gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ruzie loopt totaal uit de hand: van flesje op hoofd kapotslaan tot botbreuken na expres aanrijden

5311c346a9553bec077699e19c0a69ba

Een ruzie is zondag- en maandagavond totaal uit de hand gelopen. In de buurt van de Magnoliastraat in Alblasserdam gingen mensen met elkaar op de vuist. Meerdere gewonden zijn gevallen en drie mensen zijn overgebracht naar het ziekenhuis.

Rijnmond | Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
Het lijkt te gaan om een ruzie in de relationele sfeer of binnen een familie. Wat er precies speelt, is voor de politie nog niet helemaal duidelijk.

Botbreuken na bewuste aanrijding
Twee personen zijn maandagavond mishandeld in een woning aan de Magnoliastraat. Het zou om een vader en zijn zoon gaan. Een bierflesje zou daarbij kapot zijn geslagen op het hoofd van één van hen. Na de mishandeling gingen de daders ervandoor.

Het liep steeds meer uit de hand, melden lokale media. Een paar honderd meter verderop reed iemand bewust in volle vaart met een auto in op een man. De man zou door de lucht zijn gevlogen. Volgens ooggetuigen belandde hij in de struiken. De man heeft mogelijk meerdere botbreuken opgelopen.

Een avond eerder, zondagavond, was het ook al onrustig. Ook toen werd er gevochten en moest de politie komen. Beide avonden stond de straat vol met buurtbewoners, voor wie de rust werd verstoord door al het lawaai. De gemoederen liepen hoog op in de buurt.

Nog niemand is aangehouden, laat de politie weten. Wel is er een onderzoek gestart.

Deze publicatie verscheen ook op de kanalen van onze mediapartner Rijnmond.

Lees ook

nk2026081493A02173

FC Dordrecht ziet zege bij RKC in blessuretijd uit handen glippen

FC Dordrecht heeft vrijdagavond een zuur punt gepakt bij RKC Waalwijk. Door een tegentreffer in blessuretijd speelde de ploeg gehuld in het nieuwe, door de Eerste Vrije Statenvergadering geïnspireerde uittenue, met 2-2 gelijk.

gemzwijndrecht

Wegwerkzaamheden Zwijndrecht gaan verder: nieuwe doorgaande route vanaf de brug

Na de Karel Doormanlaan gaat nu ook de Brugweg in Zwijndrecht op de schop. De weg van en naar de Zwijndrechtsebrug wordt verlegd én verlengd. Zo sluit de weg straks aan op de Burgemeester Doumaweg achter het station. Dit moet zorgen voor minder doorgaand verkeer door het Stationskwartier, aldus de gemeente.

artikelfoto pompoen

Jan kweekt reuzenpompoenen: ‘Toen ik het voor het eerst zag, dacht ik: dat is Photoshop!’

Zon, veel water, beschutting tegen wind en een goede pit. Meer heb je niet nodig om een reuzenpompoen te laten groeien. Het is al meer dan tien jaar de passie van Jan Scheffe (77). Met als doel: de allergrootste en zwaarste van het land te kweken. Met het NK pompoen kweken voor de deur, is het de vraag of dat hem dit jaar voor het eerst gaat lukken.

archieffotopolitie

Moeder springt met baby van balkon om te ontsnappen aan mishandeling: man opgepakt

De politie heeft zondagavond in Ridderkerk iemand aangehouden voor het mishandelen van een vrouw in een flatwoning. Die sprong met haar baby in paniek vanaf het balkon naar beneden. Een speciaal team van de politie wist de 35-jarige man in de buurt van de woning te arresteren, meldt Rijnmond.

foto artikel kermis

Van tickets verkopen tot attracties bedienen, zo ziet een dag van kermisexploitant Bjorn eruit

Mensen een vrolijke dag bezorgen. Dat is hetgeen wat Bjorn het liefst met zijn werk doet. Als kermisexploitant komt hij, met zijn attractie ‘de rups’, op allerlei verschillende plekken in Nederland. Megan leert snel dat niet alle taken even makkelijk zijn, maar gelukkig neemt Bjorn haar helemaal mee.

 De bronzen vrouw op het oorlogsmonument is gestolen

Gemeente verwijdert bronzen beelden na diefstallen: 'Uit voorzorg'

De gemeente Ridderkerk heeft besloten uit voorzorg een aantal bronzen beelden weg te halen uit de openbare ruimte. De reden hiervoor is dat in de afgelopen tijd meerdere bronzen voorwerpen zijn gestolen. Ook is er een poging tot diefstal geweest.