Dordrecht, Netherlands

Schoonmaakweek in Dordrecht

Morgen is het de landelijke opschoondag. Aansluitend begint er in Dordrecht de actie Dordrecht Schoon. Leerlingen van een basisschool begonnen vanmorgen al met het schoonmaken van de binnenstad.
Robert van Loon | 24 maart 2017 12:00 | Aangepast op 24 maart 2017 12:00
Er wordt onder meer afval geraapt bij de Aksa moskee in Nieuw Krispijn, in Wieldrecht is een actie om de buurt schoon te maken en in de Zeehavenbuurt is een schoonste straat-verkiezing.


Ook bezoekt Wethouder Van der Linden in Oud Krijspijn een actie om de buurt wat fleuriger te maken. Er zullen plantjes worden gepoot. Later zal hij bij Duurzaamheidscentrum Weizigt gratis compost uitdelen aan Dordtenaren die hun tuin willen aanpakken. Het compost wordt verstrekt als actie om inwoners te bedanken voor het gescheiden aanleveren van hun GFT afval.

Lees ook

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Voor een deel van de tientallen kinderen die na de sluiting van Happy4kids geen alternatief hebben, ...

Dordtse Decemberdagen ‘zeer succesvol’ volgens organisatie, dit is waarom

Trots overheerst bij de organisatie van de Dordtse Decemberdagen. Het evenement is naar eigen zeggen...

Sporthal uit voorzorg dicht: sneeuw en regen maken dak erg zwaar

De Sophiahal in Hendrik-Ido-Ambacht is uit voorzorg gesloten. Het dak van de hal wordt door de (smel...

Man filmt onder jurk van winkelende vrouw, maar staat zelf óók op camera

Winkelen in een zaak in de Dordtse Merwedestraat loopt voor een 33-jarige bewoonster van die stad ve...

Veel rook bij Fokker Aerospace door brand in afzuiginstallatie

In een hal bij Fokker Aerospace aan de Anthony Fokkerweg in Papendrecht heeft donderdagavond brand g...

Tweede winterse versterking FC Dordrecht is 23-jarige verdediger

Björn Hardley is de eerste nieuweling voor FC Dordrecht sinds de jaarwisseling. De 23-jarige verdedi...