gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Santoni niet blij met instelling FC Dordrecht in Den Bosch: 'Sommige spelers te veel gepamperd'

391671617a22af02a7ed23757c0c350a

FC Dordrecht verloor vrijdagavond met 3-0 van FC Den Bosch en dat zorgde voor sombere gezichten bij de Dordtenaren. Trainer Michele Santoni wijt de nederlaag aan de instelling van zijn elftal. "Ik heb het gevoel dat sommige spelers te veel gepamperd zijn door de goede fase waar we doorheen komen", wijst hij op de uitstekende reeks die zijn ploeg in 2022 heeft neergezet.

Corrado Francke |  | Aangepast op
In Brabant werd echter ook een mindere reeks voortgezet, want de club leed de derde uitnederlaag op rij. Wonderbaarlijk genoeg werd de rust met 0-0 bereikt, maar in de tweede helft ging het fout en moest doelman Liam Bossin drie keer de bal uit het net vissen.


"Het begint al dat we het team anders moeten neerzetten", wijst Santoni op de vroege blessures van Ruggero Mannes en captain Toine van Huizen. "We hadden het heel zwaar, met name op de flanken waren zij constant gevaarlijk."

In de tweede helft probeerde hij het anders met drie centrale verdedigers en de aanvallender ingestelde Jari Schuurman en Jacky Donkor die de flank bestreken. "Zij waren niet meer gevaarlijk, zeker tot aan de 2-0 niet", zag Santoni. "De eerste goal was ongelukkig, toen was er een fase waarin we wel kansen creëren. Die gingen er niet in en dan word je gestraft door dom balverlies."

Te weinig
Goede fase of niet, uiteindelijk was het te weinig wat de Schapekoppen afleverden. "Ik vond dat een aantal spelers niet volledig in de wedstrijd zaten. Wij hebben een bepaalde flow gecreëerd door honderd procent te geven in veel wedstrijden dit jaar, maar daar waren we vandaag niet allemaal mee bezig."

Komende vrijdag speelt FC Dordrecht thuis tegen FC Emmen. Als de bezoekers winnen, promoveren zij naar de Eredivisie. "Zij zullen heel gemotiveerd zijn, maar wij moeten naar onszelf kijken en punten pakken na twee nederlagen", benadrukt Santoni.

Lees ook

businkoverval

Overval op juwelier, daders gevlucht op fatbike

Een juwelier op de Voorstraat in Dordrecht is vrijdagochtend overvallen. Wat er precies is buitgemaakt, is nog niet duidelijk.

Foto artikel

Gondelvaart viert jubileum: 'Je weet niet wat je ziet’

Giessen-Oudekerk maakt zich op voor de veertigste editie van de gondelvaart. Aanstaande zaterdag zullen om 19.00 uur de eerste gondels gaan varen, met verschillende grote en kleine vaartuigen. “Ik ben echt door de gondelvaart gegrepen”, zegt Corrie van Rijswijk, die zelf ook meevaart.

merwedebrugrws

Meer dan 200 boetes voor vrachtwagens die verbod Merwedebrug overtreden

Bij de handhavingsactie bij de Merwedebrug (A27) zijn vorige week in totaal 215 boetes uitgedeeld. Sinds juli mogen vrachtwagens niet meer over de brug heen, maar dat verbod wordt nog door honderden vrachtwagens per dag genegeerd. Daarom voerden Rijkswaterstaat en de politie van 17 tot en met 21 augustus een grootschalige handhavingsactie uit.

eftelingrijnmond

Het huis van Floris is een soort mini-Efteling met een gigantische heks in de woonkamer

Als Floris van der Vugt (24) uit Dordrecht thuis komt te zitten met de ziekte van Lyme, begint hij met het maken van sprookjesfiguren. Met een 3D-printer brengt hij bekende Efteling-personages, zoals Langnek en Holle Bolle Gijs, tot leven. “De Efteling heeft me een brief gestuurd.”

gemzwijndrecht

Wegwerkzaamheden Zwijndrecht gaan verder: nieuwe doorgaande route vanaf de brug

Na de Karel Doormanlaan gaat nu ook de Brugweg in Zwijndrecht op de schop. De weg van en naar de Zwijndrechtsebrug wordt verlegd én verlengd. Zo sluit de weg straks aan op de Burgemeester Doumaweg achter het station. Dit moet zorgen voor minder doorgaand verkeer door het Stationskwartier, aldus de gemeente.

boelebolnesboterbeurs

Dit is er te doen op Open Monumentendag in onze streek

Open Monumentendag staat voor de deur. Komend weekend openen in heel Nederland oude (en nieuwere) gebouwen hun deuren voor het publiek. Ook in onze streek is er veel te zien. Wij lichten er een aantal voorbeelden uit.