gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Spui93 behoudt VrijwilligersPas

91f7598c3b268984c16deb9ab03288d3

Spui93, voorheen Samenwerkingsverband Sociaal Kultureel Werk (SSKW), start haar jaarlijkse campagne om zoveel mogelijk bedrijven en culturele instellingen te vragen of zij mee willen (blijven) werken aan de VrijwilligersPas.

Leo Roubos |  | Aangepast op
In totaal worden er 9000 passen uitgereikt aan mensen in Dordt, Papendrecht of Zwijndrecht. De pas krijgt veel waardering, maar hoe deze zich verhoudt met de DordtPas is nog niet duidelijk. Wel is duidelijk dat de Vrijwilligerspas 2,35 koste en de DordtPas 20 euro. Spui93 vindt dit een onderzoek waard.

"Ondernemers willen vaak meer klanten, dus naamsbekendheid. 10% korting geven aan PasHouders is voor de meesten goedkoper dan een advertentie,” vertelt Sharmila Soekhram die de acquisitie voor de Vrijwilligerspas doet. “Een deel van de ondernemers doet zelf vrijwilligerswerk en/of wil graag op deze manier iets terugdoen voor alles wat vrijwilligers voor de maatschappij doen. Voor de vrijwilligers met een pas, de zogenaamde PasHouders, is het uiteraard van belang dat zij gebruik kunnen maken van mooie, speciaal voor hen samengestelde kortingen."

De deelnemende bedrijven en instellingen krijgen een Wij Doen Mee-sticker die op de voordeur of op de kassa geplakt kan worden. Afgelopen jaar deden er zo’n 180 bedrijven en instellingen mee, de meesten doen al jaren mee.

Voor meer informatie over de pas kan men een mail sturen naar anja@spui93.nl of bellen naar 6137029.

Lees ook

foto rb zwi

Ruzie om meisje mondt uit in bloedige mishandeling: ‘Die jongen moet voelen’

Een gezellige avond in het café eindigt voor een man met rake klappen en trappen. Zijn gezicht zit onder het bloed, ook loopt hij een dikke neus en overal schaafwonden op. Twee mannen uit Zwijndrecht lopen, onder meer door Snapchat-berichten, tegen de lamp. “Hij gaat dood vanavond.”

demonstratie fokker

Demonstranten blokkeren Fokker-terrein: ‘Wij staan niet toe dat jullie moordwapens produceren'

Tientallen activisten van Fok Fokker en Geef Tegengas hebben donderdag gedemonstreerd voor de poorten van Fokker Aerospace in Papendrecht. Een deel van hen heeft ook het dak van de centrale fabriekshal beklommen. De actievoerders willen dat het bedrijf stopt met de productie van onderdelen van gevechtsvliegtuig F35, die volgens hen wordt gebruikt door Israël tegen de Palestijnse burgerbevolking van Gaza.

foto debat voorzieningen

In deze wijken is geen huisarts of supermarkt, al komt daar misschien verandering in

Er moeten meer voorzieningen in of nabij de wijken Amstelwijck, Wilgenwende en Dordtse Hout komen. Dat vindt bijna de volledige gemeenteraad. Het college heeft de opdracht gekregen om mogelijkheden voor onder meer een huisarts, supermarkt en kinderopvang te onderzoeken.

Tom Hartman maakt muziek na psychose

Hoe een psychose Tom tot een liedje bracht: ‘Heb het van me afgeschreven’

Een psychose verwerken, hoe doe je dat? Voor Tom Hartman uit Dordrecht was muziek het antwoord. Tien jaar geleden belandde hij in een psychose en gebruikte hij muziek om eruit te komen. Deze maand is een van de nummers die hij toen schreef uitgekomen. Tom vertelt ons wat dat voor hem betekent.

Nieuwe situatie A16 N3 aansluiting (1)

Dubbele afslag naar A16 is nog even wennen: niet alleen maar links opstellen

Wie vanaf de N3 de snelweg richting Rotterdam op wil rijden, kan dat nu via twee rijstroken doen. Rijkswaterstaat heeft om de doorstroming te verbeteren het kruispunt ter hoogte van de Laan van Europa in Dordrecht aangepast. De nieuwe situatie is voor veel automobilisten wel nog even wennen.

Muller dordrecht

ondernemen

Einde aan familiebedrijf Muller: sleepvaartbedrijf overgenomen

Sleepvaartbedrijf Muller is overgenomen door het Spaanse Boluda Towage. Daarmee komt een einde aan meer dan honderd jaar Muller als zelfstandig familiebedrijf in Dordrecht. “Een lastige beslissing.”