gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Snowboarden op Woonboulevard

Dordrecht krijgt er een ski- en snowboardschool bij. Hij opent in september en zit op de meubelboulevard langs de Mijlweg.

Peter Tromp |  | Aangepast op
In het pand naast de winkel met teakhouten meubelen moet nog veel gebeuren. “We hebben twee banen. Die zijn klaar voor gebruik, maar we hebben nu even geen stroom”, zegt Ruben Kubbinga van Roundhill. Lijnen op de vloer geven aan waar de bar, keuken en omkleedruimte komen.


Op de banen is per uur plaats voor zes volwassenen of acht kinderen. Je staat stil, terwijl de baan onder je door rolt. “Een oneindige piste”, zegt Kubbinga. De ondergrond voelt aan als een stugge vloerbedekking. Vanaf één van de banen heb je uitzicht over de Mijlweg en snelweg A16.


Dordrecht heeft al een outdoor-borstelbaan aan de Vogelaarsweg en een indoor ski-en snowboardbaan aan de Sikkelstraat. Die laatste is vergelijkbaar met de nieuwe aan de Mijlweg. Alleen kunnen er bij Roundhill vier mensen tegelijkertijd op één baan en aan de Sikkelstraat maar drie. Volgens Kubbinga is de markt groot genoeg voor een nieuwe baan: “We hebben samen met de Nederlandse Skivereniging onderzoek gedaan en er blijken hier in de regio veel wintersporters te zijn”.


Kubbinga wil in september open, maar heeft nog geen definitieve openingsdatum: "Eerst gaat onze website deze zomer online. Zodra we hier klaar zijn kunnen we open. Hoe we die start vieren, weten we nog niet.”



Lees ook

Nationaal Baggermuseum nieuwe naam.png

museum

Nieuwe naam en miljoeneninvestering: Baggermuseum wordt uitgebreid

Het Nationaal Baggermuseum krijg een nieuwe naam en wordt uitgebreid. Dat is bekendgemaakt tijdens de viering van het 50 jarig bestaan van het museum. De grote baggerbedrijven Van Oord en Boskalis investeren 4 miljoen euro voor de bouw van een nieuw waterbouwcentrum, pal naast het huidige onderkomen in Sliedrecht.

kat vermist.png

Remco ziet kat met 20 kilometer per uur verdwijnen: 'Is op e-bike meegenomen'

Wie heeft de 1,5 jaar oude kat Oscar gezien? Het beestje verdween afgelopen zaterdag op hoge snelheid uit zijn vertrouwde omgeving Rijsoord en is voor het laatst gezien in Dordrecht. Oscar is waarschijnlijk op een e-bike meegenomen, maar waarom? Baasje Remco van Die zit met de handen in het haar: 'Het is mijn maatje.'

luchtalarm 02.png

rampen

Veiligheidsregio's: geen goed alternatief voor luchtalarm na 2027 is onacceptabel

De Veiligheidsregio’s Zuid-Holland Zuid en Rotterdam-Rijnmond vinden het ‘onacceptabel’ als er geen goed alternatief is wanneer het luchtalarm op 1 januari 2028 verdwijnt. Dat meldt de Rotterdamse burgemeester Carola Schouten namens in totaal vier veiligheidsregio’s in een brief aan de Tweede Kamer.

WhatsApp-Image-2026-05-07-at-15.06.18-768x576.jpeg

Slecht wegdek Rijksstraatweg aangepakt: let op omleidingen

De Rijksstraatweg in Ridderkerk wordt vernieuwd. Het wegdek is beschadigd en heeft scheuren, dus is er een nieuwe laag asfalt nodig. Ridderkerkers krijgen daarom in de maand juni op verschillende plekken te maken met omleidingen.

kat dierenarts Pexels.jpg

dierenzorg

Kattenaids in Drechtsteden: stichting waarschuwt voor uitbraak

Stichting Dieren Steun waarschuwt voor een zorgelijke verspreiding van kattenaids (FIV) in de regio Drechtsteden. De stichting zegt dat in korte tijd veel positief geteste katten zijn aangetroffen in Papendrecht, Sliedrecht en Zwijndrecht. Het zijn met name zwerfkatten die besmet zijn, maar ook enkele huiskatten hadden het virus.

ef7676c8-a531-3abb-8c03-10f96dab8008.jpg

Thuis in Arkel bij de vader van Frenkie de Jong: 'Ieder nadeel heeft zijn voordeel'

"Een bakkie?" Gastvrij als de vader van Frenkie de Jong is, serveert hij op deze zonnige middag aan de Prinses Margrietstraat in Arkel (gemeente Molenlanden) een vers kopje koffie. Net als twee jaar geleden. Toen een paar weken voor het EK van Oranje, nu een paar weken voor het WK.