gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Santoni niet blij met instelling FC Dordrecht in Den Bosch: 'Sommige spelers te veel gepamperd'

391671617a22af02a7ed23757c0c350a

FC Dordrecht verloor vrijdagavond met 3-0 van FC Den Bosch en dat zorgde voor sombere gezichten bij de Dordtenaren. Trainer Michele Santoni wijt de nederlaag aan de instelling van zijn elftal. "Ik heb het gevoel dat sommige spelers te veel gepamperd zijn door de goede fase waar we doorheen komen", wijst hij op de uitstekende reeks die zijn ploeg in 2022 heeft neergezet.

Corrado Francke |  | Aangepast op
In Brabant werd echter ook een mindere reeks voortgezet, want de club leed de derde uitnederlaag op rij. Wonderbaarlijk genoeg werd de rust met 0-0 bereikt, maar in de tweede helft ging het fout en moest doelman Liam Bossin drie keer de bal uit het net vissen.


"Het begint al dat we het team anders moeten neerzetten", wijst Santoni op de vroege blessures van Ruggero Mannes en captain Toine van Huizen. "We hadden het heel zwaar, met name op de flanken waren zij constant gevaarlijk."

In de tweede helft probeerde hij het anders met drie centrale verdedigers en de aanvallender ingestelde Jari Schuurman en Jacky Donkor die de flank bestreken. "Zij waren niet meer gevaarlijk, zeker tot aan de 2-0 niet", zag Santoni. "De eerste goal was ongelukkig, toen was er een fase waarin we wel kansen creëren. Die gingen er niet in en dan word je gestraft door dom balverlies."

Te weinig
Goede fase of niet, uiteindelijk was het te weinig wat de Schapekoppen afleverden. "Ik vond dat een aantal spelers niet volledig in de wedstrijd zaten. Wij hebben een bepaalde flow gecreëerd door honderd procent te geven in veel wedstrijden dit jaar, maar daar waren we vandaag niet allemaal mee bezig."

Komende vrijdag speelt FC Dordrecht thuis tegen FC Emmen. Als de bezoekers winnen, promoveren zij naar de Eredivisie. "Zij zullen heel gemotiveerd zijn, maar wij moeten naar onszelf kijken en punten pakken na twee nederlagen", benadrukt Santoni.

Lees meer over:

Lees ook

zonnepanelen op dak Pexels

Een op de drie woningen heeft zonnepanelen, deze gemeente bungelt onderaan

Van alle woningen in onze streek heeft gemiddeld een op de drie huizen zonnepanelen op het dak. Dat blijkt uit een inventarisatie door vergelijkingsplatform Slimster. In Hardinxveld-Giessendam zijn de meeste huizen te vinden met panelen op het dak, maar er is één gemeente die daarbij ver achterblijft.

Pitbulls bijten man artikel foto

Dordtenaar gewond geraakt na aanval van bijtende honden

Op de Aardappelmarkt in Dordrecht is zondag een 64-jarige Dordtenaar aangevallen door twee pitbulls. Het slachtoffer liep hierbij zwaar lichamelijk letsel aan zijn onderarm op.

dodelijk ongeluk Streefkerk

Fietser overleden na aanrijding met bestelbus

Een persoon op een fiets is dinsdagmiddag om het leven gekomen bij een verkeersongeluk op de N480 bij Streefkerk. Rond 15.00 uur kwam de melding binnen bij de politie van een ongeluk, waarbij een auto een fietser zou hebben aangereden.

internetstoring

Storing bij Ziggo treft ook deze streekomroep en RTV Dordrecht

Door een storing bij Ziggo zitten tweeduizend zakelijke klanten sinds begin deze week moment zonder internet, waaronder ook RTV Dordrecht en de streekomroep. Wij worden hierdoor beperkt in ons werk voor deze website en de app, de sociale media, radio en televisie.

IMG_9135

handhaving

Van enkele boa’s tot groot team met bodycams: verschillen per gemeente groot

Minder zichtbaarheid op straat, meldingen die langer blijven liggen of andere prioriteiten stellen. Diverse gemeenten in onze streek hebben te weinig boa’s om al het gewenste werk uit te voeren. Dat blijkt uit een rondgang van de streekomroepen en Rijnmond. Andere gemeenten geven juist aan voldoende handhavers te hebben. Ook als het gaat om bescherming van de boa’s worden er door gemeenten verschillende keuzes gemaakt.

waalridderkerk

Veel chemische stoffen in de Waal, maar geen acuut gevaar

In veel zwemwateren in Nederland zitten niet alleen bacteriën en blauwalgen, maar blijken ook veel meer chemische stoffen boven de gestelde norm te zitten. De Waal bij Heerjansdam en Ridderkerk staat in de landelijke top 3 van zwemlocaties met de meeste normoverschrijdingen, blijkt uit onderzoek van Natuur & Milieu en Het Nederlands Instituut voor Ecologie (NIOO-KNAW).