Dordrecht, Netherlands

Ruim 40 mensen duiken fris het nieuwe jaar in

Zo vlak na de jaarwisseling is het tijd voor wat verfrissing. Dat dachten de ongeveer 40 mensen op de Merwelanden ook. Zij deden mee aan de nieuwjaarsduik.
Jordy Nijenhuis | 2 januari 2020 14:27 | Aangepast op 2 januari 2020 14:27
“We moeten af en toe wat raars doen in het leven, en dit is zo iets,” zegt een bezoeker. Ik heb er veel zin in. Het is mijn tweede keer en het moet nu een traditie worden.”


Gillend namen de deelnemers hun duik. Het water was maar zeven graden.


Zeven jaar organiseerde NatuurlijkSportief de duik maar het is tijd om het stokje over te dragen. “Ik heb het heel leuk gevonden maar op een gegeven moment wil je soms wat anders,” vertelt organisator Teun van der Klis. Een vervanger is er al. “Jumpforce One vond dit een leuk initiatief. We vonden dat de nieuwjaarsduik moest blijven in Dordt dus nemen wij het stokje over.” legt Marc Stuurman uit.

Lees ook

Het Jaar Van de sterrenwacht: van mogelijk wegbezuinigd naar miljonair

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. De Do...

Man loopt breuken en PTSS op door kopschopper: ‘Ik had het idee dat ik blind was’

De rechtbank veroordeelt een kopschopper tot de maximale taakstraf van 240 uur. Hij wordt verdacht v...

Toename van crimineel jongerengeweld: meer geld naar camera's en straatcoaches

Jongeren die voor overlast zorgen en zich crimineel gedragen moeten worden aangepakt en een verdere ...

Deze gemeente bouwt eerste houten woningen: 'De impact op het milieu is veel kleiner'

Woningen die niet van beton zijn gemaakt, maar van hout. In de gemeente Zwijndrecht worden de komend...

Woede en verdriet na vrijspraak koffermoord: 'Het recht zou moeten zegevieren'

Nabestaanden van Manuel Alvarez hebben woedend gereageerd op de beslissing van het Haagse gerechtsho...

Het Jaar van Nanning Mol: 'Ik scoorde geen punten bij een paardenfan'

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. Nanni...