gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Snowboarden op Woonboulevard

Dordrecht krijgt er een ski- en snowboardschool bij. Hij opent in september en zit op de meubelboulevard langs de Mijlweg.

Peter Tromp |  | Aangepast op
In het pand naast de winkel met teakhouten meubelen moet nog veel gebeuren. “We hebben twee banen. Die zijn klaar voor gebruik, maar we hebben nu even geen stroom”, zegt Ruben Kubbinga van Roundhill. Lijnen op de vloer geven aan waar de bar, keuken en omkleedruimte komen.


Op de banen is per uur plaats voor zes volwassenen of acht kinderen. Je staat stil, terwijl de baan onder je door rolt. “Een oneindige piste”, zegt Kubbinga. De ondergrond voelt aan als een stugge vloerbedekking. Vanaf één van de banen heb je uitzicht over de Mijlweg en snelweg A16.


Dordrecht heeft al een outdoor-borstelbaan aan de Vogelaarsweg en een indoor ski-en snowboardbaan aan de Sikkelstraat. Die laatste is vergelijkbaar met de nieuwe aan de Mijlweg. Alleen kunnen er bij Roundhill vier mensen tegelijkertijd op één baan en aan de Sikkelstraat maar drie. Volgens Kubbinga is de markt groot genoeg voor een nieuwe baan: “We hebben samen met de Nederlandse Skivereniging onderzoek gedaan en er blijken hier in de regio veel wintersporters te zijn”.


Kubbinga wil in september open, maar heeft nog geen definitieve openingsdatum: "Eerst gaat onze website deze zomer online. Zodra we hier klaar zijn kunnen we open. Hoe we die start vieren, weten we nog niet.”



Lees ook

plucheplakkers

Eerste periode zit erop: De Plucheplakkers kritisch op zwak FC Dordrecht

In aflevering 131 maken de Plucheplakkers Wouter Bos (GPR Sportradio), Corrado Francke (RTV Dordrecht) en Arco Bomgaars (AD De Dordtenaar) de balans op aan het einde van de eerste periode voor FC Dordrecht dit seizoen. Heel vrolijk is die balans niet, want de Krommedijkclub staat voorlaatste.

20261015_101657

Niet alleen voor de dorst, ook als troost: Rijkswaterstaat bedankt reizigers en deelt appels uit

Een appeltje voor de dorst of fietslampjes om ook in het donker zichtbaar te zijn: Rijkswaterstaat deelt op verschillende locaties in onze streek bedankjes uit aan alle reizigers vanwege de alternatieven die zij hebben gekozen sinds de afsluiting van de Papendrechtsebrug.

nahsportief

NAH Sportief maakt kans op prijs voor beste beweeginitiatief: 'al blij met deze nominatie'

NAH Sportief in Dordrecht maakt kans op een prijs voor het beste beweeginitiatief van Zuid-Holland. Het initiatief, wat eerder dit jaar werd opgericht, stimuleert mensen met niet-aangeboren hersenletsel (NAH) om te bewegen en te sporten op een manier die bij hen past. “Ik vind het feestelijk dat wij zo’n nominatie krijgen”, aldus Irene Zwinkels, initiatiefnemer van NAH Sportief.

dorem 12

Na iets betere resultaten nu harde klap voor FC Dordrecht: ‘Afgelopen periode analyseren’

Waar FC Dordrecht na een knappe overwinning op Almere City en een gelijkspel in Den Bosch uit een dal begon te klimmen, is het vrijdagavond tegen FC Emmen (0-3) toch misgegaan voor de formatie van Paul Nuijten. Na een slechte eerste en een betere tweede helft moesten de Schapekoppen het onderspit delven. “Teleurstellende avond.”

foto brand pap

Ali (84) moet urenlang huis uit door grote brand: ‘Er kwam gitzwarte rook omhoog’

“Gitzwarte rook kwam omhoog, een flinke fik was het.” De 84-jarige Ali van der Wal uit Papendrecht moest dit weekend halsoverkop haar huis uit vanwege een vuurzee bij meerdere bedrijven. Twee dagen later liggen de brandresten nog in haar tuin. “Bang ben ik niet geweest, ik ben nogal nuchter.”

rwsputdeksels

Losse putdeksels in Drechttunnel zorgen voor flinke vertraging, tunnelbuis urenlang dicht

De Drechttunnel is na urenlange werkzaamheden aan losgekomen putdeksels weer volledig vrijgegeven. Alle rijstroken zijn weer open voor verkeer, net op tijd voor de ergste spits begint.