Dordrecht, Netherlands

Schrijfmarathon voor mensenrechten in Stadhuis

Amnesty international organiseert op maandag 10 december een schrijfmarathon in het Stadhuis, de marathon wordt geopend om 13.00 uur door burgemeester Kolff. Na de opening zijn er optredens van jazz-zanger Ferhat Őz, vervolgd voor zijn geaardheid, en popkoor The singing factory.
Robert van Loon | 24 november 2018 14:11 | Aangepast op 24 november 2018 14:11
2018 is voor Amnesty international een jubileumjaar, de Dordtse afdeling bestaat 40 jaar. Ook bestaat de Nederlandse afdeling 50 jaar en is het 70 jaar geleden dat de universele verklaring van de rechten van de mens werd opgesteld. In Dordrecht geeft de organisatie onder andere gastlessen aan basisscholen.


Aan de schrijfmarathon doen verschillende schoolklassen en politici mee, geïnteresseerde Dordtenaren zijn welkom om mee te doen.

Lees ook

Gesneuvelde Kapitein krijgt tachtig jaar na oorlog plek op Dordts ereveld

Het militair ereveld op de Dordtse begraafplaats Essenhof is uitgebreid met een extra graf. Kapitein...

Wat doen deze draadjes op straat? Op honderden plekken gezien

Op honderden plekken zijn ze gezien in onze streek: rubberen draden die over autowegen en fietspaden...

Zorgen over veiligheid op tijdelijke fietsbrug: 'Verlaten en onverlicht'

Doe mee! Molenlanden, de grootste partij in die gemeente, maakt zich zorgen over de veiligheid op de...

Gewonden na vechtpartij in gevangenis: ‘Al langer spanningen’

In de gevangenis van Dordrecht zijn twee gedetineerden gewond geraakt bij een vechtpartij. De twee g...

De Plucheplakkers: 'FC Emmen-uit win je in je (hune)bed'

De Plucheplakkers hebben in de 95e aflevering veel over FC Dordrecht te bespreken. Helaas is niet el...

Evides wil stop op PFAS-lozingen: 'Wat er niet in komt, hoeven wij er ook niet uit te halen'

Drinkwaterbedrijf Evides maakt zich zorgen om de waterkwaliteit in de Maas. Het bedrijf gebruikt wat...