gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Spui93 behoudt VrijwilligersPas

91f7598c3b268984c16deb9ab03288d3

Spui93, voorheen Samenwerkingsverband Sociaal Kultureel Werk (SSKW), start haar jaarlijkse campagne om zoveel mogelijk bedrijven en culturele instellingen te vragen of zij mee willen (blijven) werken aan de VrijwilligersPas.

Leo Roubos |  | Aangepast op
In totaal worden er 9000 passen uitgereikt aan mensen in Dordt, Papendrecht of Zwijndrecht. De pas krijgt veel waardering, maar hoe deze zich verhoudt met de DordtPas is nog niet duidelijk. Wel is duidelijk dat de Vrijwilligerspas 2,35 koste en de DordtPas 20 euro. Spui93 vindt dit een onderzoek waard.

"Ondernemers willen vaak meer klanten, dus naamsbekendheid. 10% korting geven aan PasHouders is voor de meesten goedkoper dan een advertentie,” vertelt Sharmila Soekhram die de acquisitie voor de Vrijwilligerspas doet. “Een deel van de ondernemers doet zelf vrijwilligerswerk en/of wil graag op deze manier iets terugdoen voor alles wat vrijwilligers voor de maatschappij doen. Voor de vrijwilligers met een pas, de zogenaamde PasHouders, is het uiteraard van belang dat zij gebruik kunnen maken van mooie, speciaal voor hen samengestelde kortingen."

De deelnemende bedrijven en instellingen krijgen een Wij Doen Mee-sticker die op de voordeur of op de kassa geplakt kan worden. Afgelopen jaar deden er zo’n 180 bedrijven en instellingen mee, de meesten doen al jaren mee.

Voor meer informatie over de pas kan men een mail sturen naar anja@spui93.nl of bellen naar 6137029.

Lees ook

sliedrechtdrone

Inwoners denken mee over wonen in Sliedrecht

Wat is er nodig om goed en passend wonen mogelijk te maken voor iedereen? Om dat beter in kaart te krijgen, kunnen inwoners van Sliedrecht tot en met 28 september een enquête invullen. De antwoorden vormen voor de gemeente een belangrijke basis in het vormen van een nieuwe woonvisie.

geld en sociale dienst

Fraude binnen Hulpteam Toeslagen: onduidelijk wat er met 1 miljoen euro is gebeurd

De Gemeenschappelijke Regeling Sociaal (GR Sociaal) heeft een medewerker op staande voet ontslagen. Dat is gedaan na de ontdekking van een mogelijke miljoenenfraude bij het team dat inwoners ondersteunt die zijn getroffen door de toeslagenaffaire. Ook een inhuurkracht is buiten gezet.

pexelspixabaykorfbal

Van ontucht verdachte trainer werkte op afdeling kinderpsychiatrie

Een van ontucht verdachte korfbaltrainer uit Hardinxveld-Giessendam heeft tot een paar maanden geleden naar alle waarschijnlijkheid nog gewerkt op de afdeling Kinder- en Jeugdpsychiatrie van Yulius in Dordrecht. “We zijn geschokt door dit bericht”, meldt de zorginstelling.

aszmeldingbrand

Kortsluiting in ziekenhuis, zorg gaat door

Een kortsluiting in een transformatorruimte in het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht heeft donderdagochtend voor rookontwikkeling gezorgd. Ook viel de stroom korte tijd uit, meldt een woordvoerder van het ziekenhuis.

parkeergaragevisstraat

Parkeergarage Visstraat nog maanden dicht, eind 2026 meer duidelijkheid

De parkeergarage Visstraat in het centrum van Dordrecht blijft nog zeker een aantal maanden dicht. De gemeente wacht nog op een definitief rapport van het onderzoek naar de technische staat van de parkeergarage, dat dit najaar wordt verwacht. Daarna moeten concrete maatregelen worden genomen.

gondelvaart prijsuitreiking

Nek-aan-nekrace om publieksprijs Gondelvaart: verschil van slechts 2 stemmen

In een bomvol Café Olt Ghiessen is bekend gemaakt wie de publieksprijs van de Gondelvaart 2026 in Giessen-Oudekerk heeft gewonnen. Met slechts twee stemmen verschil werd ‘Nacht op het water’ de prijswinnaar bij de grote boten. Bij de kleine boten zijn ‘De Hekkies op safari’ degenen met de meeste stemmen.