Dordrecht, Netherlands

Sharon Dijksma bekijkt spoor in Dordrecht

Staatssecretaris Sharon Dijksma van Infrastructuur en Milieu bezoekt woensdag Dordrecht. Ze doet dat vanwege het aanbrengen van extra veiligheidsmaatregelen rond het spoor. Prorail is al met de uitvoering gestart.
Peter Tromp | 14 februari 2017 14:13 | Aangepast op 14 februari 2017 14:13
Staatssecretaris Dijksma wordt ontvangen in het Onderwijsmuseum. Sprekers zijn wethouder Jasper Mos en de burgemeester van Zwijndrecht Dominic Schrijer.

Rond 17.00 wordt buiten een incident met een tankwagon nagebootst. Incidentenbestrijders geven een demonstratie.

Het ministerie van Infrastructuur en Milieu heeft 12 miljoen euro uitgetrokken om de veiligheid van het spoor extra te verbeteren. Zo is onlangs een ontsporingsgeleiding aangebracht in een scherpe bocht.

Foto: Lex Draijer

Meest gelezen

Man gewond na steekincident in restaurant

Rijnmond | 23 feb 2026 08:00

Eieren en gebonk tegen ramen asielopvang Papendrecht: 'De meiden schrokken zich dood'

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 27 feb 2026 12:02

Lees ook

Ziekenhuis weigert zoon van terminale moeder na doodsbedreiging, man ontkent en wil ziekenhuis weer in

Een 47-jarige man mag een jaar lang het Albert Schweitzer Ziekenhuis (ASz) niet meer in. Hij zou in ...

FC Dordrecht komt één goal tekort voor play-offticket: ‘Ik kan ze niks verwijten’

Het scheelde een haar of FC Dordrecht was vrijdagavond al verzekerd van een plek in de nacompetitie....

FC Dordrecht laat gouden kans op play-offticket liggen: 1-1 bij Jong PSV

FC Dordrecht is nog niet zeker van een plek in de play-offs voor promotie naar de eredivisie. De Kro...

Nieuwe ligplaatsvoorzieningen voor binnenvaart in gebruik: scheepvaart belangrijk voor de streek

Op verschillende plekken langs het drierivierenpunt zijn nieuw ligplaatsvoorzieningen voor de binnen...

Geld voor beveiliging azc buren mag ook aan buurtfeestje besteed worden

De gemeente Dordrecht geeft buren van het nieuwe azc in De Wieldrechtse Zeedijk 77.500 euro om te in...

Verbouwing van dit pand kan beginnen: raad stemt in met miljoenenbedrag

De voorbereidingen voor een grondige verbouwing van een bedrijfspand aan de Havenstraat in Ridderker...