gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Sinterklaas maakt schatkamer in basisschool De Horizon

De goedheiligman heeft in basisschool De Horizon een schatkamer gemaakt. Sinterklaas heeft een kamer helemaal volgestopt met cadeautjes voor de leerlingen van de basisschool.

Carlijn Kruidhof |  | Aangepast op
"Vorig jaar hadden we een jongen die eigenlijk een beetje verdrietig was om zijn sinterklaascadeau," vertelt Reina Schenkel, lid van de oudercommissie. "Hij kreeg een cowboypakje en de meisjes kregen glittervleugels. Maar Sinterklaas wist toch wel dat hij ook glittervleugels wilde? Sinterklaas moet leuk zijn voor alle kinderen, dus daarom besloten we het anders aan te pakken."

De schatkamer is wat Schenkel en de kinderen betreft, voor herhaling vatbaar: "Het is gaaf dat we dit mochten doen. En dat ene jongetje glimmend naar buiten zien lopen met zijn My Little Pony, of meisjes met auto's of nerfpistooltjes, en dat elk kind een enorme glimlach op z'n gezicht heeft, dat is heel erg leuk om te zien."

Lees ook

vrachtwagenbioscoop

Vrachtwagenbioscoop belicht femicide: 'Leer de signalen herkennen'

Een bijzondere verschijning deze dag op de Spuiboulevard in Dordrecht. Voor het Stadskantoor staat een vrachtwagenbioscoop, waarin een korte film en een expositie te zien zijn over femicide en signalen van geweld in relaties.

tempFileForShare_20260725-123127

Beschonken bestuurder slingert met 40 kilometer per uur over A16

Een man is enkele nachten terug aangehouden omdat hij met een slakkengang over de A16 reed, meermaals tegen de vangrail botste en in de berm tot stilstand kwam. Niet geheel verrassend: de bestuurder was onder invloed van alcohol.

PSX_20260718_100948

Overval op Dordtse juwelier, meerdere vitrines ingeramd

Een juwelier in het Dordtse winkelcentrum Crabbehof is zaterdagochtend overvallen. Daarbij zijn meerdere vitrines ingeslagen, is op foto's te zien.

FOTO ARTIKEL MOLENAAR

Molens zijn ‘niet echt meer nodig’, toch is Mandie molenaar

De 18-jarige Mandie Noorlander heeft wel een hele bijzondere bijbaan. Ze is molenaar van een van de molens op Kinderdijk. Verslaggever Monique komt erachter dat molenaar zijn alleen niet zo makkelijk is als het lijkt.

merwedelingelijn01

Geen treinen tussen Dordrecht en Sliedrecht tot einde van de ochtend

Op het spoor tussen Dordrecht en Sliedrecht reden donderdagochtend geen treinen. Dit kwam door een stroomstoring, meldde ProRail.

pexels-pavel-danilyuk-5858056

Dordtse horeca moet vanaf 1 oktober weer exploitatievergunning hebben

Nieuwe horecaondernemers in Dordrecht hebben vanaf 1 oktober weer een exploitatievergunning nodig. De gemeenteraad heeft besloten deze vergunning opnieuw in te voeren. Voor ondernemers die al een horecazaak hebben, geldt een overgangsregeling.