Dordrecht, Netherlands

Ruim 40 mensen duiken fris het nieuwe jaar in

Zo vlak na de jaarwisseling is het tijd voor wat verfrissing. Dat dachten de ongeveer 40 mensen op de Merwelanden ook. Zij deden mee aan de nieuwjaarsduik.
Jordy Nijenhuis | 2 januari 2020 14:27 | Aangepast op 2 januari 2020 14:27
“We moeten af en toe wat raars doen in het leven, en dit is zo iets,” zegt een bezoeker. Ik heb er veel zin in. Het is mijn tweede keer en het moet nu een traditie worden.”


Gillend namen de deelnemers hun duik. Het water was maar zeven graden.


Zeven jaar organiseerde NatuurlijkSportief de duik maar het is tijd om het stokje over te dragen. “Ik heb het heel leuk gevonden maar op een gegeven moment wil je soms wat anders,” vertelt organisator Teun van der Klis. Een vervanger is er al. “Jumpforce One vond dit een leuk initiatief. We vonden dat de nieuwjaarsduik moest blijven in Dordt dus nemen wij het stokje over.” legt Marc Stuurman uit.

Lees ook

Einde WK darts voor Plaisier: gemiste wedstrijdpijlen doen hem de das om

Darter Wesley Plaisier is er niet in geslaagd de vierde ronde te bereiken van het WK in Londen. De 3...

Zondag jubileumconcert DPHO op TV Dordrecht

In onze serie bijzondere concerten op TV Dordrecht sluiten wij deze zondag 2025 af met het jubileumc...

De Plucheplakkers kijken terug op 2025: Goed begin, matig einde

De Plucheplakkers komen in het kalenderjaar 2025 nog met één aflevering. Algemeen directeur Hans de ...

Bijzondere programmering met kerst op TV Dordrecht

RTV Dordrecht pakt uit deze kerst met drie bijzondere concerten. Op Eerste kerstdag zenden we het We...

Oude kersttraditie keert terug en zorgt voor saamhorigheid: 'Veel hulp ontvangen'

Meer saamhorigheid in de donkere periode rondom de kerst, het is een mooie gedachte die vaak maar la...

Het Jaar Van de sterrenwacht: van mogelijk wegbezuinigd naar miljonair

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. De Do...