Dordrecht, Netherlands

Roze badeendjes voor Dordrecht Pride

De organisatie wil met deze ludieke actie aandacht vragen voor het festival. Na twee jaar afwezigheid vindt dat in september weer plaats. En dat is hard nodig, volgens de organisatoren, want homotolerantie is nog niet vanzelfsprekend.
Fokko van der Straaten | 9 augustus 2017 18:10 | Aangepast op 9 augustus 2017 18:10
De badeendjes kunnen op verschillende plekken in de stad gekocht worden en doen mee aan een heuse race. Die wordt tijdens het festival gehouden op het Achterom. De snelste eendjes, of eigenlijk de eigenaren van de eendjes, winnen een prijs. 


Naast deze ludieke actie is er tijdens het festival ook aandacht voor serieuze zaken, zoals de strubbelingen die gelovige jongeren ervaren als ze uit de kast komen en homoseksuele ouderen in verzorgingstehuizen.

Meest gelezen

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 19 jan 2026 17:00

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 22 jan 2026 17:03

Lees ook

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Dordrecht krijgt vier nachtwinkels. De meeste daarvan zullen compleet nieuwe zaken worden. De winkel...

Brandweer uitgerukt voor schoorsteenbrand in Papendrecht

Aan de Westeind in Papendrecht was donderdagmiddag rond 15.00 uur een schoorsteenbrand. De vlammen k...

Hoe is FC Dordrecht 2026 begonnen? De Plucheplakkers buigen zich over dat en meer

De Plucheplakkers blikken terug op het eerste duel van FC Dordrecht in 2026. Ze noteren een 1-1 geli...

Kelly (38) krijgt ook in hoger beroep cel en tbs voor moord op 9-jarige zoon

De 38-jarige Kelly V. die haar zoontje Kian (9) om het leven bracht, is in hoger beroep veroordeeld...

Jonge bomen en struiken krijgen een tweede leven met uitdeelactie in Papendrecht

Liefhebbers van het planten en onderhouden van bomen en struiken kunnen op 30 januari hun hart ophal...

Twee Dordtse wijken in de gevarenzone: hevige regenval groot probleem

Ook in Dordrecht zijn er wijken die onvoldoende bestand zijn tegen hevige regenval met alle gevolgen...