gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ruzie loopt totaal uit de hand: van flesje op hoofd kapotslaan tot botbreuken na expres aanrijden

5311c346a9553bec077699e19c0a69ba.jpg

Een ruzie is zondag- en maandagavond totaal uit de hand gelopen. In de buurt van de Magnoliastraat in Alblasserdam gingen mensen met elkaar op de vuist. Meerdere gewonden zijn gevallen en drie mensen zijn overgebracht naar het ziekenhuis.

Rijnmond | Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
Het lijkt te gaan om een ruzie in de relationele sfeer of binnen een familie. Wat er precies speelt, is voor de politie nog niet helemaal duidelijk.

Botbreuken na bewuste aanrijding
Twee personen zijn maandagavond mishandeld in een woning aan de Magnoliastraat. Het zou om een vader en zijn zoon gaan. Een bierflesje zou daarbij kapot zijn geslagen op het hoofd van één van hen. Na de mishandeling gingen de daders ervandoor.

Het liep steeds meer uit de hand, melden lokale media. Een paar honderd meter verderop reed iemand bewust in volle vaart met een auto in op een man. De man zou door de lucht zijn gevlogen. Volgens ooggetuigen belandde hij in de struiken. De man heeft mogelijk meerdere botbreuken opgelopen.

Een avond eerder, zondagavond, was het ook al onrustig. Ook toen werd er gevochten en moest de politie komen. Beide avonden stond de straat vol met buurtbewoners, voor wie de rust werd verstoord door al het lawaai. De gemoederen liepen hoog op in de buurt.

Nog niemand is aangehouden, laat de politie weten. Wel is er een onderzoek gestart.

Deze publicatie verscheen ook op de kanalen van onze mediapartner Rijnmond.

Lees ook

Papendrechtsebrug foto website.png

Deze grote machineruimte wordt onder handen genomen tijdens lange afsluiting brug

De machinekamer onder de Papendrechtsebrug wordt tijdens de werkzaamheden grondig onder handen genomen. Alle bewegende onderdelen van de brug worden dan vervangen. Denk aan de ballastkist, de tandbaan en de draaipunten. Dit alles om de constructie van de brug veiliger te maken.

politiewapens.png

Automobilist rijdt rond met geladen wapen in auto

De politie heeft vorig weekend een man van de A16 bij Dordrecht geplukt, die rondreed met een geladen vuurwapen met patronen in zijn wagen. Zijn bijrijder had softdrugs bij zich en bleek thuis nog een wapen te hebben liggen.

seringenstraat Papendrecht.jpg

Opvanglocatie die eerder al zou sluiten nu echt leeg

De laatste jongeren zijn vertrokken uit de tijdelijke opvang voor alleenstaande minderjarige vreemdelingen (amv’ers) aan de Seringenstraat in Papendrecht. Sinds april 2023 werd hier aan maximaal 50 jongeren tussen de 14 en 18 jaar, die zonder ouders of andere begeleiders in Nederland zijn aangekomen om asiel aan te vragen, onderdak geboden.

hertellingZwijndrecht.jpeg

verkiezingen

Alle stemmen in Zwijndrecht worden opnieuw geteld

Op verzoek van D66 is donderdag in Zwijndrecht besloten om alle uitgebrachte stemmen voor de gemeenteraadsverkiezingen te hertellen. De partij komt op dit moment acht stemmen tekort voor een tweede zetel. Omdat dit een zeer laag aantal is, wil D66 er zeker van zijn dat er tijdens de telling van vorige week geen fouten zijn gemaakt.

knotploeg foto 2.png

Einde van het knot-seizoen: 'In één keer weer voorbij'

Na maanden hard werken, komt er eind deze maand een eind aan het knotseizoen. Vooral in de polders een belangrijke zaak: want de kenmerkende wilgen kunnen niet zonder. “De takken worden er afgezaagd zo om de drie of vier jaar”.

procesverbalenstembureaus.png

Te harde broodjes, protestflyers en verkeerde stembiljetten: Dit ging er mis op de stembureaus

Protestflyers in de stembus, stembiljetten uit gemeenten ver weg, inkijk in stemhokjes of stembureaus die toch niet zo rolstoeltoegankelijk blijken te zijn. Tijdens de gemeenteraadsverkiezingen van vorige week woensdag verliep het stemmen op veel plekken zonder problemen, maar niet overal.