gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Slang, vogelspin en baardagaam stelen de show bij Oosterkwartier

5d2313b3c9127a7df0e0bb00cb76704c

Voor veel kinderen uit de Vogelbuurt en omstreken was het woensdag een actieve middag. In speeltuin Oosterkwartier werd het herfstfeest georganiseerd, waar verschillende reptielen zoals een slang, vogelspin en baardagaam te gast waren.

Corrado Francke |  | Aangepast op
De speciale gasten kwamen langs omdat de speeltuin dit jaar haar 65e verjaardag viert. Naast het zien en aaien van de dieren waren er ook andere activiteiten in de speeltuin. Zo was er een speurtocht, werd er met kastanjes geknutseld en konden kinderen een appelspies met kaneelsuiker maken en opeten. 


De speeltuin, die volledig door vrijwilligers wordt gerund, is blij met de vele kinderen die naar het herfstfeest toekwamen. “Heel gezellig, want wij houden wel van drukte”, zegt vrijwilliger Heleen Warmerdam. “Al die blije snuitjes, dat is een feestje om te zien.”


De speeltuin aan de Meerkoetstraat is ook tijdens de wintermaanden nog geopend. Op elke woensdagmiddag zullen de vrijwilligers nog een activiteit organiseren.




943f6f05d2fcccbcb6ddc773f78a34dd
4ab6d7a9d01657466e7b2ce292ae6bc4
d2f507491f552977f4ce720938cd50eb

Lees ook

IMG-20260813-WA0034

Auto belandt met neus in sloot, bestuurder door het lint tegen agenten

Een auto is donderdagmiddag deels in een sloot beland in Dordrecht. Mogelijk was de bestuurder onwel geworden. De man ging even later door het lint tegen agenten toen zij hem wilden boeien.

De Plucheplakkers

De Plucheplakkers zien FC Dordrecht in blessuretijd gelijkspelen

Een bittere pil voor FC Dordrecht, dat vrijdagavond met 1-2 leek te gaan zegevieren bij RKC Waalwijk maar in blessuretijd alsnog een tegentreffer slikte. Aflevering 124 van de Plucheplakkers-podcast staat volledig in het teken van het bezoekje Brabant.

hulpdienstenchemours

Olieachtige stof komt vrij bij onderhoudswerkzaamheden, monteurs nagekeken

Bij onderhoudswerkzaamheden bij kunststofbedrijf Delrin is vrijdagochtend een olieachtige stof vrijgekomen. Daar zijn twee monteurs mee in aanraking gekomen, meldt een woordvoerder van de Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid.

FOTO THUMB POTEN IN DE KLEI - KINDERBOERDERIJ

Dierenvriend Quirijn heeft van zijn hobby zijn werk kunnen maken

Vanaf jongs af aan heeft Quirijn altijd al dieren gehad. Ondertussen verzorgt hij al 27 jaar de dieren op kinderboerderij de Kiboe-hoeve in Zwijndrecht. Monique houdt wel van konijntjes knuffelen, dus neemt ze een kijkje bij de werkzaamheden van Quirijn. Als ze maar geen poep hoeft te scheppen.

thumb artikel baggermuseum

Elke werkt in het Baggermuseum en weet alles over de klei

Iedere zaterdagmiddag kun je bij het Nationaal Baggermuseum in Sliedrecht met je poten in de klei staan. Ondanks dat medewerkster Elke dat niet vaak doet, is ze wel fanatiek bezig met de organisatie van het museum. Monique krijgt een kijkje in de keuken en komt erachter dat je als medewerker niet alleen maar gasten verwelkomt.

fotoartikel

Van rustig park naar de N3: het raadsel van de ontsnapte hooglanders

Twee lieve Schotse hooglanders die dinsdagavond uit het niets uitbreken en de politie een lastige avond bezorgen. Ook een dag later houdt het de gemoederen rondom het Dordtse Dubbelmondepark flink bezig. De dieren kwamen op een nog onbekende manier buiten de poorten van het park. Ondanks verwoede pogingen van de politie om de dieren in te sluiten, belandden de dieren op de rondweg N3 tussen voorbijrazende auto’s. Hoe is dat mogelijk geweest?