gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Schouw wil ook geen muur

Tweede Kamerlid Gerard Schouw (D66) gaat staatssecretaris Mansfeld vragen om geen muur te bouwen langs het spoor.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De voormalige Dordtse wethouder reageert hiermee op vragen over de "Berlijnse Muur" die gebouwd gaat worden langs de Burgemeester De Raadtsingel. Prorail vindt een muur van zeven meter hoog noodzakelijk om de geluidsbelasting door treinen binnen de perken te houden. Het Onderwijsmuseum is niet blij. Ook bewoners vinden het maar niks. Schouw zegt dat er vanuit de Tweede Kamer druk uitgeoefend moet worden op de staatssecretaris om de bouw van zo'n muur te voorkomen. Overigens bleek Schouw niet op de hoogte te zijn van het plan.

Lees ook

artikelfotoooo

Tiende Bachfestival in Dordrecht: van leerorkest tot filmpremière

We hebben er twee jaar op moeten wachten, maar dit weekend is het tijd voor het Bachfestival in Dordrecht. De editie van dit jaar mag een jubileumeditie worden genoemd, aangezien Bach-liefhebbers voor de tiende keer kunnen afreizen naar de stad voor het festival.

auto in sloot Rid

Auto komt in sloot terecht

In Ridderkerk is dinsdagavond een auto in een sloot terechtgekomen. Dat gebeurde aan de Vlasstraat. Voor zover bekend is niemand gewond geraakt.

h90foto

Defensie-helikopter maakt spectaculaire duik vlak boven rivier, dit is waarom

Het is geen alledaags gezicht: een helikopter die boven het Drierivierenpunt een duik richting het water inzet. De actie wordt vastgelegd vanuit Dordrecht en online verschijnen de nodige filmpjes, maar wat zien we nu eigenlijk?

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_00_56_25.Still001

Nog twee mogelijke locaties voor gezamenlijk zwembad, Blauwe Zoom valt af

Er zijn nog twee mogelijke plekken over voor een nieuw, gezamenlijk zwembad van Sliedrecht en Hardinxveld-Giessendam. De derde beoogde locatie, De Blauwe Zoom, is definitief van tafel.

IMG_7275 (1)

Let op: dit station staat donderdagavond opnieuw vol met hulpdiensten

Hulpdiensten zijn donderdagavond opnieuw massaal op station Dordrecht te vinden. Niet vanwege een groots incident, maar vanwege een oefening. De Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid wil hiermee de samenwerking tussen de betrokken hulpdiensten verder verbeteren.

kilttunnel foto

Let op: Kiltunnel komende avonden en nachten dicht richting Dordrecht

Verkeer vanuit de Hoeksche Waard kan de komende avonden niet via de Kiltunnel Dordrecht bereiken. De provincie vernieuwt het asfalt op de N217, waardoor de weg tussen 20.00 uur en 06.00 uur dicht is.