gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ruzie loopt totaal uit de hand: van flesje op hoofd kapotslaan tot botbreuken na expres aanrijden

5311c346a9553bec077699e19c0a69ba

Een ruzie is zondag- en maandagavond totaal uit de hand gelopen. In de buurt van de Magnoliastraat in Alblasserdam gingen mensen met elkaar op de vuist. Meerdere gewonden zijn gevallen en drie mensen zijn overgebracht naar het ziekenhuis.

Rijnmond | Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
Het lijkt te gaan om een ruzie in de relationele sfeer of binnen een familie. Wat er precies speelt, is voor de politie nog niet helemaal duidelijk.

Botbreuken na bewuste aanrijding
Twee personen zijn maandagavond mishandeld in een woning aan de Magnoliastraat. Het zou om een vader en zijn zoon gaan. Een bierflesje zou daarbij kapot zijn geslagen op het hoofd van één van hen. Na de mishandeling gingen de daders ervandoor.

Het liep steeds meer uit de hand, melden lokale media. Een paar honderd meter verderop reed iemand bewust in volle vaart met een auto in op een man. De man zou door de lucht zijn gevlogen. Volgens ooggetuigen belandde hij in de struiken. De man heeft mogelijk meerdere botbreuken opgelopen.

Een avond eerder, zondagavond, was het ook al onrustig. Ook toen werd er gevochten en moest de politie komen. Beide avonden stond de straat vol met buurtbewoners, voor wie de rust werd verstoord door al het lawaai. De gemoederen liepen hoog op in de buurt.

Nog niemand is aangehouden, laat de politie weten. Wel is er een onderzoek gestart.

Deze publicatie verscheen ook op de kanalen van onze mediapartner Rijnmond.

Lees ook

OPMA Pieter van Loon

Ad maakt ritje in de TukTuk met ondernemer Pieter van Loon: ‘Toerisme geëxplodeerd’

Vastgoedondernemer én stadsgids Pieter van Loon laat met zijn TukTuk toeristen op een unieke manier kennismaken met Dordrecht. Met dit initiatief wil Van Loon toeristen die minder mobiel zijn toch de stad laten ervaren. Zo’n tour duurt ongeveer een uur en gaat langs alle bezienswaardigheden van de binnenstad, vertelt hij aan Ad van den Herik in Op Pad Met Ad.

concerthewave

Zondag op TV Dordrecht: Big Rivers-concert The Wave

Ook de 26e editie van het grootste gratis muziekfestival van Nederland was er weer eentje om niet snel te vergeten. Het mooie weer, de vele bezoekers en de goede sfeer vormden een mooi decor van Big Rivers in Dordrecht. In augustus zijn vier van de bijzondere concerten van dat weekend te zien op TV Dordrecht.

merwedebrugrws

Meerdaagse handhavingsactie vrachtwagenverbod op Merwedebrug

Rijkswaterstaat en de politie gaan volgende week meerdere dagen handhaven bij de Merwedebrug (A27). De actie is erop gericht om overtreders van het vrachtwagenverbod, dat sinds 18 juli geldt op de brug, te beboeten.

businkgoed

Bed in brand op tweede etage van flat, bewoner nagekeken

In een flat aan de Dordtse Troelstraweg heeft maandagmiddag brand gewoed. Volgens een brandweerwoordvoerder stond in een appartement op de tweede etage een bed in brand.

merwedebrugrws2

Aantal vrachtwagens over Merwedebrug met 90 procent gedaald, maar buitenlandse chauffeurs ontlopen boete

Het aantal vrachtwagens dat over de Merwedebrug (A27) rijdt, is met zo'n 90 procent gedaald. Dat laat Rijkswaterstaat weten. Sinds 18 juli mogen er geen vrachtwagens en touringcars meer over de brug, omdat de brug niet veilig genoeg is voor zware voertuigen. Chauffeurs die wel over de brug rijden krijgen een boete.

IMG-20260813-WA0034

Auto belandt met neus in sloot, bestuurder door het lint tegen agenten

Een auto is donderdagmiddag deels in een sloot beland in Dordrecht. Mogelijk was de bestuurder onwel geworden. De man ging even later door het lint tegen agenten toen zij hem wilden boeien.