Dordrecht, Netherlands

Scooterrijder beschoten in Dubbeldam: politie vindt kogelhuls

Een scooterrijder die op de vroege zondagmorgen over de Burgemeester Jaslaan reed, heeft verklaard te zijn beschoten. De politie vond op die plek later een kogelhuls, meldt Rijnmond.
Corrado Francke | 26 oktober 2020 08:10 | Aangepast op 26 oktober 2020 08:10
De beschoten man verklaarde geen idee te hebben waarom hij onder vuur zou zijn genomen. Toen hij de dader met het vuurwapen zag staan, besloot hij te versnellen en hoorde een knal. Zijn scooter was niet geraakt.

De mogelijke schietpartij gebeurde iets voor 02:00 uur. De politie is op zoek naar getuigen en is een onderzoek gestart.

Meest gelezen

Let op: A16 komend weekend deels dicht bij Ridderkerk

Redactie Streek 56 | 22 aug 2025 15:00

Auto belandt tegen stoplicht na aanrijding met vuilniswagen

Redactie Streek 56 | 20 aug 2025 10:54

Lees ook

Erik wint wéér bij Transplant Games, maar 'het gaat niet om winnen'

Het is Papendrechter Erik Paalvast gelukt zijn wereldtitel hoogspringen te verdedigen. Hij wist bij ...

John (28) kreeg zijn starterswoning te pakken bij proef: ‘Iedereen om de hoek’

Lekker in eigen dorp blijven wonen: uit een proef in Hardinxveld-Giessendam blijkt dat veel starters...

Doortrappen ‘Voor Sara’: jong en oud haalt geld op voor onderzoek spierziektes

Kinderen voor kinderen. Ook de allerkleinste fietsers van Dordrecht reden zaterdag mee om geld op te...

Motocrosser Van Drunen tweede bij GP van Nederland na thriller in het zand

Motocrosser Lotte van Drunen uit Sliedrecht is tweede geworden bij de Grote Prijs van Nederland. In ...

Sliedrechtse woning onbewoonbaar na brand

In een huis aan de Dr. Schaepmanstraat in Sliedrecht heeft zondagavond een grote brand gewoed. Daarb...

Reeks ten einde voor FC Dordrecht: ‘Een paar procentjes scherper en je verliest hier niet’

FC Dordrecht moest zaterdagavond voor het eerst in lange tijd weer een nederlaag slikken in eigen hu...