Dordrecht, Netherlands

RTV Dordrecht krijgt landelijke subsidie

RTV Dordrecht ontvangt 181.500 euro voor journalistieke professionalisering. Wij zijn een van de twintig lokale en streekomroepen die volgend jaar subsidie ontvangen.
Dennis Koorevaar | 20 december 2019 17:03 | Aangepast op 20 december 2019 17:03
Het gaat om een pilot "Professionalisering Lokale Omroepen" van het Stimuleringsfonds voor de Journalistiek. Het geld is beschikbaar gesteld door het Ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap. Met de subsidieregeling wil het Stimuleringsfonds niet alleen lokale journalistiek als zodanig bevorderen, maar ook bruikbare gegevens verzamelen die van belang zijn om vast te stellen onder welke omstandigheden en tegen welke kosten lokale omroepen in staat zijn op volwaardige wijze bij te dragen aan een goed journalistiek aanbod.

RTV Dordrecht is trots dat we mogen meedoen aan deze pilot. "De subsidie is een beloning voor onze prestaties en groei van de afgelopen drie jaar, de stappen die we al vooruit hebben gezet. Deelname aan de pilot geeft ons de kans om verder te groeien, onze organisatie te professionaliseren en met name het niveau van onze journalistiek en content te verhogen." aldus hoofdredacteur Ton van Wijngaarden in een eerste reactie.

Meest gelezen

Ravage op N3: veel schade en gewonde door aanrijding

Corrado Francke | 17 nov 2025 12:06

Brand in rijtjeshuis: cv-ketel vat vlam

Redactie Streek 56 | 19 nov 2025 16:00

Lees ook

Vogelgriep in onze streek: 16.000 kippen worden gedood

Op een biologisch leghennenbedrijf in Streefkerk is vogelgriep vastgesteld. Dat meldt het ministerie...

Bart (79) begint eerste lichtjestocht voor scootmobielen

Een optocht met verlichte en versierde vrachtwagens wordt in wel meer gemeenten georganiseerd, maar ...

FC Dordrecht sprokkelt te veel en scoort te weinig: ‘Het is wel een patroon, ja’

Met iets meer doelgerichtheid had FC Dordrecht Vitesse kunnen verslaan vrijdagavond, maar juist daar...

FC Dordrecht met punt uit de interlandbreak: 1-1 tegen Vitesse

FC Dordrecht heeft vrijdagavond de Keuken Kampioen Divisie hervat met een puntje tegen Vitesse. Aan ...

Blijdschap bij automobilisten nu Spuihavengarage na maanden weer open is: 'Goed geregeld!'

Het was een aangename verrassing voor abonnementhouders en andere automobilisten. Donderdag ging de ...

In deze gemeente kunnen inwoners hun wapens inleveren: 'Anoniem en zonder vervolging'

Op meerdere plekken in Zwijndrecht kunnen mensen komende donderdag wapens inleveren, zonder hiervoor...