Dordrecht, Netherlands

Sponsorloop Wandelen voor Water

Basisschoolleerlingen doen volgende week weer mee aan de sponsorloop Wandelen voor Water. Vorig jaar werd ruim 17.000 euro opgehaald.
Sven Kuenen | 12 maart 2015 12:34 | Aangepast op 12 maart 2015 12:34
250 leerlingen uit Dordrecht en Zwijndrecht lopen zes kilometer met zes liter water op hun rug. De twee deelnemende scholen uit Dordrecht zijn Mühring en De Fontein. Om 9:00 verzamelen de kinderen zich bij Duurzaamheidscentrum Weizigt. Ze krijgen ook lessen over hygiëne en schoon drinkwater.

Wandelen voor Water is een landelijke actie die ieder jaar plaatsvindt. Het sponsorbedrag dat hiermee opgehaald wordt, gaat naar twee waterprojecten in Kenia en Ghana.

Meest gelezen

Bouw van 199 jongerenwoningen gaat beginnen

Redactie Streekomroep | 4 feb 2026 10:18

Verkoop clubtopscorer FC Dordrecht levert opnieuw recordbedrag op

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 3 feb 2026 11:30

Lees ook

Amarise (10) heeft zeldzame spierziekte, rolstoelbus moet uitkomst bieden: ‘We tillen onszelf een hernia’

Het Dordtse gezin Fledderman is een crowdfundig gestart, in de hoop een rolstoelbus bij elkaar te sp...

Reeks autobranden houdt aan: Range Rover in vlammen op

Een auto is in de nacht van zondag in maandag verwoest door brand in Dordrecht. Dat gebeurde even vo...

Minder intercity's tussen Dordrecht en Rotterdam

Reizigers tussen Dordrecht en Rotterdam Centraal moesten maandagochtend rekening houden met vertragi...

‘De Dort’ hangt eindelijk op de plek waar het begon

Een uniek schilderij is na 200 jaar terug in de stad dat het voorstelt. ‘Dort or Dordrecht: The Dort...

'Ouwe Jonges' opmerkelijk tam

Wie weer rekent op heftige discussie tot laaiende ruzie in Ouwe Jonges Krentebrood komt dit keer bed...

Oud-burgemeester Sliedrecht te gast in Studio De Witt

Hij was oud-burgemeester van Sliedrecht, de Hoeksche Waard en Midden-Delfland, maar is tegenwoordig ...