Dordrecht, Netherlands

Ruime opbrengst voor Sophia Kinderziekenhuis

Een benefietwedstrijd tussen FC Dordrecht en Feyenoord heeft €120.623,47 opgeleverd. De opbrengst van de wedstrijd is voor het Sophia Kinderziekenhuis. De wedstrijd werd al in maart gespeeld maar de opbrengst is afgelopen week overhandigd.
Robert van Loon | 2 juni 2017 12:27 | Aangepast op 2 juni 2017 12:27

Het geld is bestemd voor onderzoek naar Sikkelcelziekte. Dit is een bloedziekte waarbij de patiënt last heeft van bloedarmoede en sikkelcelcrisen. Door de ziekte gaan organen slechter functioneren. 

De opbrengst werd bijeengebracht door de kaartverkoop, een sms-actie en de verkoop van sjaaltjes. Ook was er een veiling van onder andere wedstrijdshirts.

Meest gelezen

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | 9 jan 2026 17:00

Lees ook

Treinverkeer tijd ontregeld van en naar Breda, bus was alternatief

Er was dinsdagochtend vanaf 06.30 uur geen treinverkeer van en naar Breda mogelijk door een systeems...

De Italiaanse keuken is nu cultureel erfgoed, Ercole is zo trots als een pauw

De Italiaanse keuken is toegevoegd aan de lijst van immaterieel erfgoed van Unesco. Het gaat in dit ...

Man die onder de jurk van een vrouw filmde, meldt zichzelf bij politie

De man die met zijn telefoon onder een jurk van een vrouw filmde, heeft zichzelf gemeld bij de polit...

PvdA/GroenLinks doet toch mee aan verkiezingen in Hardinxveld-Giessendam

Onverwachts links geluid in Hardinxveld-Giessendam: PvdA en GroenLinks doen in 2026 toch mee aan de ...

Lotte van Drunen krijgt belangrijkste Nederlandse motorsportprijs

Lotte van Drunen is sinds zaterdag de trotse eigenaar van de Hans de Beaufort-beker. Dat is de belan...

Lucinda Brand komt niet verder dan derde plek op NK veldrijden

Een teleurstelling voor Lucinda Brand op het ijskoude NK veldrijden zondag. De Dordtse, vooraf beste...