Dordrecht, Netherlands

Sinterklaasfilm als alternatieve intocht: “Dordt moet toch weten dat de Sint er is”

De Pakjesboot XXL meer dit jaar niet aan in Dordrecht, maar de Stichting Intocht Sint Nicolaas (SIS) heeft als alternatief een sinterklaasfilm georganiseerd. “Hopelijk helpt het dat het feest dit jaar niet wordt vergeten”, schrijft voorzitter Chris Hoogerwaard.
Corrado Francke | 10 november 2020 15:00 | Aangepast op 10 november 2020 15:00
Voor de stichting was het vanwege de huidige coronamaatregelen niet mogelijk om een vergunning te realiseren om een intocht te organiseren. Ook twee eerdere ideeën, een bezoek aan de boot aan de Bomkade en zwaaien naar de Sint op de Grote Kerk, gingen niet door.

De SIS heeft met burgemeester Wouter Kolff en kinderburgemeester Lucas van Dijk opnames gemaakt.

De sinterklaasfilm is op zaterdag 14 november vanaf 18:00 uur te zien op RTV Dordrecht. Ook wordt de video op onze website en sociale media gedeeld. Het filmpje wordt ieder uur herhaald en ook op zondag 15 november uitgezonden.

Lees ook

Gemeente Dordrecht wil verhuurvergunning verplichten om leegstand aan te pakken

De gemeente wil particuliere verhuurders aanpakken die zich niet aan de regels houden. Een verplicht...

Bestuurder bekneld na aanrijding, A15 was tijd dicht

Op de A15 bij Gorinchem is donderdagmiddag een ongeluk gebeurd met een vrachtwagen en een bakwagen. ...

Motorrijder rijdt door na scheppen fietser

Een motorrijder is donderdagmiddag doorgereden na een fietser te hebben geschept in Zwijndrecht. De ...

Goed nieuws voor je energierekening! De winter komt er nog niet aan

Schaatsen op de sloot in het dorp of een sneeuwpop maken in de achtertuin. Vergeet het voorlopig maa...

Streekgenoten meldden verdachte situaties: harddrugs en hennep gevonden

Inwoners van onze streek hebben in een jaar tijd honderden keren verdachte situaties rond drugs bij ...

Meester Maurien speelt Backstreet Boys op basisschool en dat levert hem honderdduizenden kijkers op

Hij had nooit gedacht dat hij zoveel kijkers zou trekken, toen meester Maurien begon met het plaatse...