Dordrecht, Netherlands

Sponsorloop Wandelen voor Water

Basisschoolleerlingen doen volgende week weer mee aan de sponsorloop Wandelen voor Water. Vorig jaar werd ruim 17.000 euro opgehaald.
Sven Kuenen | 12 maart 2015 12:34 | Aangepast op 12 maart 2015 12:34
250 leerlingen uit Dordrecht en Zwijndrecht lopen zes kilometer met zes liter water op hun rug. De twee deelnemende scholen uit Dordrecht zijn Mühring en De Fontein. Om 9:00 verzamelen de kinderen zich bij Duurzaamheidscentrum Weizigt. Ze krijgen ook lessen over hygiëne en schoon drinkwater.

Wandelen voor Water is een landelijke actie die ieder jaar plaatsvindt. Het sponsorbedrag dat hiermee opgehaald wordt, gaat naar twee waterprojecten in Kenia en Ghana.

Meest gelezen

Moordverdachte in hongerstaking, 'te weinig zuurstof en daglicht in cel'

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 12 feb 2026 12:11

Dode gevonden op grasveld langs dijk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 13 feb 2026 09:58

Lees ook

Meerdere woningen ontruimd na brand in kelderbox

In een kelderbox van een flat in Papendrecht heeft zondagochtend brand gewoed. Vanwege de rook die d...

Liefde en geluk boven alles: zo zag de Dordtse carnavalsoptocht eruit

“In Ooi- en Ramsgat draait het om liefde en geluk”, zo luidt het motto van de carnavalsoptocht in Do...

FC Dordrecht op koers voor periodetitel: ‘Iedereen is betrokken bij doelpunten’

Het klinkt misschien gek, maar FC Dordrecht kan over twee weken al zeker zijn van play-offdeelname. ...

FC Dordrecht blijft winnen en maakt serieuze kans op periodetitel

FC Dordrecht is voorlopig niet te stoppen in 2026. De club zette vrijdagavond FC Emmen met 1-0 opzij...

Man aangehouden nadat politie verkeerde link stuurt

Een 40-jarige man uit Ridderkerk is donderdagavond aangehouden, nadat de politie zelf een fout maakt...

Zaterdag in Studio De Witt: schrijver en dichter Edjo Frank komt langs

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Edjo Frank. Frank is ee...