gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Snowboarden op Woonboulevard

Dordrecht krijgt er een ski- en snowboardschool bij. Hij opent in september en zit op de meubelboulevard langs de Mijlweg.

Peter Tromp |  | Aangepast op
In het pand naast de winkel met teakhouten meubelen moet nog veel gebeuren. “We hebben twee banen. Die zijn klaar voor gebruik, maar we hebben nu even geen stroom”, zegt Ruben Kubbinga van Roundhill. Lijnen op de vloer geven aan waar de bar, keuken en omkleedruimte komen.


Op de banen is per uur plaats voor zes volwassenen of acht kinderen. Je staat stil, terwijl de baan onder je door rolt. “Een oneindige piste”, zegt Kubbinga. De ondergrond voelt aan als een stugge vloerbedekking. Vanaf één van de banen heb je uitzicht over de Mijlweg en snelweg A16.


Dordrecht heeft al een outdoor-borstelbaan aan de Vogelaarsweg en een indoor ski-en snowboardbaan aan de Sikkelstraat. Die laatste is vergelijkbaar met de nieuwe aan de Mijlweg. Alleen kunnen er bij Roundhill vier mensen tegelijkertijd op één baan en aan de Sikkelstraat maar drie. Volgens Kubbinga is de markt groot genoeg voor een nieuwe baan: “We hebben samen met de Nederlandse Skivereniging onderzoek gedaan en er blijken hier in de regio veel wintersporters te zijn”.


Kubbinga wil in september open, maar heeft nog geen definitieve openingsdatum: "Eerst gaat onze website deze zomer online. Zodra we hier klaar zijn kunnen we open. Hoe we die start vieren, weten we nog niet.”



Lees ook

yv2026718NKS03762

Overtuigende oefenzege FC Dordrecht: 5-0 tegen ploeg uit Qatar

FC Dordrecht liet zaterdag een prima indruk achter in het vijfde oefenduel van deze voorbereiding. In Papendrecht boekte de club een eenvoudige 5-0 zege op Lusail SC, dat komend seizoen uitkomt op het hoogste niveau van Qatar.

Vrouwelijke wethouder AI gegenereerd

Hier meer vrouwelijke wethouders dan elders: vooral dit dorp springt eruit

Van de 34 wethouders in de negen gemeenten van onze streek, is 35 procent vrouw. Dat blijkt uit onderzoek van de NOS en mediapartner Rijnmond. Daarmee scoort onze streek hoger dan het landelijk gemiddelde. Sliedrecht valt het meeste op, met meer vrouwen dan mannen op een wethouderspost in het college.

archieffotopolitie

Deel woning dicht na vondst hennepkwekerij

Een deel van een huis in Hendrik-Ido-Ambacht is op last van de burgemeester gesloten. Het gaat om een gedeelte van een huis aan de P.C. Hooftsingel dat werd verhuurd, zo maakt de gemeente maandag bekend.

veerwachttijd

Borden met urenlange wachttijd moeten onnodige drukte bij pont voorkomen

Een bijzonder gezicht langs de Provincialeweg in Dordrecht. Gele verkeersborden met ‘Wachttijd tot veer vanaf hier: 4 uur’ wijzen weggebruikers op bijzonder lange wachttijden voor de pont naar Werkendam. Volgens de gemeente hebben de borden te maken met de afsluiting van de Papendrechtsebrug en de alternatieve routes die automobilisten proberen.

parkmerwesteinarchief

Ook botulisme in Park Merwestein vastgesteld

Bij een eend in Park Merwestein in Dordrecht is botulisme vastgesteld. De gemeente vraagt bezoekers van het park daarom om niet te zwemmen of spelen in het water, honden niet in het water te laten zwemmen en geen eenden of andere watervogels te voeren of aan te raken.

Start ZWR 2025 foto Kees Wolthoorn kopie

Eerder afgelaste Zoomer Wantijrun kent nieuwe datum: nu in de ochtend

De Zoomer Wantijrun gaat dit jaar alsnog door. Eigenlijk zou het Dordtse hardloopevenement op 24 juni plaatsvinden, maar vanwege de hitte kon het toen niet doorgaan. De nieuwe datum is 20 september.