Dordrecht, Netherlands

Ruzie loopt totaal uit de hand: van flesje op hoofd kapotslaan tot botbreuken na expres aanrijden

Een ruzie is zondag- en maandagavond totaal uit de hand gelopen. In de buurt van de Magnoliastraat in Alblasserdam gingen mensen met elkaar op de vuist. Meerdere gewonden zijn gevallen en drie mensen zijn overgebracht naar het ziekenhuis.
Rijnmond | Redactie Streek 56 | 26 november 2024 15:00 | Aangepast op 26 november 2024 14:02
Het lijkt te gaan om een ruzie in de relationele sfeer of binnen een familie. Wat er precies speelt, is voor de politie nog niet helemaal duidelijk.

Botbreuken na bewuste aanrijding
Twee personen zijn maandagavond mishandeld in een woning aan de Magnoliastraat. Het zou om een vader en zijn zoon gaan. Een bierflesje zou daarbij kapot zijn geslagen op het hoofd van één van hen. Na de mishandeling gingen de daders ervandoor.

Het liep steeds meer uit de hand, melden lokale media. Een paar honderd meter verderop reed iemand bewust in volle vaart met een auto in op een man. De man zou door de lucht zijn gevlogen. Volgens ooggetuigen belandde hij in de struiken. De man heeft mogelijk meerdere botbreuken opgelopen.

Een avond eerder, zondagavond, was het ook al onrustig. Ook toen werd er gevochten en moest de politie komen. Beide avonden stond de straat vol met buurtbewoners, voor wie de rust werd verstoord door al het lawaai. De gemoederen liepen hoog op in de buurt.

Nog niemand is aangehouden, laat de politie weten. Wel is er een onderzoek gestart.

Deze publicatie verscheen ook op de kanalen van onze mediapartner Rijnmond.

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Man gewond na steekincident in restaurant

Rijnmond | 23 feb 2026 08:00

Van glazenwasser tot held: Peter redt gevallen vrouw in woning

Redactie Streek 56 | Monique de Graaf | 19 feb 2026 14:33

Lees ook

Raadsleden over geweldsuitbarsting Bleskensgraaf: ‘We zijn dit niet gewend’

Een anti-azc-protest dat uit de hand loopt en de ME die ingrijpt. Een dag nadat agenten met glas en ...

Straks eerste drive-in stembureau van onze streek: vanuit je auto stemmen

In Ridderkerk kun je de komende gemeenteraadsverkiezingen op een wel heel bijzondere manier stemmen....

Letterlijke én figuurlijke mijlpaal voor IKC Prins Bernhardschool

De leerlingenraad van de IKC Prins Bernhardschool in Dordrecht heeft woensdagochtend samen met wetho...

Protest azc Molenlanden loopt uit de hand, ME bekogeld met glas en stenen

Bij het gemeentehuis in Bleskensgraaf is dinsdagavond een demonstratie tegen de komst van asielzoeke...

Hoe Belgische stenen voor veilige spoorbrug zorgen: 'Enorme kuilen ontstaan'

Je ziet het misschien vanaf de A16 of vanuit de trein: schepen naast de spoorbrug tussen Dordrecht e...

In deze gemeente zijn de meeste bushaltes slecht toegankelijk: ‘Zorgwekkend’

Een groot deel van de bushaltes in onze streek is niet toegankelijk voor mensen met een beperking. D...