Dordrecht, Netherlands

Santa Run levert 15.000 euro op

De Santa Run levert vanavond 15.000 euro op. Dat is minder dan vorig jaar. De loop in een kerstmannenpak start om 19.00 uur.
Peter Tromp | 22 december 2017 17:54 | Aangepast op 22 december 2017 17:54
De Santa Run vindt voor de zesde keer plaats in Dordrecht. Het is het tweede jaar op rij dat de deelnemers 's avonds in het donker moeten lopen. Er is een parcours uitgezet door de binnenstad.

De deelnemers moeten een kerstmannenpak kopen. De opbrengst daarvan gaat naar drie goede doelen: Spieren voor Spieren, de High Five Foundation en Rotary Helpt.

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Dordts carnaval groot succes, volgend jaar feest op het Statenplein?

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 17 feb 2026 15:00

Lees ook

FC Dordrecht komt niet dichterbij periodetitel door thuisnederlaag tegen Jong Ajax

FC Dordrecht neemt het in de laatste thuiswedstrijd op tegen het belofte elftal van Ajax. Hiermee ko...

Herdenking Dordtse schrijver onderwerp van gesprek in Studio De Witt

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Hendrik Jan Groeneweg. ...

16 miljoen naar bereikbaarheid: fietsen en OV moet aantrekkelijker worden

De provincie heeft samen met de landelijke overheid besloten om 16 miljoen euro te investeren in de ...

Twee vrouwen aangerand in Dordrecht, politie zoekt dader

Tijdens het hardlopen zijn donderdagmiddag twee vrouwen in Dordrecht op hun billen geslagen. De inci...

Overvaller op chocoladewinkel heeft meer op zijn kerfstok: eis 3 jaar cel

Het Openbaar Ministerie (OM) eist drie jaar cel tegen Mimoun M. (38). De man pleegde vorig jaar een ...

Jordi kwam tijdens het douchen op voetbal uit de kast: 'Iedereen in z’n nakie, dan ben je het meest kwetsbaar'

Twintig jaar geleden kwam Jordi Buisman in een voetbalteam vol andere culturen en geloofsovertuiging...