Dordrecht, Netherlands

Spiegelfolie alweer weg

De spiegelende folie op de ruiten van het brugwachtershuisje van de Damiatebrug is vanochtend weggehaald.
Peter Tromp | 4 augustus 2017 13:05 | Aangepast op 4 augustus 2017 13:05
Omwonenden beklaagden zich erover dat ze het geen gezicht vonden. Volgens de brugwachter is de folie verwijderd op verzoek van hem en zijn collega's. De folie voldeed namelijk niet.

Het materiaal was door de gemeente op de ruiten geplakt om warmte tegen te houden. Het was een proef. Op andere brugwachtershuisjes zit deze folie ook.

Het brugwachtershuisje van de Damiatebrug wordt alleen gebruikt om de brug te bedienen. De brugwachters lopen er dan naar toe, want ze zitten zelf ergens anders.

Lees ook

Jubilerend Louterbloemen publiekswinnaar van Dordtse Vrijwilligersprijzen

Dierenzorgcentrum Louterbloemen uit Dordrecht is uitgeroepen tot winnaar van de publieksprijs van de...

FC Dordrecht halverwege het seizoen, De Plucheplakkers maken de balans op

De Plucheplakkers zijn er weer na de 2-0 uitnederlaag van FC Dordrecht bij Willem II. De Schapenkopp...

Drie tips over explosie Papendrecht na uitzending Opsporing Verzocht

De politie heeft drie tips ontvangen over een explosie bij een huis in Papendrecht begin juli, nadat...

Schoonzoon van scheepsbouwer Kommer Damen gearresteerd

Een van de personen die vorige week werd opgepakt in het strafrechtelijk onderzoek naar scheepsbouwe...

Ridderkerker (16) vast na beroving met vuurwapen

Een 16-jarige jongen uit Ridderkerk is woensdagavond aangehouden na een beroving met een vuurwapen. ...

650 kerstpakketten voor minima: 'Ze staan er niet alleen voor'

Honderden Dordtse minima ontvangen deze donderdag een kerstpakket. De afgelopen drie dagen stond wij...