gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Santoni niet blij met instelling FC Dordrecht in Den Bosch: 'Sommige spelers te veel gepamperd'

391671617a22af02a7ed23757c0c350a

FC Dordrecht verloor vrijdagavond met 3-0 van FC Den Bosch en dat zorgde voor sombere gezichten bij de Dordtenaren. Trainer Michele Santoni wijt de nederlaag aan de instelling van zijn elftal. "Ik heb het gevoel dat sommige spelers te veel gepamperd zijn door de goede fase waar we doorheen komen", wijst hij op de uitstekende reeks die zijn ploeg in 2022 heeft neergezet.

Corrado Francke |  | Aangepast op
In Brabant werd echter ook een mindere reeks voortgezet, want de club leed de derde uitnederlaag op rij. Wonderbaarlijk genoeg werd de rust met 0-0 bereikt, maar in de tweede helft ging het fout en moest doelman Liam Bossin drie keer de bal uit het net vissen.


"Het begint al dat we het team anders moeten neerzetten", wijst Santoni op de vroege blessures van Ruggero Mannes en captain Toine van Huizen. "We hadden het heel zwaar, met name op de flanken waren zij constant gevaarlijk."

In de tweede helft probeerde hij het anders met drie centrale verdedigers en de aanvallender ingestelde Jari Schuurman en Jacky Donkor die de flank bestreken. "Zij waren niet meer gevaarlijk, zeker tot aan de 2-0 niet", zag Santoni. "De eerste goal was ongelukkig, toen was er een fase waarin we wel kansen creëren. Die gingen er niet in en dan word je gestraft door dom balverlies."

Te weinig
Goede fase of niet, uiteindelijk was het te weinig wat de Schapekoppen afleverden. "Ik vond dat een aantal spelers niet volledig in de wedstrijd zaten. Wij hebben een bepaalde flow gecreëerd door honderd procent te geven in veel wedstrijden dit jaar, maar daar waren we vandaag niet allemaal mee bezig."

Komende vrijdag speelt FC Dordrecht thuis tegen FC Emmen. Als de bezoekers winnen, promoveren zij naar de Eredivisie. "Zij zullen heel gemotiveerd zijn, maar wij moeten naar onszelf kijken en punten pakken na twee nederlagen", benadrukt Santoni.

Lees ook

marktstockfotopexels

Weekmarkt Giessenburg verhuist vanwege werkzaamheden

De weekmarkt in Giessenburg verkast tijdelijk naar een andere plek. Vanwege werkzaamheden aan de Dorpsstraat is de markt vanaf zaterdag 19 september aan de Peursumseweg te vinden, op het parkeerterrein bij Gezondheidscentrum Giessenburg.

fietspadpolitie

Tientallen bekeuringen uitgedeeld bij pont voor niet gebruiken fietspad

De politie heeft in een paar dagen tijd tachtig bekeuringen uitgedeeld bij verkeerscontroles op de Kerkeplaat in Dordrecht. Fietsers, snorfietsers en bromfietsers werden voornamelijk op de bon geslingerd voor het niet gebruiken van het verplichte fietspad.

vleermuis foto noord brug

Speciaal voor vleermuizen: deze brug heeft in het donker een rode gloed

De Brug over de Noord is uitgerust met nieuwe verlichting. Met vleermuisvriendelijke lampen wil Rijkswaterstaat de dieren in de omgeving niet in de weg zitten. “Wit licht mijden ze het liefst.”

schaatsendordt

Deze schaatsers gaan gewoon door in hartje zomer: ‘Met de hittegolf was het heel lekker’

Het mag dan nog ruim een maand duren voordat de zomer voorbij is, de Schaatsbaan Dordrecht staat alweer lekker vol. Tijdens het jaarlijkse ‘zomerkamp’ komen schaatsers van verschillende niveaus er dagelijks trainen om hun techniek verder aan te scherpen. “Het is wel een klap in je gezicht als je weer naar buiten stapt.”

treinstationdordrecht

Let op: woensdag geen treinen, nauwelijks bussen

Reis je normaal gesproken met het openbaar vervoer naar je werk of school? Woensdag zul je daar zeer waarschijnlijk een andere manier voor moeten vinden. Vanwege een landelijke staking in het openbaar vervoer die de vakbonden hebben afgeroepen, rijden er geen treinen en minder tot geen bussen. De Waterbus vaart wel.

archieffotopolitie

Moeder springt met baby van balkon om te ontsnappen aan mishandeling: man opgepakt

De politie heeft zondagavond in Ridderkerk iemand aangehouden voor het mishandelen van een vrouw in een flatwoning. Die sprong met haar baby in paniek vanaf het balkon naar beneden. Een speciaal team van de politie wist de 35-jarige man in de buurt van de woning te arresteren, meldt Rijnmond.