gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

112-nieuws: auto's botsen op N3, nepagenten slaan toe en 31 jongeren 'opgepakt'

f88fb0870e7f4cad08290ba0d5c30114

Op de N3 zijn vier wagens tegen elkaar gebotst, in Dordrecht is een 86-jarige vrouw opgelicht door nepagenten en de politie pakt jongeren op tijdens 'jagersspel'.

Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
Op de rondweg N3 zijn iets voor de afrit naar Dubbeldam en Stadpolders vier voertuigen op elkaar gereden. Op foto's is te zien dat het gaat om een stationwagen en een kleine personenauto. Ook een touringcar en een witte bestelbus zijn geraakt. Wat er precies is gebeurd is nog niet duidelijk, door de klap is de kleine auto geschaard.

Door het ongeluk in de richting van de A16, is er vrijdagochtend een file ontstaan met een vertraging van meer dan twintig minuten. Hoe de inzittenden er aan toe zijn is nog niet bekend, één persoon is naar het ziekenhuis gebracht.

Nepagenten
Een 86-jarige inwoonster van Dordrecht is donderdagmiddag opgelicht door twee nepagenten. Volgens de politie werd de mevrouw rond 16.00 uur gebeld door een vrouw die zich voorstelde met de naam van een echte wijkagente. Die naam hebben de oplichters waarschijnlijk van internet gehaald.

De zogenaamde wijkagente vertelde de vrouw dat haar naam was gevonden bij een overval en dat er een politieagent langs zou komen om haar waardevolle spullen te inspecteren. Om vertrouwen te wekken, zei de nepagente aan de telefoon dat ze de oude vrouw een code zou geven en dat ze alleen iemand die aan de deur dezelfde code kon noemen, moest vertrouwen.

Even later kwam er inderdaad een man aan de deur met de bewuste code. De vrouw heeft deze man haar spullen gegeven. Later bleek dat de oplichters niet alleen haar spullen hadden gestolen, maar ook flinke bedragen van haar rekening hadden gehaald.

Jongeren opgepakt
Tientallen jongeren hebben donderdagavond meegedaan aan een spel waarbij ze zijn opgejaagd door agenten en boa's. Jongerenwerk R-Newt organiseerde het jagersspel in het Wantijpark, waarbij de jongeren anderhalf uur uit handen van politie en handhaving moesten proberen te blijven.

Uiteindelijk zijn 31 jongeren ‘gevangen’, de politie noemt de avond "een groot succes die goed werd ontvangen door de jeugd".

Bekijk hieronder onze video.

Lees meer over:

Lees ook

merwedebrugrws2

Ruim dertig boetes op eerste dag handhavingsactie Merwedebrug

Op de eerste dag van de handhavingsactie op de Merwedebrug zijn 34 boetes uitgedeeld, meldt Rijkswaterstaat aan Omroep Brabant. Sinds halverwege juli mogen vrachtwagens en touringcars niet over de verzwakte brug, maar dat verbod werd dagelijks door honderden bestuurders genegeerd.

pexels-markusspiske-218445

Stroomstoring in Stadspolders verholpen na ruim een uur

Meer dan tweeduizend huishoudens in de Dordtse wijk Stadspolders hebben dinsdagochtend zonder stroom gezeten. De oorzaak van de stroomstoring was een defecte kabel, meldt netbeheerder Stedin.

PSX_20260805_194332

Kind overleden na aanrijding met bezorgbusje

Een kindje is woensdag overleden na een aanrijding met een bestelwagen in Dordrecht. Het slachtoffer is nog gereanimeerd, maar dat mocht niet meer baten.

sigarettenpixabay

FIOD neemt ruim 2,7 miljoen illegale sigaretten in beslag in Ridderkerk

De Douane en FIOD hebben deze week meer dan 2,7 miljoen illegale sigaretten in beslag genomen in Ridderkerk. Twee mannen zitten vast.

mobiele camera crabbehof

Winkeliers Crabbehof willen structureel beter toezicht na reeks incidenten

Op de parkeerplaats van het Van Oldebarneveltplein bij winkelcentrum Crabbehof in Dordrecht staat sinds kort een mobiele camera. De camera is een tijdelijke maatregel naar aanleiding van een reeks incidenten in de afgelopen periode, waaronder de overval op juwelierszaak Retel op 18 juli. Als het aan de winkeliersvereniging ligt, is de camera het begin van een verbetering van het toezicht in het winkelcentrum.

mishandelingconducteur

Verdachte mishandelt treinconducteur, politie brengt beelden naar buiten

De politie is op zoek naar een vermoedelijk minderjarige verdachte die in november vorig jaar een treinconducteur bij station Sliedrecht heeft mishandeld. Beelden van het incident en van de verdachte zijn maandag naar buiten gebracht.