Dordrecht, Netherlands

Roze badeendjes voor Dordrecht Pride

De organisatie wil met deze ludieke actie aandacht vragen voor het festival. Na twee jaar afwezigheid vindt dat in september weer plaats. En dat is hard nodig, volgens de organisatoren, want homotolerantie is nog niet vanzelfsprekend.
Fokko van der Straaten | 9 augustus 2017 18:10 | Aangepast op 9 augustus 2017 18:10
De badeendjes kunnen op verschillende plekken in de stad gekocht worden en doen mee aan een heuse race. Die wordt tijdens het festival gehouden op het Achterom. De snelste eendjes, of eigenlijk de eigenaren van de eendjes, winnen een prijs. 


Naast deze ludieke actie is er tijdens het festival ook aandacht voor serieuze zaken, zoals de strubbelingen die gelovige jongeren ervaren als ze uit de kast komen en homoseksuele ouderen in verzorgingstehuizen.

Meest gelezen

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 22 jan 2026 17:03

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 19 jan 2026 17:00

Twee Dordtse wijken in de gevarenzone: hevige regenval groot probleem

NOS | Redactie Streek 56 | 22 jan 2026 12:30

Lees ook

Prijs voor restaurant dat mensen met reuk- of smaakstoornis een topavond bezorgt

Restaurant Bij de Burgemeester uit Bleskensgraaf heeft een bijzondere primeur te pakken. Zij zijn he...

Maarten is wanhopig, na twee jaar wachten woont hij nog steeds in de vleeslucht

Alsof je naast een braadpan woont: zo voelen de bewoners van de Ringdijk in Ridderkerk zich al bijna...

Bijzondere verhalen kleven aan goals FC Dordrecht: ‘Ik begreep niet waarom ik niet scoorde’

Bijzondere treffers bezorgden FC Dordrecht vrijdagavond een 3-2 zege op FC Den Bosch. De fraaiste kw...

FC Dordrecht in spektakelstuk langs FC Den Bosch: 3-2

FC Dordrecht won begin oktober voor het laatst thuis, maar daar kwam vrijdagavond verandering in. Te...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Riet Duykers

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Handjes tekort in transportsector, bedrijven slaan handen ineen: 'Echt hard nodig'

Waar zijn de vrachtwagenchauffeurs van de toekomst? Het is al jaren een probleem voor bedrijven in d...