Dordrecht, Netherlands

Santa Run levert 15.000 euro op

De Santa Run levert vanavond 15.000 euro op. Dat is minder dan vorig jaar. De loop in een kerstmannenpak start om 19.00 uur.
Peter Tromp | 22 december 2017 17:54 | Aangepast op 22 december 2017 17:54
De Santa Run vindt voor de zesde keer plaats in Dordrecht. Het is het tweede jaar op rij dat de deelnemers 's avonds in het donker moeten lopen. Er is een parcours uitgezet door de binnenstad.

De deelnemers moeten een kerstmannenpak kopen. De opbrengst daarvan gaat naar drie goede doelen: Spieren voor Spieren, de High Five Foundation en Rotary Helpt.

Lees ook

Nieuw clubgebouw VV Dubbeldam bijna klaar: ‘Dit voelt als een nieuw tijdperk’

Na jaren van voorbereiding en ruim anderhalf jaar bouwen is het nieuwe clubgebouw van VV Dubbeldam b...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Danielle en Timothy van Rebel Rebel

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

De gemeente Molenlanden heeft vier plekken in beeld voor de opvang van in totaal 251 asielzoekers. H...

OM eist 12 jaar cel voor dodelijke woningbrand na ruzie om herdershond

Het Openbaar Ministerie heeft twaalf jaar cel geëist tegen een 66-jarige man uit Ridderkerk voor het...

Het Leerpark krijgt 'nu echt!' een eigen station

Er zijn grootse plannen voor het Dordtse spoor en die gaan miljoenen kosten. Dordrecht verwacht in d...

Vertrekkers, nieuwelingen én K-pop aan de Krommedijk

De Plucheplakkers komen uit de winterstop! Omdat FC Dordrecht-Helmond Sport is afgelast, publiceren ...