gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Santoni niet blij met instelling FC Dordrecht in Den Bosch: 'Sommige spelers te veel gepamperd'

391671617a22af02a7ed23757c0c350a

FC Dordrecht verloor vrijdagavond met 3-0 van FC Den Bosch en dat zorgde voor sombere gezichten bij de Dordtenaren. Trainer Michele Santoni wijt de nederlaag aan de instelling van zijn elftal. "Ik heb het gevoel dat sommige spelers te veel gepamperd zijn door de goede fase waar we doorheen komen", wijst hij op de uitstekende reeks die zijn ploeg in 2022 heeft neergezet.

Corrado Francke |  | Aangepast op
In Brabant werd echter ook een mindere reeks voortgezet, want de club leed de derde uitnederlaag op rij. Wonderbaarlijk genoeg werd de rust met 0-0 bereikt, maar in de tweede helft ging het fout en moest doelman Liam Bossin drie keer de bal uit het net vissen.


"Het begint al dat we het team anders moeten neerzetten", wijst Santoni op de vroege blessures van Ruggero Mannes en captain Toine van Huizen. "We hadden het heel zwaar, met name op de flanken waren zij constant gevaarlijk."

In de tweede helft probeerde hij het anders met drie centrale verdedigers en de aanvallender ingestelde Jari Schuurman en Jacky Donkor die de flank bestreken. "Zij waren niet meer gevaarlijk, zeker tot aan de 2-0 niet", zag Santoni. "De eerste goal was ongelukkig, toen was er een fase waarin we wel kansen creëren. Die gingen er niet in en dan word je gestraft door dom balverlies."

Te weinig
Goede fase of niet, uiteindelijk was het te weinig wat de Schapekoppen afleverden. "Ik vond dat een aantal spelers niet volledig in de wedstrijd zaten. Wij hebben een bepaalde flow gecreëerd door honderd procent te geven in veel wedstrijden dit jaar, maar daar waren we vandaag niet allemaal mee bezig."

Komende vrijdag speelt FC Dordrecht thuis tegen FC Emmen. Als de bezoekers winnen, promoveren zij naar de Eredivisie. "Zij zullen heel gemotiveerd zijn, maar wij moeten naar onszelf kijken en punten pakken na twee nederlagen", benadrukt Santoni.

Lees ook

rappende verdachte rechtbank

Hasjdealer in buik en bil geschoten: 'rappende' verdachte wordt vrijgesproken

De rechter heeft een 31-jarige Dordtenaar vrijgesproken van betrokkenheid bij een schietpartij, waarbij een hasjdealer in de buik en de bil werd geraakt. Dat gebeurde in oktober 2019.

autobrand Hia BLUR

Auto in brand gestoken in Hendrik-Ido-Ambacht, politie zoekt verdachte

Op de Landmanshof in Hendrik-Ido-Ambacht is donderdagochtend rond 06.00 uur een auto in de brand gestoken. De motorkap vatte daarbij vlam. De politie is nog opzoek naar de verdachte.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Kitty Kruger

In het radioprogramma Studio De Witt op Drechtstad FM gaat presentator Ben Corino zaterdagochtend in gesprek met voormalig gemeenteraadslid Kitty Kruger.

bureaurijnmondpol

Nepagent steelt sieraden 88-jarige Dordtse vrouw, politie brengt beelden naar buiten

De politie heeft beelden naar buiten gebracht van een nepagent, die in maart van dit jaar sieraden wist te ontfutselen van een 88-jarige vrouw uit Dordrecht. Omdat het om een mogelijke minderjarige verdachte gaat, wordt hij nu nog onherkenbaar getoond in het tv-programma Bureau Rijnmond op TV Rijnmond.

zomerschool

Zomerschool Dordrecht verwelkomt tientallen kinderen van het azc

Terwijl veel kinderen deze weken genieten van hun zomervakantie, zitten ruim tweehonderd basisschoolleerlingen in Dordrecht juist in de schoolbanken op De Zomerschool. Dit jaar doet een opvallend grote groep kinderen uit het nieuwe asielzoekerscentrum (azc) in Dordrecht mee.

pompoen kapot Jan Schefe

Drama voor kweker Jan: zijn reuzenpompoen stort in

Drama voor pompoenkweker Jan. Zijn grote kanshebber voor het NK Pompoenkweken is ingestort. En dat na maanden lang bloed, zweet en tranen om de pompoen te verzorgen. Elke dag liters water sproeien, tenten bouwen en hopen dat hij groeit. “Gelukkig gebeurde het niet toen ik er op lag om hem te meten.”