gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ruzie loopt totaal uit de hand: van flesje op hoofd kapotslaan tot botbreuken na expres aanrijden

5311c346a9553bec077699e19c0a69ba

Een ruzie is zondag- en maandagavond totaal uit de hand gelopen. In de buurt van de Magnoliastraat in Alblasserdam gingen mensen met elkaar op de vuist. Meerdere gewonden zijn gevallen en drie mensen zijn overgebracht naar het ziekenhuis.

Rijnmond | Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
Het lijkt te gaan om een ruzie in de relationele sfeer of binnen een familie. Wat er precies speelt, is voor de politie nog niet helemaal duidelijk.

Botbreuken na bewuste aanrijding
Twee personen zijn maandagavond mishandeld in een woning aan de Magnoliastraat. Het zou om een vader en zijn zoon gaan. Een bierflesje zou daarbij kapot zijn geslagen op het hoofd van één van hen. Na de mishandeling gingen de daders ervandoor.

Het liep steeds meer uit de hand, melden lokale media. Een paar honderd meter verderop reed iemand bewust in volle vaart met een auto in op een man. De man zou door de lucht zijn gevlogen. Volgens ooggetuigen belandde hij in de struiken. De man heeft mogelijk meerdere botbreuken opgelopen.

Een avond eerder, zondagavond, was het ook al onrustig. Ook toen werd er gevochten en moest de politie komen. Beide avonden stond de straat vol met buurtbewoners, voor wie de rust werd verstoord door al het lawaai. De gemoederen liepen hoog op in de buurt.

Nog niemand is aangehouden, laat de politie weten. Wel is er een onderzoek gestart.

Deze publicatie verscheen ook op de kanalen van onze mediapartner Rijnmond.

Lees ook

businkvrachtwagen

Te hoge vrachtwagen rijdt zich vast in tunnel

In de Krispijntunnel in Dordrecht is donderdag een flinke ravage ontstaan. Aan het begin van de avond wilde een vrachtwagen de tunnel in rijden, maar die bleek te hoog.

zwemster wantijbad bezoeker

Trouwe badgasten blij met heropend Wantijbad: ‘Ik kon niet wachten!’

Vaste gebruikers van het Wantijbad zijn maar wat blij dat hun geliefde zwemstek weer open is. Hoewel bij de lang uitgestelde seizoensopening woensdagochtend aan de poort van het buitenbad geen stoet aan mensen staat te dringen, is de feestvreugde er niet minder om. “Ik heb het erg gemist.”

ambulance

Kind met spoedtransport naar ziekenhuis na ongeluk met vrachtwagen

Een moeder en kind zijn dinsdagmiddag gewond geraakt na een aanrijding met een vrachtwagen in Ridderkerk. Het kind is met een spoedtransport naar het ziekenhuis gebracht, laat een woordvoerder van de politie weten.

onderwijsmuseum

Opsteker voor dit museum, dat ook volgend jaar verder kan: ‘Hoopvol signaal’

Tóch goed nieuws voor het Nationaal Onderwijsmuseum. Het ministerie heeft voor komend jaar bijna zes ton subsidie klaarliggen, nu er gesprekken lopen over de structurele financiering van het museum. “We hoeven onze loyale medewerkers nu geen ontslag aan te zeggen”, reageert een opgeluchte interim-directeur Hans van de Bunte in radioprogramma Studio De Witt.

MensenOnderdouche

Code Rood in Dordrecht: zo gingen Dordtenaren vrijdag om met de situatie

De combinatie van hoge temperaturen en luchtvochtigheid zorgt vrijdag voor een onaangename, benauwde hitte. In onder meer de provincie Zuid-Holland is code rood afgekondigd. In dit liveblog lees je hoe Dordrecht omging met de extreme temperatuur.

yv202662793A03107

FC Dordrecht wint eerste oefenduel, met nieuwe trainer als toeschouwer

FC Dordrecht is de oefencampagne zaterdag begonnen met een 3-0 zege op Schalke 04 II, dat uitkomt op het vierde Duitse niveau. Dat gebeurde onder toeziend oog van kersvers hoofdtrainer Paul Nuijten, die nog niet langs de lijn stond maar aandachtig toeschouwer was.