Dordrecht, Netherlands

Smit Mode vraagt uitstel van betaling aan

De eigenaren van Smit Mode uit Alblasserdam, met achttien vestigingen in de regio, hebben uitstel van betaling aangevraagd. Dat meldt onze mediapartner Rijnmond.
Vivian Rutte | 15 juni 2020 12:34 | Aangepast op 15 juni 2020 12:34
Een curator is aangesteld om te onderzoeken hoe en in welke vorm het bedrijf een doorstart maakt. Smit heeft 150 personeelsleden.

"Door het coronavirus is de omzet van het bedrijf sterk gedaald", zegt curator Van den Bergh. "Daardoor heeft Smit betalingsproblemen gekregen. We onderzoeken wel of een doorstart mogelijk is."

Smit Mode heeft vestigingen in onder meer Dordrecht, Zwijndrecht, Hendrik-Ido-Ambacht en Alblasserdam.

Lees ook

Grote vuurwerkvondst in schuurtje na anonieme melding

In een schuurtje in Papendrecht is maandag meer dan 180 kilo vuurwerk gevonden. Dat is ruim zeven ke...

Geparkeerde auto verwoest door brand

Bij een brand in Dordrecht is in de nacht van maandag op dinsdag een auto in vlammen opgegaan. Dat g...

Bouw van 56 flexwoningen voor Oekraïense vluchtelingen mag doorgaan

De rechtbank oordeelt dat de bouw van 56 tijdelijke woningen aan de Laan van Riga op het bedrijvente...

Regenboog-zebrapad opnieuw vernield: ‘Wij nemen dit vandalisme serieus’

Het regenboog-zebrapad op het Leerpark in Dordrecht is zaterdag opnieuw het doelwit geweest van vand...

A15 tussen Hendrik-Ido-Ambacht en Sliedrecht in file top tien Nederland

De snelweg A15 heeft de zevende plek van de file top tien van Nederland gehaald. Dit blijkt uit onde...

Burgemeester sluit bedrijf na explosie

De burgemeester van Sliedrecht heeft een bedrijf op bedrijventerrein Nijverwaard voor twee weken ges...