gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Snowboarden op Woonboulevard

Dordrecht krijgt er een ski- en snowboardschool bij. Hij opent in september en zit op de meubelboulevard langs de Mijlweg.

Peter Tromp |  | Aangepast op
In het pand naast de winkel met teakhouten meubelen moet nog veel gebeuren. “We hebben twee banen. Die zijn klaar voor gebruik, maar we hebben nu even geen stroom”, zegt Ruben Kubbinga van Roundhill. Lijnen op de vloer geven aan waar de bar, keuken en omkleedruimte komen.


Op de banen is per uur plaats voor zes volwassenen of acht kinderen. Je staat stil, terwijl de baan onder je door rolt. “Een oneindige piste”, zegt Kubbinga. De ondergrond voelt aan als een stugge vloerbedekking. Vanaf één van de banen heb je uitzicht over de Mijlweg en snelweg A16.


Dordrecht heeft al een outdoor-borstelbaan aan de Vogelaarsweg en een indoor ski-en snowboardbaan aan de Sikkelstraat. Die laatste is vergelijkbaar met de nieuwe aan de Mijlweg. Alleen kunnen er bij Roundhill vier mensen tegelijkertijd op één baan en aan de Sikkelstraat maar drie. Volgens Kubbinga is de markt groot genoeg voor een nieuwe baan: “We hebben samen met de Nederlandse Skivereniging onderzoek gedaan en er blijken hier in de regio veel wintersporters te zijn”.


Kubbinga wil in september open, maar heeft nog geen definitieve openingsdatum: "Eerst gaat onze website deze zomer online. Zodra we hier klaar zijn kunnen we open. Hoe we die start vieren, weten we nog niet.”



Lees ook

fotopersburobusinkinvallen

Ook Zwijndrechts pand gesloten na drugsvondst bij inval

De burgemeester van Zwijndrecht heeft het bedrijfspand waar vorige maand een synthetisch drugslab werd gevonden na een inval, gesloten. Eerder besloot de burgemeester van Dordrecht hetzelfde te doen met een pand in zijn gemeente.

parkeergaragevisstraat

Parkeergarage Visstraat nog maanden dicht, eind 2026 meer duidelijkheid

De parkeergarage Visstraat in het centrum van Dordrecht blijft nog zeker een aantal maanden dicht. De gemeente wacht nog op een definitief rapport van het onderzoek naar de technische staat van de parkeergarage, dat dit najaar wordt verwacht. Daarna moeten concrete maatregelen worden genomen.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: standbeeld van Kees Buddingh

Studio De Witt besteedt deze zaterdag aandacht aan de wens van een groep Dordtenaren een beeld in de stad te plaatsen van de Dordtse dichter en schrijver Kees Buddingh. Buddingh (1918-1985) kreeg onder meer bekendheid met zijn gedicht ‘De blauwbilgorgel’. Presentator Ben Corino spreekt met de aanjagers van het plan voor het Buddingh standbeeld, Ton Delemarre en Jacques Malschaert.

Schermafdruk op 2026-10-02 11-48-08

Op Pad Met Ad: verschillende meningen over het 'Jetten-kabinet’

In een nieuwe aflevering van 'Op Pad Met Ad' gaat presentator Ad van den Herik de straat op in Dordrecht. Hij vraagt inwoners wat zij vinden van het kabinet-Jetten. De meningen lopen uiteen. Zo noemt een bewoner het kabinet ‘hectisch’ en zou hij het graag anders zien.

fatbikepolitie

Fatbike onder dreiging vuurwapen gestolen, arrestatieteam rijdt tiener klem

De politie heeft maandagavond in Ridderkerk een 15-jarige jongen aangehouden op een fatbike. Hij wordt verdacht van een gewapende beroving, een dag eerder in de Rotterdamse wijk Beverwaard. Daarbij werd iemand onder bedreiging van een mes en een vuurwapen van een fatbike beroofd, meldt Rijnmond.

hoogblokland

Molenlanden betrekt zorgen van buurgemeente bij verdere uitwerking azc-plan

De gemeente Molenlanden gaat de zorgen die leven bij inwoners van Meerkerk (Vijfheerenlanden) over de komst van een asielzoekerscentrum in het nabijgelegen Hoogblokland, nadrukkelijk betrekken bij de verdere uitwerking van de plannen. Molenlanden wil - als daar behoefte aan is - ook voor deze inwoners een informatiebijeenkomst organiseren.