gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

112-nieuws: auto's botsen op N3, nepagenten slaan toe en 31 jongeren 'opgepakt'

f88fb0870e7f4cad08290ba0d5c30114

Op de N3 zijn vier wagens tegen elkaar gebotst, in Dordrecht is een 86-jarige vrouw opgelicht door nepagenten en de politie pakt jongeren op tijdens 'jagersspel'.

Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
Op de rondweg N3 zijn iets voor de afrit naar Dubbeldam en Stadpolders vier voertuigen op elkaar gereden. Op foto's is te zien dat het gaat om een stationwagen en een kleine personenauto. Ook een touringcar en een witte bestelbus zijn geraakt. Wat er precies is gebeurd is nog niet duidelijk, door de klap is de kleine auto geschaard.

Door het ongeluk in de richting van de A16, is er vrijdagochtend een file ontstaan met een vertraging van meer dan twintig minuten. Hoe de inzittenden er aan toe zijn is nog niet bekend, één persoon is naar het ziekenhuis gebracht.

Nepagenten
Een 86-jarige inwoonster van Dordrecht is donderdagmiddag opgelicht door twee nepagenten. Volgens de politie werd de mevrouw rond 16.00 uur gebeld door een vrouw die zich voorstelde met de naam van een echte wijkagente. Die naam hebben de oplichters waarschijnlijk van internet gehaald.

De zogenaamde wijkagente vertelde de vrouw dat haar naam was gevonden bij een overval en dat er een politieagent langs zou komen om haar waardevolle spullen te inspecteren. Om vertrouwen te wekken, zei de nepagente aan de telefoon dat ze de oude vrouw een code zou geven en dat ze alleen iemand die aan de deur dezelfde code kon noemen, moest vertrouwen.

Even later kwam er inderdaad een man aan de deur met de bewuste code. De vrouw heeft deze man haar spullen gegeven. Later bleek dat de oplichters niet alleen haar spullen hadden gestolen, maar ook flinke bedragen van haar rekening hadden gehaald.

Jongeren opgepakt
Tientallen jongeren hebben donderdagavond meegedaan aan een spel waarbij ze zijn opgejaagd door agenten en boa's. Jongerenwerk R-Newt organiseerde het jagersspel in het Wantijpark, waarbij de jongeren anderhalf uur uit handen van politie en handhaving moesten proberen te blijven.

Uiteindelijk zijn 31 jongeren ‘gevangen’, de politie noemt de avond "een groot succes die goed werd ontvangen door de jeugd".

Bekijk hieronder onze video.

Lees meer over:

Lees ook

soeteman foto

Na een eeuw valt doek voor Soeteman Tweewielers: 'Dankbaar voor alle klanten'

Een begrip in Dordrecht verdwijnt uit het straatbeeld. Na honderd jaar sluit Soeteman Tweewielers op 12 juni definitief de deuren van de winkel en werkplaats aan de Brouwersdijk. Daarmee komt een einde aan een familiebedrijf dat drie generaties lang verbonden was aan de stad.

kraanwater Pexels

Kookadvies vanwege poepbacterie opgeheven: ‘Vervelend dat dit noodzakelijk was’

Het kraanwater in Dordrecht, Hendrik-Ido-Ambacht en Zwijndrecht kan gewoon gedronken worden. Dat meldt waterbedrijf Evides. Eerder gold er een kookadvies, omdat de E. colibacterie, beter bekend als de poepbacterie, in het water was gevonden.

PSX_20260607_032650 (1)

Auto in lichterlaaie, tweede voertuigbrand in onze streek dit weekend

Aan de Parkweg in Papendrecht is in de nacht van zaterdag op zondag rond 01:30 uur een auto in brand gevlogen. Op foto's is te zien dat de voorkant in brand stond.

IMG_7637 (1)

Dordt in Stoom van start met drukbezochte vlootschouw: ‘Hier doe je het voor’

Met de traditionele Vlootschouw is Dordt in Stoom 2026 vrijdagavond goed en wel begonnen. Vanaf de oevers konden duizenden bezoekers genieten van een prachtig schouwspel op het water. Ook het iconische schip De Majesteit voer mee, met onder andere de burgemeester van Dordrecht, Nanning Mol, aan boord. "Ik denk dat ik, net als alle andere Dordtenaren hier, een centimeter van trots gegroeid ben."

fotoa16n3verhaal

Terug naar 80 kilometer per uur op A16 en N3? ‘Voorkomen dat we ziek worden’

De snelheid op de A16 en N3 bij Dordrecht moet terug naar 80 kilometer per uur. Daarvoor pleiten verschillende gemeenteraadsleden, die dinsdag enigszins teleur werden gesteld. “Dit zou een mooie eerste stap zijn.”

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_00_56_25.Still001

Nog twee mogelijke locaties voor gezamenlijk zwembad, Blauwe Zoom valt af

Er zijn nog twee mogelijke plekken over voor een nieuw, gezamenlijk zwembad van Sliedrecht en Hardinxveld-Giessendam. De derde beoogde locatie, De Blauwe Zoom, is definitief van tafel.