gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Samenwerking FC Dordrecht met Feyenoord

dee40eff6591f92dfed01d7e78e0b150.jpg

Bij de nieuwjaarsreceptie van Feyenoord heeft directeur Jan de Jong bekend gemaakt dat Feyenoord per direct een samenwerking aangaat met FC Dordrecht. De clubs gaan de samenwerking in eerste instantie aan voor de duur van 1,5 jaar.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
''Het is een bewuste keuze'', zegt de Jong. "Zij spelen op echt gras, het is onder de rook van Rotterdam en voor een aantal spelers is het goed als zij actief zijn op het op-één-na-hoogste niveau van Nederland."

Per seizoen zal Feyenoord ongeveer vijf spelers uitlenen aan de Schapenkoppen. "Wij hebben weinig geld om te investeren", zegt FC Dordrecht directeur Hans de Zeeuw. "Je zou ook kunnen denken aan het beleid van het veld. We hebben nu een hele mooi grasmat, maar die moet je ook onderhouden. Daarin kunnen we ook kijken naar samenwerken, zij hebben de beste grasmeester van Nederland."

FC Dordrecht directeur Hans de Zeeuw is erg blij met de samenwerking voor Feyenoord. ''Dit is goed voor FC Dordrecht, Feyenoord en voor de huurspelers zelf. Kijk bijvoorbeeld naar Gustavo Hamer vorig jaar. Die heeft het hier uitstekend gedaan en een mooie transfer kunnen maken naar PEC Zwolle.''

Lees ook

Nieuw project.jpg

Gewapende beroving op lachgasverkopers laat diepe sporen na, OM eist taakstraffen

Vier verdachten van een gewelddadige en gewapende beroving op twee lachgasverkopers hoeven, als het aan het Openbaar Ministerie (OM) ligt, niet terug de cel in. De broers dachten in april 2022 lachgas te verkopen op een parkeerterrein in Hardinxveld-Giessendam, maar eindigden in het ziekenhuis.

IMG_1616 (2).jpg

Houten hek bezorgt Van Drunen moeizame start van WK motorcross

Lotte van Drunen is de jacht op haar derde WK-titel begonnen met een vierde plaats. In Frankrijk ging de Sliedrechtse motorcrosser onderuit, waarna haar motor vast kwam te zitten onder een houten hekwerk.

brand theethuin.png

Beloning voor gouden tip na verwoestende brand partycentrum

De verwoestende brand in partycentrum De Theetuin in Ridderkerk roept nog altijd vragen op. Om antwoorden te krijgen, looft de verzekeraar nu een beloning uit voor de gouden tip. De zaak zit al wekenlang op slot.

bachfestival concert 2024.png

Pinksterprogrammering op TV Dordrecht in teken van Bachfestival

Om al een beetje in de sfeer te komen van het aanstaande Bachfestival, over exact een maand op verschillende locaties in Dordrecht, zenden we dit pinksterweekend het openings- en het slotconcert van de editie van twee jaar geleden nog een keer uit op TV Dordrecht.

Website.png

Iconisch brugwachtershuisje Papendrechtsebrug verdwijnt: ‘Met de tijd meegaan’

Het brugwachtershuisje van de Papendrechtsebrug verdwijnt na de werkzaamheden van negen maanden definitief. Het huisje is niet meer nodig, omdat de bediening van de brug al jarenlang via de verkeerscentrale in Rhoon. Daarmee verdwijnt een beeldbepalend deel van de brug uit 1967.

FOTO WEBSITE.png

John kan eindelijk in loterijwoning: 'Het is een lucky shot.'

Feest in de Pieter de Hooghstraat in Hardinxveld-Giessendam. Geen straatprijs, maar wel veertien bijzondere starterswoningen die zijn opgeleverd. Vorig jaar meldden bijna tweehonderd woningzoekenden zich aan voor het project KoopStart, uiteindelijk werden slechts veertien starters ingeloot. Eén van hen is de 28-jarige John de Jong, die inmiddels volop aan het klussen is in zijn nieuwe huis.