gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Schade door storm

De harde wind heeft ook in Dordrecht schade veroorzaakt. Voor zover bekend is nog niemand gewond geraakt.

Peter Tromp |  | Aangepast op
Op de Palissander in Oudelandshoek is de dakbedekking weggeblazen van een opbouw op het dak van een woning. De brandweer heeft de loszittende delen in stukken gezaagd. Een aannemer maakt het dak vanmiddag nog waterdicht. Achter een woning aan de Reeweg-Oost heeft de brandweer uit voorzorg een boom omgezaagd. De boom zou vrijwel zeker omwaaien en dreigde op de spoorlijn te vallen. Sommige schepen hebben moeite tegen de harde wind op te komen. De tweede (hoge) spoorbrug over het Hollands Diep is al de hele dag afgesloten. De hogesnelheidstrein rijdt daardoor niet tussen Rotterdam en Breda. Dat blijft waarschijnlijk zo tot eind van de middag. De verwachting is dat de wind voorlopig niet gaat liggen. Vanmiddag wordt ook regen verwacht.
&list=UUZS9cJUK3XgUhq-JgLatFPg

Lees ook

merwedelingelijn kleiner

Geen fietsen in de trein en minder stops op dit station tijdens afsluiting Papendrechtsebrug

Tijdens de afsluiting van de Papendrechtsebrug mogen in de treinen op de Merwedelingelijn geen fietsen meer mee. Ook wordt op station Hardinxveld-Giessendam in die periode voorlopig niet vier keer, maar twee keer per uur gestopt. Dat heeft de provincie besloten, in overleg met vervoerder Qbuzz en Rijkswaterstaat.

coalitiepapendrecht

'Niet links, niet rechts, maar Papendrechts': dit zijn de plannen van de nieuwe coalitie

De onderhandelingen tussen PVV, VVD en Onafhankelijk Papendrecht zijn afgerond. Onder leiding van formateur Koen Becking bereikten de partijen op 16 juni overeenstemming over een coalitieakkoord voor Papendrecht. De inhoud van het akkoord is deze vrijdag gepresenteerd.

IMG_8007 (1)

Deze minibusjes zijn gloednieuw én heel handig tijdens lange brugsluiting

Een wandeling naar de dichtstbijzijnde bushalte. Het klinkt heel simpel, maar niet voor iedereen in onze streek is het vanzelfsprekend. Voor die mensen is de Wijkhopper, een klein busje die korte ritjes aflegt, essentieel. Al helemaal als de Papendrechtsebrug binnenkort negen maanden dicht is voor al het verkeer.

THUMB WEBSITE

Oud-ploeggenoot Summerville trots op WK-prestatie: ‘Wist toen al dat hij het ver ging schoppen’

Terwijl het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada in volle gang is, gaat het in Nederland over misschien wel dé verrassing van het toernooi. Crysencio Summerville debuteerde zeven jaar geleden nog in het profvoetbal bij FC Dordrecht en maakt nu furore in het shirt van Oranje. Toenmalige ploeggenoot Thomas Schalekamp wist het al gelijk: die gaat het ver schoppen.

verkeerslichten 02

wegen

Grote stoplichtoperatie van start: tientallen lampen vervangen

Op vier verschillende kruisingen in Dordrecht worden alle verkeerslichten vervangen. Als eerste zijn de stoplichten op de Provincialeweg bij de op- en afritten van de N3 aan de beurt.

THUMB WEBSITE 2

Cultuurcentrum kent complete metamorfose: ‘Ruimte voor honderd bezoekers extra’

Cultuurcentrum Cascade in Hendrik-Ido-Ambacht is na een jaar gesloten te zijn geweest weer open. Door een grootschalige verbouwing en vernieuwing van het pand moest het samen met de bibliotheek een jaar lang wijken naar een tijdelijk onderkomen. De eerste twee verdiepingen hebben een behoorlijke metamorfose ondergaan.