gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Snowboarden op Woonboulevard

Dordrecht krijgt er een ski- en snowboardschool bij. Hij opent in september en zit op de meubelboulevard langs de Mijlweg.

Peter Tromp |  | Aangepast op
In het pand naast de winkel met teakhouten meubelen moet nog veel gebeuren. “We hebben twee banen. Die zijn klaar voor gebruik, maar we hebben nu even geen stroom”, zegt Ruben Kubbinga van Roundhill. Lijnen op de vloer geven aan waar de bar, keuken en omkleedruimte komen.


Op de banen is per uur plaats voor zes volwassenen of acht kinderen. Je staat stil, terwijl de baan onder je door rolt. “Een oneindige piste”, zegt Kubbinga. De ondergrond voelt aan als een stugge vloerbedekking. Vanaf één van de banen heb je uitzicht over de Mijlweg en snelweg A16.


Dordrecht heeft al een outdoor-borstelbaan aan de Vogelaarsweg en een indoor ski-en snowboardbaan aan de Sikkelstraat. Die laatste is vergelijkbaar met de nieuwe aan de Mijlweg. Alleen kunnen er bij Roundhill vier mensen tegelijkertijd op één baan en aan de Sikkelstraat maar drie. Volgens Kubbinga is de markt groot genoeg voor een nieuwe baan: “We hebben samen met de Nederlandse Skivereniging onderzoek gedaan en er blijken hier in de regio veel wintersporters te zijn”.


Kubbinga wil in september open, maar heeft nog geen definitieve openingsdatum: "Eerst gaat onze website deze zomer online. Zodra we hier klaar zijn kunnen we open. Hoe we die start vieren, weten we nog niet.”



Lees ook

pexels-jan-van-der-wolf-11680885-33307521.jpg

Ouderen, onder wie 96-jarige, opgelicht: met hun passen gepind in deze streek

De bankpas van een opgelichte man uit het Limburgse Vaals is eerder dit jaar gebruikt in onder meer Hardinxveld-Giessendam. Ook de pas in een andere oplichtingszaak, in Lopik, is in onze streek gebruikt. De politie is op zoek naar de verdachten en heeft beelden verspreid.

IMG_8768.jpg

Pech voor wielerliefhebbers in onze streek: Dit jaar geen etappe van hernoemde Tour of Holland

Liefhebbers van het bezoeken van wielerwedstrijden worden dit jaar teleurgesteld. De editie van de Eneco Tour 2026 (vorig jaar nog Tour of Holland) zal namelijk dit jaar niet door de streek trekken. De reden: Door de sluiting van de Papendrechtse brug zijn er te weinig ontsluitingswegen over voor normaal verkeer op het moment dat de koers door de streek trekt.

ep en vloet vrijwilligers

Vrijwilligersorganisatie Ep en Vloet naar Albanië om weeskinderen te helpen

Ep en Vloet, een vrijwilligersorganisatie uit Hardinxveld-Giessendam, gaat met tien vrijwilligers naar Albanië. Tijdens een 10-daags project gaan de vrijwilligers werkzaamheden verrichten om de leefomstandigheden van weeskinderen te verbeteren.

concert4mei.png

Zondag op TV Dordrecht: 4 mei Herdenkingsconcert

Deze zondag is op TV Dordrecht een registratie te zien van het '4 mei Herdenkingsconcert' van Stichting Dordtissimo van afgelopen maandag in een volle Trinitatiskapel.

casenbramnaarmarokko.jpeg

Deze twee Dordtenaren pakken de fiets naar Marokko: ‘Wel een stukkie’

Cas en Bram, twee 24-jarige vrienden uit Dordrecht, zijn fietsend onderweg naar Marokko. Binnen twee maanden gaan ze zo’n 3.500 kilometer afleggen om uiteindelijk in Marrakesh te komen. “Dan zit je ineens op een ander continent, dat is ook wel cool”, aldus de jongens.

veiligheidsliedrechtpixabay.png

Gemeente vraagt meningen van Sliedrechters over veiligheid

Inwoners van Sliedrecht kunnen meedenken over de veiligheid in hun dorp. Door middel van een online vragenlijst wil de gemeente inventariseren welke veiligheidsproblemen de inwoners belangrijk vinden. De antwoorden neemt de gemeente mee in het nieuwe integraal veiligheidsplan.