besluit een jaar geleden Ozempic op internet te kopen, omdat hij het via de huisarts niet krijgt. "Ik kon wel een maagverkleining krijgen, waarom dit dan niet?”

boetes voetgangersgebied

Meer dan 250 keer ‘geflitst’: tweewielers op de bon in binnenstad

Tientallen keren per week rijden brom- en snorfietsers op plekken in de Dordtse binnenstad waar dat niet mag. Sinds 1 oktober vorig jaar worden overtreders in het voetgangersgebied door de gemeente geregistreerd door speciale camera’s. In 273 gevallen is de bestuurder sindsdien op de bon geslingerd.

PSX_20260627_020503

Man spuit pepperspray om zich heen, zeven mensen naar ziekenhuis

Zeven mannen zijn in de nacht van vrijdag op zaterdag naar het ziekenhuis gebracht. Dat was nodig nadat iemand tijdens een ruzie in de Dordtse wijk Krispijn met pepperspray om zich heen spoot.

1000113157

Supermarkt twee keer ontruimd om mistige damp in magazijn

Een supermarkt aan de Espenhof in Papendrecht is binnen een dag twee keer ontruimd. Beide keren veroorzaakte een kapotte koelmachine een mistige damp in het magazijn, laat een brandweerwoordvoerder weten.