Dordrecht, Netherlands

Smit Mode vraagt uitstel van betaling aan

De eigenaren van Smit Mode uit Alblasserdam, met achttien vestigingen in de regio, hebben uitstel van betaling aangevraagd. Dat meldt onze mediapartner Rijnmond.
Vivian Rutte | 15 juni 2020 12:34 | Aangepast op 15 juni 2020 12:34
Een curator is aangesteld om te onderzoeken hoe en in welke vorm het bedrijf een doorstart maakt. Smit heeft 150 personeelsleden.

"Door het coronavirus is de omzet van het bedrijf sterk gedaald", zegt curator Van den Bergh. "Daardoor heeft Smit betalingsproblemen gekregen. We onderzoeken wel of een doorstart mogelijk is."

Smit Mode heeft vestigingen in onder meer Dordrecht, Zwijndrecht, Hendrik-Ido-Ambacht en Alblasserdam.

Meest gelezen

Baanhoekbrug per direct dicht voor auto’s vanwege zwakke plek

Redactie Streekomroep | 6 mrt 2026 08:36

Dordtse jongen (14) vast voor meerdere aanrandingen

Redactie Streekomroep | 5 mrt 2026 11:22

Lees ook

De Stemming in Alblasserdam: ‘Wonen is nu natuurlijk wel een probleem’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Weer levenslang geëist tegen ‘Lucky’, die afwezig was bij hoger beroep na inslikken scheermes

Het Openbaar Ministerie ziet het als typerend gedrag voor moordverdachte ‘Lucky’: hij wordt boos als...

Moordverdachte ‘Lucky’ slikt scheermes in vlak voor hoger beroep

Moordverdachte Minh V., alias ‘Lucky’, is maandagochtend niet verschenen bij zijn hoger beroep, na h...

Dubbel pech op deze snelweg: in beide richtingen ongeluk gebeurd

Het was op de A15 tussen Hardinxveld-Giessendam en knooppunt Gorinchem maandagochtend al vroeg erg d...

Dit terrein lag jaren braak, nu komen er tientallen huizen te staan

De woningbouw langs het spoor in Zwijndrecht komt eindelijk op gang. Het terrein aan de Koninginnewe...

Schoen met voet van vermiste Yoran (16) gevonden bij Beneden-Merwede

Een schoen met voet die maandag werd gevonden in een aftakking van de Beneden-Merwede is van de al b...