gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ruim 14.000 euro gedoneerd voor Sintinkopen arme gezinnen

531db0799982c97ad40db56335a0bb63

Ouders die krap bij kas zitten kunnen dit jaar met hun kroost voor meer dan 14.000 euro aan cadeaus uitzoeken bij een Dordtse speelgoedwinkel. Woensdag 27 november is het voor zo'n 375 kinderen in armoede feest bij de Intertoysvestiging in de binnenstad.

Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
Quiet Drechtsteden organiseert op die dag een bijzondere koopavond, waarbij de speelgoedwinkel exclusief voor deze doelgroep geopend wordt. Het geld is bijeengebracht door een donatie van 7.500 euro van de Kiwanis Club Dordrecht en de inspanningen van Robin en Juliette van Lohuizen. Zij hebben de Kilimanjaro beklommen en met het bedwingen van deze berg in Tanzania 7.000 euro opgehaald.

Volgens Quiet Drechtsteden brengt de feestmaand december voor veel gezinnen niet alleen gezelligheid, maar ook financiële stress met zich mee. "Extra uitgaven voor cadeaus zijn vaak een grote uitdaging. Dankzij de bijdragen van onze sponsoren kunnen honderden kinderen tóch rekenen op een magisch Sinterklaasfeest", aldus de organisatie in een persbericht.

Quiet Drechtsteden zet zich in om armoede te verlichten en sociale isolatie te doorbreken in de regio. Tijdens een speciale koopavond vorig jaar konden nog 105 minimagezinnen voor 250 kinderen speelgoed uitzoeken.

Lees meer over:

Lees ook

20260903192557

Vrouw (28) raakt ernstig gewond bij ongeluk op snelweg, slachtoffer gereanimeerd

Bij een ongeluk op de A16 richting Breda is donderdagavond een 28-jarige vrouw ernstig gewond geraakt. Zij stond naast haar auto met pech op de vluchtstrook, toen een andere auto op haar auto inreed.

parkafgezet

Park op slot na ontsnapping Schotse hooglanders

Het Dubbelmondepark in Dordrecht is tijdelijk niet toegankelijk. De gemeente heeft deze maatregel genomen na de ontsnapping van twee Schotse hooglanders eerder deze week. De dieren belandden daarbij op de N3.

boot corrie (1)

‘De echte hoofdprijs was deze fantastische avond’: Corrie wint derde prijs Gondelvaart

Voor het eerst vaart Corrie van Rijswijk dit jaar alleen mee tijdens de Gondelvaart in Giessen-Oudekerk. Dat haar eerste solo-deelname meteen goed was voor een derde prijs, maakt de prestatie extra bijzonder. “Geweldig, ik kan het niet anders zeggen.”

googlestreetviewa16a15

Rijstrook op fly-over van A16 naar A15 dicht door sinkhole

Rijkswaterstaat heeft de linkerrijstrook van de fly-over van de A16 naar de A15 bij knooppunt Ridderkerk voorlopig afgesloten. Onder het wegdek aan het einde van de fly-over is door regenwater een spoelgat ontstaan, een zogenoemd sinkhole.

bbqbrugphotopea

Ondernemers barbecueën op afgesloten Papendrechtsebrug: 'Hét moment om ervaringen uit te wisselen'

Een barbecue bovenop het brugdek waar normaal gesproken duizenden auto’s per dag overheen rijden. Ondernemers en bestuurders kwamen op deze bijzondere plek samen om onder het genot van een hapje en drankje ervaringen en tips uit te wisselen nu de Papendrechtsebrug maandenlang dicht is. “Dit lijkt wel de autoloze zondag van vroeger.”

nk2026091893A02326

Excuses na vijfde nederlaag op rij FC Dordrecht, ‘alleen woorden zeggen niets’

Trainer Paul Nuijten zegt sorry tegen de naar Oss meegereisde fans van FC Dordrecht. De Schapekoppen leden in Brabant een pijnlijke 3-0 nederlaag, waardoor de ploeg minstens tot zondag hekkensluiter in de Keuken Kampioen Divisie is.