Dordrecht, Netherlands

Sharon Dijksma bekijkt spoor in Dordrecht

Staatssecretaris Sharon Dijksma van Infrastructuur en Milieu bezoekt woensdag Dordrecht. Ze doet dat vanwege het aanbrengen van extra veiligheidsmaatregelen rond het spoor. Prorail is al met de uitvoering gestart.
Peter Tromp | 14 februari 2017 14:13 | Aangepast op 14 februari 2017 14:13
Staatssecretaris Dijksma wordt ontvangen in het Onderwijsmuseum. Sprekers zijn wethouder Jasper Mos en de burgemeester van Zwijndrecht Dominic Schrijer.

Rond 17.00 wordt buiten een incident met een tankwagon nagebootst. Incidentenbestrijders geven een demonstratie.

Het ministerie van Infrastructuur en Milieu heeft 12 miljoen euro uitgetrokken om de veiligheid van het spoor extra te verbeteren. Zo is onlangs een ontsporingsgeleiding aangebracht in een scherpe bocht.

Foto: Lex Draijer

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Dordts carnaval groot succes, volgend jaar feest op het Statenplein?

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 17 feb 2026 15:00

Lees ook

FC Dordrecht morst punten tegen Jong Ajax: 'We hebben vandaag zelf de wedstrijd verloren'

In de laatste thuiswedstrijd van de periode heeft FC Dordrecht een gevoelige tik gekregen. De ploeg ...

FC Dordrecht komt niet dichterbij periodetitel door thuisnederlaag tegen Jong Ajax

Wat een volgende stap in de richting van de periodetitel moest worden voor FC Dordrecht, is vrijdaga...

Herdenking Dordtse schrijver onderwerp van gesprek in Studio De Witt

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Hendrik Jan Groeneweg. ...

16 miljoen naar bereikbaarheid: fietsen en OV moet aantrekkelijker worden

De provincie heeft samen met de landelijke overheid besloten om 16 miljoen euro te investeren in de ...

Twee vrouwen aangerand in Dordrecht, politie zoekt dader

Tijdens het hardlopen zijn donderdagmiddag twee vrouwen in Dordrecht op hun billen geslagen. De inci...

Overvaller op chocoladewinkel heeft meer op zijn kerfstok: eis 3 jaar cel

Het Openbaar Ministerie (OM) eist drie jaar cel tegen Mimoun M. (38). De man pleegde vorig jaar een ...