Dordrecht, Netherlands

'Shorttrackers voelen zich erg welkom door enthousiast publiek'

Een uitverkocht huis dit weekend bij de World Cup Shorttrack op de Sportboulevard. Duizende mensen zagen Lara van Ruijven en Yara van Kerkhof met het goud en zilver van de de 500 meter naar huis gaan. Suzanne Schulting won de 1500 meter, maar ging onderuit op de 1000 meter. Samen reden de dames zondagmiddag op de aflossing naar goud.
Petra Scheurwater | 17 februari 2020 18:13 | Aangepast op 17 februari 2020 18:13
De mannen deden hen dat net niet na. Met ondere andere Sjinkie Knegt in het team gleden zijn naar het zilver op de relay. Bovendien won Itzhak de Laat zaterdag een bronzen medaille op de 1000 meter.


Tussen al die bezoekers zaten natuurlijk ook vrienden en familie van de rijders zelf. Zo spraken wij de vader van Itzhak de Laat zondag, nog voordat de finale op de relay werd gereden.

"Hij rijdt heel goed, hij rijdt fantastisch", vertelt Ad de Laat. "Ze doen het fantastisch en de sfeer is goed. Het publiek is enthousiast. De rijders voelen zich hier heel erg welkom."

Foto: Jordy Nijenhuis

Lees ook

GroenLinks-kopstukken stappen op na verkiezingen: missen menselijkheid en eerlijkheid

De twee wethouders die namens GroenLinks in het Dordtse gemeentebestuur zitten keren na de verkiezin...

Celstraf voor Ridderkerker (33) voor het plegen van ernstige zedendelicten met minderjarigen

Een 33-jarige man uit Ridderkerk is veroordeeld tot een celstraf van 4 jaar, waarvan een half jaar v...

Het lijkt wel lente: record na record verbroken door hoge temperaturen

Het zal je vast opgevallen buiten: het voelt meer als lente dan december. Je kan je winterjas thuisl...

Explosief dat werd gevonden in Amstelwijck tot ontploffing gebracht

Het explosief uit de Tweede Wereldoorlog dat onlangs bij bodemonderzoek in de Dordtse Amstelwijck we...

‘Wall of Love’ groeit verder: al duizenden hartjes verzameld van mensen wereldwijd

Kom je ook een fotohartje toevoegen aan de ‘Growing Wall of Love’? Deze muur vol foto's, berichten e...

6,1 miljoen illegale pillen gevonden in loods, burgemeester grijpt in

Burgemeester Marco Oosterwijk heeft een loods in Ridderkerk voor drie maanden gesloten. In oktober w...