Dordrecht, Netherlands

Santa Run levert 15.000 euro op

De Santa Run levert vanavond 15.000 euro op. Dat is minder dan vorig jaar. De loop in een kerstmannenpak start om 19.00 uur.
Peter Tromp | 22 december 2017 17:54 | Aangepast op 22 december 2017 17:54
De Santa Run vindt voor de zesde keer plaats in Dordrecht. Het is het tweede jaar op rij dat de deelnemers 's avonds in het donker moeten lopen. Er is een parcours uitgezet door de binnenstad.

De deelnemers moeten een kerstmannenpak kopen. De opbrengst daarvan gaat naar drie goede doelen: Spieren voor Spieren, de High Five Foundation en Rotary Helpt.

Meest gelezen

Motorrijder (22) overleden na ernstig ongeluk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 2 mrt 2026 10:56

Dordtse jongen (14) vast voor meerdere aanrandingen

Redactie Streekomroep | 5 mrt 2026 11:22

Lees ook

Schoen met voet van vermiste Yoran (16) gevonden bij Beneden-Merwede

Een schoen met voet die maandag werd gevonden in een aftakking van de Beneden-Merwede is van de al b...

Plug en Kuijt balen van deling FC Dordrecht: te slordig én stuiterballenveld

Niet alleen bij Jong PSV, maar ook thuis tegen MVV vrijdag kwam FC Dordrecht niet verder dan een 1-1...

FC Dordrecht bij start vierde periode niet langs MVV: 1-1

Een teleurstellende start van het laatste reguliere competitiedeel voor FC Dordrecht. Aan een gezell...

Bijna vijftig jaar inzet voor Dordrecht: Leen de Koning benoemd tot ereburger

Ereburger van Dordrecht worden, het is niet voor iedereen weggelegd. Toch mag Leen de Koning zichzel...

Tientallen huizen in deze wijk in raptempo opgeleverd: 'Haalbaar voor starters'

In een uitzonderlijk snel tempo van slechts acht maanden zijn veertien gloednieuwe woningen opgeleve...

Fransman ramt politieauto, agent gewond en snelweg deels dicht

Een Fransman is vrijdagochtend aangehouden langs de A16 bij Dordrecht. De man was op de vlucht voor ...